May 19 2024 09:55:37
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS WWII
magot
hele bedna kytu
 
magot
AJaromir napsal:

Ty jsi nějakej super rychlej. Děláš ty vůbec něco jinýho, než že sleduješ zpravodaje? Šklebící se

No ale zaplať pánb_h za něj, on to vždycky hezky sesumíruje, že nemusíme v práci plácat tolik času na procházení DCS fóra a můžeme se v klidu věnovat naší pracovní činnosti načež pak stejně ty bonusy co nám šéf sliboval nedostaneme
 
Aces_Wild
AJaromir napsal:

Ty jsi nějakej super rychlej. Děláš ty vůbec něco jinýho, než že sleduješ zpravodaje? Šklebící se

Nějaký ty odběry a ty novinky jenom lítaj. Úsměv

Zifi napsal:

takže zase pod 60 fps .... to je prostě o ničem

Nerozumím. To video je v 1080@60.
 
Zifi
Video ano, ale ne ta hra. Můžeš hrát hru 30 fps a natočit ji jako video 60fps. Tohel je opravdu 60 FPS YouTube Video




ale kdo rozdíl nevidí, tak se nemusí ničím trápit
 
Mira
Tak jsem se s blížící se Normandií teda rozhodnul, že když už mám toho Spita mohlo by stát za to ho vyzkoušet a trošku se s ním sžít a chlapi na rovinu se přiznám, že bez asistenta pro vzlet mám obrovské, ale OBROVSKÉ problémy se odlepit..ten janek začne při sebemenší korekci směru pedály tančit jak dežo po půlnoci na romském bále..a tu mazurku většinou zakončím zabodnutej v blízkém poli řepky Šklebící se nějaká drobná, dobře míněná rada jak na to by se šikla Mrknutí třeba i jak vytrimovat na start..tohle jsem v CloDu nezažil.
 
Fiks
Mira napsal:

Tak jsem se s blížící se Normandií teda rozhodnul, že když už mám toho Spita mohlo by stát za to ho vyzkoušet a trošku se s ním sžít a chlapi na rovinu se přiznám, že bez asistenta pro vzlet mám obrovské, ale OBROVSKÉ problémy se odlepit..ten janek začne při sebemenší korekci směru pedály tančit jak dežo po půlnoci na romském bále..a tu mazurku většinou zakončím zabodnutej v blízkém poli řepky Šklebící se nějaká drobná, dobře míněná rada jak na to by se šikla Mrknutí třeba i jak vytrimovat na start..tohle jsem v CloDu nezažil.


V podstatě každé odpoledne jsme na TS.Adresu ti pošlu do PM až dorazím z práce.
 
Paulus
Mira napsal:

Tak jsem se s blížící se Normandií teda rozhodnul, že když už mám toho Spita mohlo by stát za to ho vyzkoušet a trošku se s ním sžít a chlapi na rovinu se přiznám, že bez asistenta pro vzlet mám obrovské, ale OBROVSKÉ problémy se odlepit..ten janek začne při sebemenší korekci směru pedály tančit jak dežo po půlnoci na romském bále..a tu mazurku většinou zakončím zabodnutej v blízkém poli řepky Šklebící se nějaká drobná, dobře míněná rada jak na to by se šikla Mrknutí třeba i jak vytrimovat na start..tohle jsem v CloDu nezažil.



Vítej v klubu!Mrknutí Už jsem se Spitem pár hodin nalétal. Start už jakžtakž zvládnu, let bez stálé korekce trimu nejde. Přistání! To je kapitola sama pro sebe. Dosud se mi podařilo slušně přistát jen cca 2x z mnoha pokusů. Přesto se Spitem létám rád, je velmi obratný a když to s ním někdo umí je velmi nebezpečný!
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Aces_Wild
DCS Normandy

SiThSpAwN testuje viditelnost nad Normandií.

Just checking out visibility at greater distances. You can see that dots are visible at 20nm. Later on in the video though I noticed that the transition from B-17 shape to dot is off, but these aircraft models are still WIP.

Sith do you know are they going to fix the LOD B-17 models dissapearing and popping up by the time Normandy is released in early access for all?

It's fixed internally. So should be.

YouTube Video


 
Aces_Wild
DCS Normandy - Campaign

Bunyap nabízí náhled na jednu z misí z připravované kampaně pro Spitfire.

I finally made the time to really try out the Normandy alpha map and take one of the campaign missions Wags and I have been working on up for a spin. He has been making it all happen in the mission editor while I have been providing the research and mission briefings so I haven't spent much time in the air yet. Here are a few shots from one of the missions:

It is a breezy day at Advanced Landing Ground B.3, Sainte Croix as we get airborne for an armed reconnaissance. I am leading the squadron east of Caen and maybe as far as Evreux looking for movement on the ground and in the air.

i.imgur.com/B3b6T6J.jpg

Flying was wiped out earlier in the day due to low clouds and muddy taxiways but it is looking much better now. We form up over the field as the skies continue to clear.

i.imgur.com/CASPzua.jpg

All eight aircraft are finally formed up and we proceed east along the coast in a climb. Caen, still firmly in German hands, is peeking out through the haze to our right.

i.imgur.com/GOMSdcw.jpg

Our good view of Caen means the flak gunners have a good view of us. We continue down the coast to Cabourg where we can cross into enemy territory in relative safety. This map was built for the campaign using the same info and same techniques as the real thing. I'm hoping to run across a real map from late June 44 so I can compare the results!

i.imgur.com/XVReuK4.jpg

We should be just fine unless the Germans are on to our tricks and have moved some guns around. We turn inland at Cabourg and navigate toward the zone we want to cover.

i.imgur.com/rv4wKY8.jpg

Now over the coast and well clear of the German lines we descend to low level for the armed recce. The rest of the squadron looks out for the enemy as I focus on navigation.

i.imgur.com/vxcFw1V.jpg

They call out vehicles in sight, dead ahead. Ok, lets roll in!

i.imgur.com/cjh7j3E.jpg

i.imgur.com/ZEb0fXV.jpg

i.imgur.com/6ddYmch.jpg

This was repeated several times along the route with good results but I doubt it will be so easy once the flak units are added to the public alpha build. It is good practice in the meantime!

i.imgur.com/DBxCPRs.jpg

Now the course is slightly south of east again, along the Lisieux-Bernay railroad, and to the real prize at Evreux airfield. There is no sign of enemy aircraft yet but the Luftwaffe has been taking advantage of the bad weather to make more of a showing these last two days. This is a good chance to catch them in the act. We continue along the rail line with a view of rolling hills and the Seine to our left.

i.imgur.com/JFBQ8Ah.jpg

We set up and have quick peek from a distance. Do we risk going in for a closer look? Probably not once the rest of the flak units are added!

i.imgur.com/NrQzSsX.jpg

My flight was actually very low on fuel so we had to turn back right away. They called out bingo fuel in just the order pilots describing things at the time generally reported: four, two, then three based on how much work they had to do with the throttle to maintain their place in formation. Being a good flight lead, flying smoothly and not making the others struggle to keep up is going to be very important. Fuel management is definitely worthy of a few lines in the mission briefings so that is what I am off to add right now!

Zdroj
 
SepiaX
Je zvláštní že vždycky když Divoch postuje nová fota a data tak Vagsovi stojí PC s hláškou "PLEASE WAIT"Vyděšený
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
Mira
Hele kdo je na foru týpek Ells228..člen VEAVO teamu ?
Tohle jsem našel ve vláknu ohledně Spitu XIV..

Datováno letos 8.1.2017 :

Posted by Krupi View Post
What are the chances that the XIV will be in my hanger next year?

Odpověď od Ells228 :
I want it out of our hangar this year!!

Mám to chápat tak, že snad letos ?
 
Aces_Wild
SepiaX napsal:

Je zvláštní že vždycky když Divoch postuje nová fota a data tak Vagsovi stojí PC s hláškou "PLEASE WAIT"Vyděšený

Šklebící se Stejně si toho nevšimne, protože na druhý mašině paří Horneta.

Mira napsal:

Hele kdo je na foru týpek Ells228..člen VEAVO teamu ?
Tohle jsem našel ve vláknu ohledně Spitu XIV..

Datováno letos 8.1.2017 :

Posted by Krupi View Post
What are the chances that the XIV will be in my hanger next year?

Odpověď od Ells228 :
I want it out of our hangar this year!!

Mám to chápat tak, že snad letos ?

Ells je tuším hlava VEAO, ale jistotu nemám. Vzhledem k tomu, že předělávají Hawka, na P-40 se čeká tak dlouho, že snad už nikdo nevěří, že vůbec existuje, bych si tipnul, že se jim to tento rok nepovede. Nebo stylem P-40 si ho předkoupíme a minimálně dva roky budem čekat... na hlášku, že si ještě počkáme. V Aviodev a VEAO moc důvěry nemám. Doufám, že překvapí, protože mají v plánu zajímavá letadla a přístup k mašinám v Duxfordu.

VEAO Simulations - Ells, Pman, Rock and Jav
i.imgur.com/2fr0zwa.jpg
 
Mira
By mne zajímalo, jestli se tím vývojem modulů ti chlapci živí, nebo to maj jako bočák. A nejen tihle..i ti z ostatních týmů..
 
Zifi
Tihle se tím určitě neživí. To by nebyli tak vypasení
 
Aces_Wild
DCS Normandy - Map Preview by Frooglesim

Time to see what all the fuss is about with the latest map for DCS World - the soon to be released DCS Normandy 1944.

YouTube Video


 
Deschain
Ta normandie a ten spit vypadaj fakt dobře, i ta kampaň asi to budu muset koupit Šklebící se

PS: nevíte jak to bude s nějakou radionavigací na mapě ? Ptám se kvůli nočním letům atd.
 
AJaromir
Netuším. Jestli bude fungovat detrolla nebo jestli bude třeba návodčí. V každém případě bude asi nejlepší znalost místopisu.
 
Baron
Kedy ma vlastne oficialnevyjst mapa Normandie? V maji?
Hals - und Beinbruch!
 
magot
To by mě taky zajímalo .. už mě ty videa nebaví ..
 
310_cibule
Oficiálně prý každým dnem :-)
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,907,612 návštěv