March 29 2024 06:42:40
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS WWII
313_Nevo
KickStarter: DCS WWII: Europe 1944

Za jeden den cca 20.000 zo 100.000 Úsměv

CORE (STANDARD?) PROJECT FEATURES

Estimated delivery: Sep 2014 (pokial sa to tyka vydania hry)

Flyable Aircraft:

Republic P-47D-28 Thunderbolt;
Supermarine Spitfire Mk IX;
Messerschmitt Bf-109K-4;
Focke-Wulf FW.190D-9 (from DCS: World);
North-American P-51D Mustang (from DCS: World).


Non-Flyable Aircraft:

Boeing B-17G Flying Fortress;
Messerschmitt Me.262A-1.


Landscape:

Normandy. Area of the historical D-Day Invasion, as well as the extensive preparation and follow-up battles.

Single-Player:

Training campaign for each aircraft;
Luftwaffe Fighter campaign (Bf.109);
British Fighter campaign (Spitfire);
US Ground Attack campaign (P-47).


Multi-Player:

Selection of missions for each aircraft.

Other:

Authentic ground vehicles, guns, and ships;
Authentic historical buildings and landmarks;
Regular content updates.


Tak by ma zaujimalo, ako to chcu stihnut, ked v CLODe vytvorit jedine lietadlo podla ich tvrdenia trvalo rok!
To to budu robit v GameMakeri? Úsměv
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Rumcajs
Tak jsem tam něco poslal, ale celkem vzato za den 20k USD z minima 100k není zázrak. Třeba ten Oculus Rift si vedl lépe. Myslím, že na další optimistické varianty jako 500 000$ nebo dokonce 1 000 000$ to nevypadá. Ne že bych jim to nepřál, ale jestli tenhle Kick Starter někde nechytí dech, budou asi rádi za 100k, aby mohli začít.
 
Hoper
Proč se v tom KS píše o Bf109G ?
The free downloadable version of Europe 1944 will include THREE fully flyable aircraft, each arguably more famous than the next: the Republic P-47 Thunderbolt fighter/ground attack aircraft, the Supermarine Spitfire fighter, and the German Messerschmitt Bf.109G.


Nevím, jestli není lepší aby začali na 100.000, protože jinak bysme taky na vydání mohli čekat 5+ let :)



A srovnávat s OR je myslím trochu nefér - Oculus je spíš na jiný typ her, které mají minimálně o řád větší herní základnu...

PS: Horri, kolik jsi jim už poslal ? ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
WT_Horrido
To je překlep, jsou to profesionálové. Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Hoper
za 275.000 "máme" Tyjfuna a A-5tku
za dalších 175.000 dva dvoumotoráky, z toho jeden proudovej a druhej vícemístnej + mapu (malou)
a za dalších 200.000 další dva dvoumotoráky

myslím, že Greif vyše docela levně, ne ? ;)
(i když je +- o řád níž než tyhle modely)
ed: a vím, že je bez kokpitů...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
magot
Greif? Pche .. ten byl zadarmo ...
 
Rumcajs
Na ATAGu maj vlákno speciálně na ten kickstarter. http://theairtact...php?t=5635
Zdá se, že komunita docela hezky přispívá. Už maj přes 40k USD, tedy to vypadá nadějně, že těch 100k do začástku snad seženou. Na druhou stranu to neroste nijak raketově a těch 100k může být docela na mezi jejich schopností ohromit svět.
Jo a na ATAGu docela dost lidí říká, že kdyby se ukázalo ke konci, že je trochu málo, přihoděj ještě nějaký peníz. Docela by mě zajímalo, jestli by i na VWings bylo něco takového možné, nebo jestli je to jen klub negativních kecálků.
 
Mriswith
Dáš pro vylosovaného taky MFG pedály? Vyděšený

Docela by mě zajímalo, jestli by i na VWings bylo něco takového možné.....
 
Rumcajs
Šlo mi spíš o to, zda je možné se v našich končinách postavit k financování společného zájmu pozitivně. MFG pedály dávat nebudu. Třeba už proto, že se obávám, že se zde nenajde víc jak 5 lidí, kteří by byli ochotni ten projekt podpořit a zrovna to jsou ti, kdo si svoje pedály pořídí sami, nebo už je dokonce mají.
 
WT_Horrido
To je ovšem ATAG_Bliss, ten má na navštívence napsáno CLOD fanboi Nr. 1. V každém tématu o čemkoli je jeho příspěvek o tom jak je CLOD epochální simulátor, nejlepší na světe, všech dob a tak dále.

Je tu někdo takový?
Upravil/a WT_Horrido dne 09-09-2013 14:56
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Baron
Ak sa nepodarí vyzbierať dosť peňazí, čo potom urobia s tými, čo už majú? To by ma docela zaujímalo, nenašiel som k tomu žiadne vyjadrenie.
Hals - und Beinbruch!
 
Rumcajs
Baron napsal:

Ak sa nepodarí vyzbierať dosť peňazí, čo potom urobia s tými, čo už majú? To by ma docela zaujímalo, nenašiel som k tomu žiadne vyjadrenie.
Je to v podmínkách toho Kickstarteru. Každý projekt má nějaké minimum a limitní datum. Když do toho limitního data nenasbírá minimální peníze, ruší se a Kickstarter vrací peníze donátorům. Nestudoval jsem tedy, jak je to zatížené poplatkama, ale asi se dá čekat, že se zpět vrátí kosmeticky míň.
 
313_Nevo
Rumcajs, pod ma presvedcit, preco by som mal utracat svoje prachy za nieco take co je aktualne par riadkov textu a jedno funky video?

Chlapci co tu podporuju BOS, sa ma presvedcit snazili, argumenty mali padne. Skus tiez ty, mozno budes uspesnejsi Mrknutí
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Rumcajs
313_Nevo napsal:

Rumcajs, pod ma presvedcit, preco by som mal utracat svoje prachy za nieco take co je aktualne par riadkov textu a jedno funky video?

Chlapci co tu podporuju BOS, sa ma presvedcit snazili, argumenty mali padne. Skus tiez ty, mozno budes uspesnejsi Mrknutí
Nevo, já ale nemám žádný důvod ani zájem tě přesvědčovat. Leda bys mi za to platil.
 
313_Nevo
Tak odpoved na tvoju otazku (za seba):
Nie, nie je to mozne. Mam z toho negativny pocit.
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
WT_Horrido
Stromy budou nehmotné.
Mapa bude mit 100x160 km.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Koty
Nehmotné stromy - jsem zklamán a odrazen.
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Baron
Rumcajs napsal:

Baron napsal:

Ak sa nepodarí vyzbierať dosť peňazí, čo potom urobia s tými, čo už majú? To by ma docela zaujímalo, nenašiel som k tomu žiadne vyjadrenie.
Je to v podmínkách toho Kickstarteru. Každý projekt má nějaké minimum a limitní datum. Když do toho limitního data nenasbírá minimální peníze, ruší se a Kickstarter vrací peníze donátorům. Nestudoval jsem tedy, jak je to zatížené poplatkama, ale asi se dá čekat, že se zpět vrátí kosmeticky míň.


Ďakujem.
Hals - und Beinbruch!
 
Tomik
Rumcajs napsal:

Šlo mi spíš o to, zda je možné se v našich končinách postavit k financování společného zájmu pozitivně. MFG pedály dávat nebudu. Třeba už proto, že se obávám, že se zde nenajde víc jak 5 lidí, kteří by byli ochotni ten projekt podpořit a zrovna to jsou ti, kdo si svoje pedály pořídí sami, nebo už je dokonce mají.


Tak jsem tam 40 doláčů šoupnul.
A musím konstatovat, že mě k tomu trochu pomohl i přístup zdejších RoF melody boys, kteří za každou cenu napadají jakýkoliv jiný simulátor. Jen tak dál..

Škoda, že se komunita tříští Smutný

Mimochodem, RoF mám (i se spoustou dokoupených letadel), BoS předobjednaný taky mám, ale mám i Clod ..
 
310_cibule
Rumcajs napsal:
Je to v podmínkách toho Kickstarteru. Každý projekt má nějaké minimum a limitní datum. Když do toho limitního data nenasbírá minimální peníze, ruší se a Kickstarter vrací peníze donátorům. Nestudoval jsem tedy, jak je to zatížené poplatkama, ale asi se dá čekat, že se zpět vrátí kosmeticky míň.


Dokonce mám za to, že ti strhnou z karty teprve tehdy, když se to minimum do toho data podaří naplnit.

Tomik napsal:
A musím konstatovat, že mě k tomu trochu pomohl i přístup zdejších RoF melody boys, kteří za každou cenu napadají jakýkoliv jiný simulátor. Jen tak dál..


Pssst. Tohle je tu domluvený, i v případě CoD. Přeci nemůžeš věřit tomu, že by někdo mohl psát některé hámotiny, jen tak, sám od sebe. Takhle už se podařilo přilákat k některým simům spousty lidí.

Komunita nebyla nikdy pevnější než nyní Mrknutí Společný nepřítel stmeluje Šklebící se
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,600,251 návštěv