May 13 2024 06:12:32
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
olda Olde maly

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS WWII
310_cibule
Nádhera, fakt nádhera. Ještě kdyby k tomu dodělali swordfishe, beaufightery popř. fulmary či albacory.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
606_JuLB
Bola taká hudobná skupina, nazvaná "Bez ladu a skladu".https://sk.wikipe...u_a_skladu

Dnes by ju možno pomenovali "DCS World".Zamračený
 
clone9cz
Rumcajs napsal:

Asi jako nemá ten pán nějak velké boty?

[img]http://www.nadlanu.com/upload/thumbs/images/articles/DDK/10/perspektivaa/05_1379670566_670x0.jpg[/img] is not a valid Image.


Boty budou OK, ale voči ...
 
http://www.wwii-illusion.net
saldy
Ten bizmoš musel dát hrozně práce, přitom to je prakticky k ničemu. Maj už aspoň nějakou letadlovku?
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
1stCL_Fucida
Mně ten Bismarck přijde hodně odfláknutý. 3D model je opravdu základní, textura nevhodná a s nízkým rozlišením, rychlost otáčení věží do očí bijící...a vůbec: "Waste of time".

Spoustu let starej model v IL-2 mi přijde skoro i srovnatelný. Jen tak rychle neotáčí věže.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
magot
Je to takový bez nátěru bez textur, nemastný neslaný. Těma věžema otáčí myší nějakej jouda (ne AI) a rychlost je evidentně arkádová. IRL trvalo otočení věže o 90st. zhruba 90s
Udělat takový to mod do DCS je mnohem snazší než do starýho šturma nedejbože CLOD. Kvůli přístupným nástrojům, jednoduchým skriptům a jednoduché struktuře modelu.
Zřejmě konverze nějakého high-poly modelu ...
Upravil/a magot dne 04-03-2016 22:29
 
Koty
@ Swordfiše, Albacory a tak: Radši bych viděl Wellouše, Mosquita a Liberátory - a lamače blokád a torpédoborce... - protože na to stačí jeden typ letadla a jeden, dva typy lodí...

@ otáčení věží: čísla se dají změnit vždy.

...mě spíš zaráží ty efekty... prostě zvětšenej (nedostatečně) efekt nějaký menší hlavňový zbraně... + barva...
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
310_cibule
Opravuji: nejraději bych viděl swordfishe, albacory, welouše, mosquita, liberátory a vůbec. Ale protože z toho nic nebude, tak by mi úplně stačil T-bolt, kterého jsem si zaplatil.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Koty
No ne - já to myslel tak, že tydle letadla by dávaly smysl i samostatně - a s loděma. A takovej generickej torpédoborec je mnohem užitečnější než bitevní loď...
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
magot
HOOD
www.digitalcombatsimulator.com/upload/iblock/1d7/Screen_160325_144522.jpg
 
Koty
...alespoň je to pěkná loď ne?
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Tyler Durden
Ten drát u antény. A IFF dráty nikde. Ale letový model možná bude dobrý ne? Šklebící se
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Zifi
asi ta Normandie výjde se Spitem
 
magot
Pochybuju, spíš jen spit separé
 
Koty
takže nakonec Cčko? ... Ečko bude taky?
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
AJaromir
http://forums.eag...count=1110
 
Aces_Wild
Koty napsal:

takže nakonec Cčko? ... Ečko bude taky?

S největší pravděpodobností vyjde jako první LF Mk IXc.
 
AJaromir
Saburo, původně chtěli dělat CW verzi. To jsme dopadli ještě dobře.
 
Hoper
je to jen detail (oproti absenci závěsníků pod křídly), ale nepřejde vám na tom obrázku kde spit střílí ve stoupání a vypadávají z něj tři řady nábojnic, že nábojnice od kanonu jsou stejně velké jako od kulometů ?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Koty
alespoň ta kadence vypadá správně Šklebící se
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

34,867,219 návštěv