April 26 2024 05:51:26
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS WWII
AJaromir
Do FSX existuje addon TU154 zdarma. Ovšem na to, že je zdarma, tak má licenci k užívání jako výcvikový materiál - tedy je velmi dobře propracovaný. Úsměv
http://www.protu-...dex_e.html
YouTube Video


 
magot
Aces_Wild napsal:
starý model poškození:
i.imgur.com/TmcVDOJ.png

nový model poškození:
i.imgur.com/neVHI7S.png


ale prd starý nový, první obrázek označuje jaké díly DM rozlišuje, tzn jak je model nařezán.
Každý jeden blok je pak kolizní blok a počítá zásahy.

Ten druhý obrázek zobrazuje kolizní bloky vnitřních systémů,. jako, motor, táhla, elektrika, palivové a další systémy ..
Komplexností je to na úrovní DM IL2 1946 - r. 2004. DT dělá DM pro ILa 46 na vyšší úrovni ..
Upravil/a magot dne 24-04-2017 19:59
 
Aces_Wild
magot napsal:
ale prd starý nový, první obrázek označuje jaké díly DM rozlišuje, tzn jak je model nařezán.
Každý jeden blok je pak kolizní blok a počítá zásahy.

Ten druhý obrázek zobrazuje kolizní bloky vnitřních systémů,. jako, motor, táhla, elektrika, palivové a další systémy ..
Komplexností je to na úrovní DM IL2 1946 - r. 2004. DT dělá DM pro ILa 46 na vyšší úrovni ..

Pleteš mouchy do ponožek. Tady to máš oficiálně od Racoona. Je to necelý rok starý WiP...

yes, we have few men from old Il-2 team

The way I understand it they aren't from the Clod team, but from the old original IL2 team?

They are mostly the same people.

"New damage model" vlákno na ED fóru.
 
Aces_Wild
DCS Normandy

Ti co přispěli během kickstarteru DCS 1944, mrkněte na svou backer stránku. Vypadá to, že se začínají distribuovat klíče pro mapu Normandie a Assets Pack.

SiThSpAwN:
Yup, I have my keys now as well.

Flanker Over Normandy
YouTube Video


 
Deschain
Kdybych si ve slabý chvilce koupil normandii, půjde mi pod dcs Alpha 2.0 jak nevada nebo to bude chtít dalšího klienta ? A jak to vypadá s vylepšeným kavkazem ? Šklebící se
 
Aces_Wild
Deschain napsal:

Kdybych si ve slabý chvilce koupil normandii, půjde mi pod dcs Alpha 2.0 jak nevada nebo to bude chtít dalšího klienta ? A jak to vypadá s vylepšeným kavkazem ? Šklebící se

Bude to 2.1, Normandie spolu s NTTR. Vylepšený Kavkaz pravděpodobně ne dříve než 2.5. Pokud se rozhodneš koupit mapu Normandie, pořiď si i ten Assets Pack. Bez něj se nepřipojíš na servery, které ho budou mít aktivní. Což bude asi většina WWII serverů. Úsměv Stále lze pořídít jako balík (viz. odkaz).
Special Offers
 
Deschain
Aces_Wild napsal:

Deschain napsal:

Kdybych si ve slabý chvilce koupil normandii, půjde mi pod dcs Alpha 2.0 jak nevada nebo to bude chtít dalšího klienta ? A jak to vypadá s vylepšeným kavkazem ? Šklebící se

Bude to 2.1, Normandie spolu s NTTR. Vylepšený Kavkaz pravděpodobně ne dříve než 2.5. Pokud se rozhodneš koupit mapu Normandie, pořiď si i ten Assets Pack. Bez něj se nepřipojíš na servery, které ho budou mít aktivní. Což bude asi většina WWII serverů. Úsměv Stále lze pořídít jako balík (viz. odkaz).
Special Offers


díky Úsměv
 
magot
Aces_Wild napsal:

magot napsal:
ale prd starý nový, první obrázek označuje jaké díly DM rozlišuje, tzn jak je model nařezán.
Každý jeden blok je pak kolizní blok a počítá zásahy.

Ten druhý obrázek zobrazuje kolizní bloky vnitřních systémů,. jako, motor, táhla, elektrika, palivové a další systémy ..
Komplexností je to na úrovní DM IL2 1946 - r. 2004. DT dělá DM pro ILa 46 na vyšší úrovni ..

Pleteš mouchy do ponožek. Tady to máš oficiálně od Racoona. Je to necelý rok starý WiP...

yes, we have few men from old Il-2 team

The way I understand it they aren't from the Clod team, but from the old original IL2 team?

They are mostly the same people.

"New damage model" vlákno na ED fóru.

hmmm to jsme se nepochopili ...

první obrázek ukazuje to jak to bylo a druhý to co ignorovaly.
To co ignorovaly vložili DOVNITŘ to prvního Tzn. zůstavá i to co je na obr. č 1. ;-)
Upravil/a magot dne 24-04-2017 22:15
 
alfik
Koty napsal:

ještě co se týče hoven ve větru,
ono to vypadá, že to dokáže házet is s takovouhle krávou přerostlou Šklebící se
YouTube Video



Toto video je ovšem snímáno kamerou drženou v ruce, poznáš to snadno když se soustředíš na hlavy pilotů. Pohybují se mnohem méně než se "klepe" obraz kamery Úsměv
Ale jinak, ovšem že to háže. Letadlo se přece pohybuje ve vzduchu - je tedy "mobilis in mobili" jak říkával kpt. Nemo Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Aces_Wild
DCS: World War II Assets Pack

Flak-Vierling 38 a Flak 37 II

YouTube Video




Edit: Assets Pack video nahráno na ED YT kanál. Změna odkazu z FB na YT pro nabídku vyšší kvality.
Upravil/a Aces_Wild dne 02-05-2017 19:32
 
magot
hmmm pokud ta osmaosmdesátka bude ovladatelná v CA tak by to mohlo být zajímavé ...
i ten vierling samo, ale obtížnost bude asi neúnosná
 
Aces_Wild
magot napsal:

hmmm pokud ta osmaosmdesátka bude ovladatelná v CA tak by to mohlo být zajímavé ...
i ten vierling samo, ale obtížnost bude asi neúnosná

Z ED fóra, SiThSpAwN odpovídá:

I presume those Flaks may be controlled by the player in the future? I doubt I can hit anything with the 88mm Šklebící se

I believe that is the goal. Using CA of course.
 
magot
no to taky pochybuju že bych něco zasáhl, ale třeba najdu 25 kamarádů co nebudou mít nic lepšího na práci a vytvoříme plně funkční flak-field a zadaří se po dvou hodinách palby lehce poškodit jednu B-17ctku Šklebící se
 
Koty
No, nemohly 88tky být řízený centrálně?
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
magot
Mohlo, stačí udělat mod. Prostředí v DCS na to je a LUA by tu logiku mohlo pobrat ...
Případně udělat mod flak40, to by bylo Úsměv
 
Aces_Wild
DCS Normandy - alpha

Ti co přispěli na KS 140$ a více mají přístup k mapě Normandie. Pouze ED a Belsimtek moduly.
Níže stream od BIGNEWY (43min).

YouTube Video


 
310_cibule
Sakra, a já se k tomu dostanu nejdřív pondělí.

Edit: Hm, tak nic, dal jsem jim o pár babek míň, sem teď zjistil.
Upravil/a 310_cibule dne 28-04-2017 13:45
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
SepiaX
Fuj koleje jsou hranaté asi to prodàm😆
Má-li problém řešení nemá cenu se trápit, nemá-li řešení trápení je zbytečné.
 
Zifi
Max 30 FPS .... tohle nevypadá dobře
 
1stCL_Fucida
Kdyžtak napište nějaké hlubší dojmy, jsem docela zvědavý. Přeci jen očekávání vložené do téhle mapy nejsou malá.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,763,061 návštěv