May 07 2024 09:23:13
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
nemohu sehnat knihu - Ďábelská garda
313_OTU_oblak
Sháním jednu knížku a lehce jsem zachrápal a tady je vyprodaná.
Jmenuje se Ďábelská garda a pojednává o německých vojácích z SS bojujících v cizinecké legii v Indočíně....(údajně si sebou vzali i Pantera Úsměv )
Vietnamci se jich báli...a francouzi je považovali za zvířata....to je těžko, šibenici nebo legie???

a druhá kniha je pokračování knížky lovci lebek....a jmenuje se Lovci-zabijáci.

Tímto se obracím na spolubojovníky i protivníky(hlavně z prágluÚsměv )pokud budete šmejdit po knize a náhodou by jste to tam viděli....zaplatím vám plnou částku i poštovné. obě tyto knihy(Ďábelská garda a Lovci-zabijáci) stojí kolem 250kč..........byl bych vám nesmírně zavázán Úsměv


A ještě něco...pokud by jste šmejdili po antikvariátu a spatřili tam tajná eskadra KG200 od P.W.Stahla...tak mám taky zájem Úsměv:sm15:
Upravil/a clone9cz dne 09-04-2007 20:11
 
MK_KaiN
OTU_oblak napsal:
A ještě něco...pokud by jste šmejdili po antikvariátu a spatřili tam tajná eskadra KG200 od P.W.Stahla...tak mám taky zájem Úsměv:sm15:



Nejsem si jitej,ale tuhle knížku mám asi u rodičů na půdě ve skříni, na vánoce tam jedu tak se mrknu.Když tak bych ti ji mohl teoreticky věnovat,páč stejně je v té skříni na půdě.:sm14:Tak co s ní,že jo?
 
GC3_Messik
mrknul jsi do levných knih? Občas se tam dá najít zajímavá literatura.
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Rufu
A už jsi to četl?Já jen tu Dábelskou gardu.Byli to samí veteráni z východní fronty .Takový malý SS v indočíně.Ale vyšlo to tak před 15 lety ne?
 
313_OTU_oblak
Rufu, tak v tomto případě se jedná o dotisk. zajáímá mne to z toho důvodu že jsem začal číst o vietnamu a netušil jsem že to pro amíky byly takové jatka.Pokud ji někde vyštracháš, sem s ní Úsměv

Klokane....pokud by jsi byl ochoten to pro mne udělat, budu ti nesmírně zavázán. Budu napjatě očekávat a doufat že ji najdeš Úsměv
 
MK_KaiN
Doufám že ji mám,snad se nepletu.
 
1stCL_Fucida
Oblak: Jmenuje se Ďábelská garda a pojednává o německých vojácích z SS bojujících v cizinecké legii v Indočíně....(údajně si sebou vzali i Pantera )
Vietnamci se jich báli...a francouzi je považovali za zvířata....to je těžko, šibenici nebo legie???


Dneska ráno ve 12 jsem se probudil a koukal se po knihovně..a co to nevidím..je tam Úsměv. Ještě jsem ji nečetl, tak až jí lousknu, tak bych ti ji daroval..
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
MK_KaiN
No tak po velkým pátrání jsem bohužel Tajnou eskadru nenašel(ale jsem přesvědčenej že někde je,otázka kdeSmutný)Ještě budu pátrat,na tý půdě je hroznejch věcí.

Našel jsem jiný knížky
Neville Duke Zkušební pilot-------kdo by měl zájem daruju
J.A.Vinogradov Letím na Berlín------daruju
Josef Novotný Causa Kamikaze-----daruju
Vilém Bufka Bombardér T-2990 se odmlčel------půjčím
N.M.Skomorodov Stíhač žije bojem-----daruju
Frederick E. Smith 633.Squadrona Operace Rhine Maiden
Operace Crucible-----půjčím
Adolf Galand První a poslední-----půjčím
Hrowe H.Saunders Duel v Pacifiku-----daruju
Jiří F.Šiška Rudé hvězdy válečného nebe----půjčím

 
Rapier
OTU_oblak napsal:
Sháním jednu knížku a lehce jsem zachrápal a tady je vyprodaná.
Jmenuje se Ďábelská garda a pojednává o německých vojácích z SS bojujících v cizinecké legii v Indočíně....(údajně si sebou vzali i Pantera Úsměv )
Vietnamci se jich báli...a francouzi je považovali za zvířata....to je těžko, šibenici nebo legie???

a druhá kniha je pokračování knížky lovci lebek....a jmenuje se Lovci-zabijáci.

Tímto se obracím na spolubojovníky i protivníky(hlavně z prágluÚsměv )pokud budete šmejdit po knize a náhodou by jste to tam viděli....zaplatím vám plnou částku i poštovné. obě tyto knihy(Ďábelská garda a Lovci-zabijáci) stojí kolem 250kč..........byl bych vám nesmírně zavázán Úsměv


A ještě něco...pokud by jste šmejdili po antikvariátu a spatřili tam tajná eskadra KG200 od P.W.Stahla...tak mám taky zájem Úsměv:sm15:


Dábelská garda je teď znovu v prodeji, stejně jako Lovci-zabijáci.
 
313_OTU_oblak
Fuči - beru tě za slovo. údajně si měli do indočíny dovézt i pantera Úsměv)))
 
Skywolf
Lovci - Zabijáci měli před vánocema http://knihkupectvi.krakatit.cz/ a je to vlastně první díl serie u nás to vyšlo v obráceném pořadí. Mam doma obě a je to nářez.
 
www.dap.czweb.cz
1stCL_Fucida
OTU_oblak napsal:
Fuči - beru tě za slovo. údajně si měli do indočíny dovézt i pantera Úsměv)))


No..sice jsem to zatím nečetl, ale po zkušenostech s Pantherem během WWII bych o tom dost pochyboval Úsměv. Ten tank byl všechno, jen ne nijak extrémně spolehlivý Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Fucida
CZ_Klokan napsal:
No tak po velkým pátrání jsem bohužel Tajnou eskadru nenašel(ale jsem přesvědčenej že někde je,otázka kdeSmutný)Ještě budu pátrat,na tý půdě je hroznejch věcí.

Našel jsem jiný knížky
Neville Duke Zkušební pilot-------kdo by měl zájem daruju
J.A.Vinogradov Letím na Berlín------daruju
Josef Novotný Causa Kamikaze-----daruju
Vilém Bufka Bombardér T-2990 se odmlčel------půjčím
N.M.Skomorodov Stíhač žije bojem-----daruju
Frederick E. Smith 633.Squadrona Operace Rhine Maiden
Operace Crucible-----půjčím
Adolf Galand První a poslední-----půjčím
Hrowe H.Saunders Duel v Pacifiku-----daruju
Jiří F.Šiška Rudé hvězdy válečného nebe----půjčím



Čoveče..ten zkušební pilot od Nevilla Dukea..to bych rád nějak odkoupil / sehnal, nebo tak něco Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
313_OTU_oblak
lovci lebek mám rozečtené, kdo to nečetl neví o čem byl vitnam....bohužel ÚsměvNa krakatitu je měli vyprodané Úsměv
 
MK_KaiN
Fuči,dej nějakej adresaÚsměv a je tvůj.Pošlu poštou.
 
310_McMarty
OTU_oblak napsal:
Fuči - beru tě za slovo. údajně si měli do indočíny dovézt i pantera Úsměv)))


Zdravim, uvedenou knihu "Dabelska garda" mam v knihovne a je to kousek ,ke kteremu se vracim. Je skutecne o boji byvalych prislusniku jednotek SS v Indocine proti Viethminu (predchudce Vietkongu). Tito prislusnici bojuji na strane francouzkych cizineckych legii, protoze se po valce nemohli ze znamych duvodu vratit domu.

Knihu autorovi nadiktoval byvaly velici dustojnik teto samostatne jednotky Francouzske legie, kniha je velmi ctiva. Vsem ji doporucuji!

Peo Oblaka: Bohuzel te musim zklamat,ale vzhledem k tomu, ze se prevazne bojovalo v dzungli, neni Panther na miste a nikde se v knize neobjevuje. :sm15:
 
313_Volume
asi jsem to také četl - úvodní kapitola je o tom, jak se asi 200 SS manů pokouší prosekat z oblíčení - povede se to jen 20? a pak se nechají nacherbovat do legie a v 50tých letech dělají pořádek (mno pořádek) ve francouzské indočíně.....hutný čtení - podle tvrzení toho maníka pak nabízeli své služby a zkušenosti i američanům později ve vietnamu, ale byli odmítnuti...amíci nechtěli spolupracovat s válečnými zločinci.....ale možná se mi to plete s jinou knihou....rozhodně to bylo nesmírně čtivé a kruté
 
312_Karl
nekde tu Dabelskou gardu jeste maj? V HK nikde nic....

Kdyz byste ji nekdo nekde videl, jednu bych prosim bral. Dekuji!
 
www.312raf.com
eddhun
Nazdar nahodou sem narazil na vase stranky a koukam ze shanite Dabelskou gardu 1 a 2 mam obe doma (pujcenyÚsměv ) ale musim doplnit ze existuje i dil treti...opravdu hutne cteni...
http://www.martinus.sk/?uItem=47854
zde je k obednni..
a ma malou prosbu kdyby ste nekdo vedeli kde se da sehnat kniha od adolfa galada prvni a posledni dejte mi prosim vedet na muj email o po ni touzimÚsměv
 
eddhun
kva az ted sem se podival na datum prispevku tak to sorry to em vam dal asi starou informaciŠklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

34,830,331 návštěv