June 14 2024 08:14:34
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
Kubrt85

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
"Kradeni sestrelu"
1stCL_BlueL
cast lidi z si stezuje/stezovala ze jim ten a ten "ukradl" sestrel, uprime receno nevim co je na tom spatneho. Podle me jde o to ze je enemy dole a je jedno jak uz. Kdybych si mel na foru stezovat ze mi nekdo ukradl sestrel tak nedelam nic jineho. pokud nekdo za nekym visi a za prase se nemuze trefit tak nevidim duvof proc by tam nekdo nemohl prizoomnout a pronasledovaneho poslat do horoucich pekel samozrejmne na predpokaldu ze tim neohrozi pronasledovatele (napriklad strileni prez rameno)...prekvapujeme ze nejvic pyskujou lidi kteri tech sestrelu nemaji zrovna nedostatek, chtelo by se zamyslet jestli je napriklad na CW_DFS dulezity to jestli mam 100 nebo 10 sestrelu nebo to jestli pro "svou" stranu delam neco uzitecnejsiho nez honeni se za sestrelama.
 
Ucho
Kodex (z webu)
1. Važte si života svého kamaráda tak, jako si vážíte života vlastního!
2. Podřiďte veškeré své konání úspěchu akce!
3. Pokud jste neschopen dalšího boje, tak se vraťte i se svým Rottenfliegerem / Rottenführerem okamžitě na základnu. Taran není povolen za žádných okolností - na to je pro nás váš život i stroj moc cenný.
4. Pokud je nepřátelský stroj neschopen dalšího boje, nechte ho zmizet. Jestli si to nechcete odůvodnit jako projev rytířskosti tak si to zdůvodněte jako šetření munice.
5. Nikdy nestřílejte na pilota na padáku, nebo na pilota zjevně se pokoušejícího opustit letoun!
6. Člen 1st Czech Lions nikdy neútočí na startující nebo přistávající stroje nepřítele!

Bod č.4 ? Ale ono to s tím zas tolik nesouvisí, jasně.

Já myslím, že to je jen na každém z nás, jaký k tomu má přístup. Definici napíšeš, ale na serveru nezajistíš. Prostě asi stačí nahlas říct "krademe sestřely, protože to je normální" a nikdo se pak nemůže na nikoho zlobit, ne?

 
3BAP_Cassius Chaerea
Víte co já to tady raději napíšu, aby bych vás upozornil a vyhnul zbytečnému obviňování. Já kradu sestřeli, střílím letadla na zemi, střílím do hořících nebo jinak poškozených letadel, střílím do padáků a někdy i do vlastních. Nedivím se lidem co mě nemaj rádi,:Šklebící se.
 
xHorst
1stCL_BlueL napsal:
...to jestli pro "svou" stranu delam neco uzitecnejsiho nez honeni se za sestrelama.


Nevim co je na tom tak uzitecneho vyset v FW 1.5km nad bojujicima a spoustet se na honena letadla v sachu...
Kdyz uz nic jineho, tak s ohledem na spolupraci cele strany, mi prijde uzitecnejsi davat pozor na toho co uz strili a krejt mu zada...
Ale to by se musel ten nahore udrzet na uzde ze...
Nehlede na to, ze nokomu takhle sezobnout ero je vzasade vzdy ohrozeni pro toho komu ho zobnes. Jak muzes vedet, ze se nelekne a nebreakne ti do cesty???

A v pripade ze dotycna obet uz kouri, nema kontroly a pronasledujici dava souperi sanci vyskocit nebo si chce dat zalezet s ranou z milosti, tak to uz je vylozena prasarna, co BlueL...
[img]http://i74.photobucket.com/albums/i255/xHorst/Avatar/founder_gold_en_zps81618c02.png[/img] is not a valid Image.
40.StL_Horst
 
1stCL_Jamamoto
add bod 4: Záleží na konkrétní situaci. Pokud vidím, že je éro viditelně poškozené, snaží se ukončit boj a odpoutat se, nechávám ho být. Pokud se k tomu evidentně nemá (snaží se dostat do výhodné bojové pozice, střílí, pokračuje kursem směrem k našim cílům a pod.)nemám problém to do něj napumpovat. Bráno čistě přes kodex, mám-li uplatnit bod 4, nesmí být v dané situaci v rozporu s body 1 a 2.
 
MK_KaiN
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Víte co já to tady raději napíšu, aby bych vás upozornil a vyhnul zbytečnému obviňování. Já kradu sestřeli, střílím letadla na zemi, střílím do hořících nebo jinak poškozených letadel, střílím do padáků a někdy i do vlastních. Nedivím se lidem co mě nemaj rádi,:Šklebící se.


Teda Cassie nebyl on ten Cassius ve skutečnosti nějakej vrah?Šklebící se
 
1stCL_BlueL
xHorst napsal:
1stCL_BlueL napsal:
...to jestli pro "svou" stranu delam neco uzitecnejsiho nez honeni se za sestrelama.

A v pripade ze dotycna obet uz kouri, nema kontroly a pronasledujici dava souperi sanci vyskocit nebo si chce dat zalezet s ranou z milosti, tak to uz je vylozena prasarna, co BlueL...

myslim ze o tomhle se nema cenu bavit a nevim proc to chapes jinak nez jsem napsal ale to je ciste Tvuj problem. jestli ze vidim nad letistem lehce kouriciho a prokazatelne bojujiciho spita (strili po letadlech na zemi a ve vzduchu) a 100m za nim visi Fw ktereho 1) nema sanci utocit 2) nema ho sanci ustoupat a spit nad nim zacina ziskavat navrh nevidim jediny duvod proc bych nemel se tam nemel spustit...
Upravil/a 1stCL_BlueL dne 30-06-2006 18:16
 
1stCL_Jamamoto
Mimochodem, kdybych měl po každém sestřelu, který mi byl někým "ukraden" tropit takový povyk, asi nedělám nic jiného.....:no:
 
Ucho
1stCL_Jamamoto napsal:
Mimochodem, kdybych měl po každém sestřelu, který mi byl někým "ukraden" tropit takový povyk, asi nedělám nic jiného.....:no:


Jamamoto povyk byl tropen po sestřelu vlastních letadel. Rozhodně ne pro kradení, to by se vyřídilo potichu, bez jediné rány.
 
1stCL_BlueL
Ucho napsal:
1stCL_Jamamoto napsal:
Mimochodem, kdybych měl po každém sestřelu, který mi byl někým "ukraden" tropit takový povyk, asi nedělám nic jiného.....:no:


Jamamoto povyk byl tropen po sestřelu vlastních letadel. Rozhodně ne pro kradení, to by se vyřídilo potichu, bez jediné rány.

mno pokud si dobre pamatuju tak redak se velmi rozciloval nad tim ze mu Clone ukradl sestrel... nebo ne?
 
xHorst
1stCL_BlueL napsal:
xHorst napsal:
1stCL_BlueL napsal:
...to jestli pro "svou" stranu delam neco uzitecnejsiho nez honeni se za sestrelama.

A v pripade ze dotycna obet uz kouri, nema kontroly a pronasledujici dava souperi sanci vyskocit nebo si chce dat zalezet s ranou z milosti, tak to uz je vylozena prasarna, co BlueL...

myslim ze o tomhle se nema cenu bavit a nevim proc to chapes jinak nez jsem napsal ale to je ciste Tvuj problem. jestli ze vidim nad letistem lehce kouriciho a prokazatelne bojujiciho spita (strili po letadlech na zemi a ve vzduchu) a 100m za nim visi Fw ktereho 1) nema sanci utocit 2) nema ho sanci ustoupat a spit nad nim zacina ziskavat navrh nevidim jediny duvod proc bych nemel se tam nemel spustit...


A kdyz pronasledovany spit ma na 6ce Bf, nema kontroly, kouri, nema energii, a po nikom nestrili...Mrknutí

A ze tim muzes ohrozit jak to Bfko tak sebe...Zamračený
[img]http://i74.photobucket.com/albums/i255/xHorst/Avatar/founder_gold_en_zps81618c02.png[/img] is not a valid Image.
40.StL_Horst
 
Ucho
1stCL_BlueL napsal:
mno pokud si dobre pamatuju tak redak se velmi rozciloval nad tim ze mu Clone ukradl sestrel... nebo ne?


to mě právě zase děsně překvapuje, co tě na tom tak překvapuje :-)))
 
1stCL_BlueL
xHorst napsal:
1stCL_BlueL napsal:
xHorst napsal:
1stCL_BlueL napsal:
...to jestli pro "svou" stranu delam neco uzitecnejsiho nez honeni se za sestrelama.

A v pripade ze dotycna obet uz kouri, nema kontroly a pronasledujici dava souperi sanci vyskocit nebo si chce dat zalezet s ranou z milosti, tak to uz je vylozena prasarna, co BlueL...

myslim ze o tomhle se nema cenu bavit a nevim proc to chapes jinak nez jsem napsal ale to je ciste Tvuj problem. jestli ze vidim nad letistem lehce kouriciho a prokazatelne bojujiciho spita (strili po letadlech na zemi a ve vzduchu) a 100m za nim visi Fw ktereho 1) nema sanci utocit 2) nema ho sanci ustoupat a spit nad nim zacina ziskavat navrh nevidim jediny duvod proc bych nemel se tam nemel spustit...


A kdyz pronasledovany spit ma na 6ce Bf, nema kontroly, kouri, nema energii, a po nikom nestrili...Mrknutí

A ze tim muzes ohrozit jak to Bfko tak sebe...Zamračený

hmm uz ten prvni prispevek byl z casti adresovan me. takze odpovim primoÚsměv ten spit co jsem ti od strelil pred cumakem 1) mel kontroly 2)nekouril a jen z nej teklo palivo 3) pokud vim tak jsm te strelbou ani vlastnim strojem nijak neoohrozil
 
1stCL_Jamamoto
Ucho napsal:
1stCL_Jamamoto napsal:
Mimochodem, kdybych měl po každém sestřelu, který mi byl někým "ukraden" tropit takový povyk, asi nedělám nic jiného.....:no:


Jamamoto povyk byl tropen po sestřelu vlastních letadel. Rozhodně ne pro kradení, to by se vyřídilo potichu, bez jediné rány.



No, pokud se tam kluci postříleli navzájem, tak to byla pěkná pakárna...ale mě to opravdu přišlo, jako že tak nějak ujely nervy plus pár omylů a bylo vymalováno. to se přece všechno může stát, já to beru. ale rafat se pak kvůli tomu na foru a takovýmhle stylem na víc....to už byl opravdu trošku úlet...

Ale dvě věci mne na tom opravdu pobavily:

1) to jak se někdo chtěl zavěsit za Cloňáka, ale zavěsil se za Vogona

2)to jak potom chudák bumik přilétl a v dobré víře, že čistí napadeného od nepřítele, dotyčného jednou dávkou sejmul...

Opět se potvrdilo to co tvrdím již delší dobu a sice" Střílíš-li omylem po vlastním, zaručeně se trefíš a to fatálně!"(skoro jako z murphyho zákonů). a pak se mi ještě vybavuje ta scéna z Pelíšků, kde policajt vypráví, jak měl za úkol zlikvidovat diverzanta s koženou brašnou..."....dvě dávky....na dlouhé přemýšlení nebyl čas...."
Pravdou je, že ani ve vzduchu na to přemýšlení moc času nemáš a když útočíš s tím, že je kamarád v ohrožení.....

Nebýt toho flame, mohla to být docela úsměvná historka...
 
Ucho
Jo, když sem to viděl poprvé v psané formě, docela jsem se smál :-)

A myslím, že na tom nic už nevyrešíme. Prostě jsou lidi kterejm to vadí až z toho můžou bejt krapet nervní :-)
 
WinteR
Ucho napsal:
Kodex (z webu)
1. Važte si života svého kamaráda tak, jako si vážíte života vlastního!
2. Podřiďte veškeré své konání úspěchu akce!
3. Pokud jste neschopen dalšího boje, tak se vraťte i se svým Rottenfliegerem / Rottenführerem okamžitě na základnu. Taran není povolen za žádných okolností - na to je pro nás váš život i stroj moc cenný.
4. Pokud je nepřátelský stroj neschopen dalšího boje, nechte ho zmizet. Jestli si to nechcete odůvodnit jako projev rytířskosti tak si to zdůvodněte jako šetření munice.
5. Nikdy nestřílejte na pilota na padáku, nebo na pilota zjevně se pokoušejícího opustit letoun!
6. Člen 1st Czech Lions nikdy neútočí na startující nebo přistávající stroje nepřítele!

Bod č.4 ? Ale ono to s tím zas tolik nesouvisí, jasně.

Já myslím, že to je jen na každém z nás, jaký k tomu má přístup. Definici napíšeš, ale na serveru nezajistíš. Prostě asi stačí nahlas říct "krademe sestřely, protože to je normální" a nikdo se pak nemůže na nikoho zlobit, ne?



šálí mě zrak nebo tohle desatero mají na webu lioni??
 
xHorst
[b]1stCL_BlueL napsal
hmm uz ten prvni prispevek byl z casti adresovan me. takze odpovim primoÚsměv ten spit co jsem ti od strelil pred cumakem 1) mel kontroly 2)nekouril a jen z nej teklo palivo 3) pokud vim tak jsm te strelbou ani vlastnim strojem nijak neoohrozil


Ano cast je adresovana Tobe, na konkretnim pripadu mi to prijde koneckoncu nejlepsiŠklebící se
A ano v tomto pripade jsi me nijak neohrozil, nicmene spit kouril a myslim, ze jsem mu i ustrelil kontroly (pohrabu track) a rozhodne nemel navrch, tak me jen zajimalo jak Ty to vidis.
Me prijde lepsi kolegu pokrejt, nez ho nastvat...Mrknutí
[img]http://i74.photobucket.com/albums/i255/xHorst/Avatar/founder_gold_en_zps81618c02.png[/img] is not a valid Image.
40.StL_Horst
 
1stCL_Jamamoto
Ucho napsal:
Jo, když sem to viděl poprvé v psané formě, docela jsem se smál :-)

A myslím, že na tom nic už nevyrešíme. Prostě jsou lidi kterejm to vadí až z toho můžou bejt krapet nervní :-)
asi tak...Mrknutí
 
Wutz
Vidím zase jednou vážnou sofistikovanou diskusi. A co že se to vlastně ztratilo? A kam to ten zloděj schoval? :sm35:
 
MK_Paja
1stCL_BlueL napsal:
Ucho napsal:
1stCL_Jamamoto napsal:
Mimochodem, kdybych měl po každém sestřelu, který mi byl někým "ukraden" tropit takový povyk, asi nedělám nic jiného.....:no:


Jamamoto povyk byl tropen po sestřelu vlastních letadel. Rozhodně ne pro kradení, to by se vyřídilo potichu, bez jediné rány.

mno pokud si dobre pamatuju tak redak se velmi rozciloval nad tim ze mu Clone ukradl sestrel... nebo ne?


He he, další flame sem prošvihl Smutný.

Sice s křížkem po funuse ale třeba se znova rozhoří Šklebící se Šklebící se Šklebící se.
:tajpan: Pro Reďákova spita platí bod č. 4 vašeho kodeku, plus střílení "přes rameno".
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

13-06-2024 22:31
nj, hledání žabiček Šklebící se https://youtu.be/.
..33_oGDEzWd


13-06-2024 16:27

13-06-2024 16:27
A tak to jo, na žábu pozor. V Polsku uz zřizují i kultovni místa kde uctívají žábu a Billa Gatese.

13-06-2024 16:06
Konspirace o známce od Rainforest Alliance

12-06-2024 08:18
Za ty politické zcela určitě Úsměv

11-06-2024 18:46
On to pak, "Ten, jenž není", až přijde čas, předsedovi spočítá, za ty všechny bludný balvany Šklebící se

11-06-2024 12:29
Souhlasím s obojím. Jsemť duše mělká a pochybovačná Úsměv

11-06-2024 10:36
Kdo se snaží poučit, musí umět především pochybovat, neboť pochybnosti ducha vedou k zjevení pravdy.

11-06-2024 10:33
Zvyk nalézati ve všem všudy jen směšnou stránku je nejspolehlivějším příznakem duše mělké - neboť směšné leží vždy na povrchu.

11-06-2024 10:28
Znám i člověka, který věří na neposkvrněné početí Panenky Márie a dělá předsedu Spolku Sysifos. Takže nemáš kam se vzdálit.

35,037,800 návštěv