April 19 2024 22:30:53
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 1
311_Mart

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS White Tigers
 Vytisknout diskuzi
Dynamická kampaň na WT_Dedicated
WT_Schmouddle
Milí přátelé,

od dnešního dne testujeme na našem serveru dynamickou kampaň tvořenou DCG a ovládanou Gennadichem IL2SC.

Server není připojen na stats, takže můžete testovat a umírat bez obav.
Každá mise má svůj seznam cílů, které však nemají vliv na ukončení mise ale na vytvoření mise další.
Nastavení délky mise je defaultně na 120 min, obě strany mají 100 letadel a 100 pilotů.

Po vyhodnocení testovacího provozu bude server buď vrácen zpět do půvdního režimu připravovaných map nebo na něm bude nadále provozována dynamická kampaň.

Všechny připomínky prosím sem.

Váš ServerGuru,
WT_Schmouddle
Upravil/a WT_Schmouddle dne 28-05-2006 20:14
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
Jirka
S tímhle už si hraju tři měsíce a zatím nedoporučuju. DCG je v režimu dogfight silně zabagované. Poslední chybu jsem autorovi reportoval dnes. Jedná se o to, že objekty vnitřně vedené DCG jako existující se na mapě navyskytují, což zněmožňuje správný vývoj celé situace na mapě vzhledem ke zničeným pozemním cílům.
 
WT_Schmouddle
Díky Jiří,

my testujeme jak se to lítá, jestli to bude vykazovat nějaké bugy tak budiž...teď jde spíš o pocit než o 100% správnost generování.
My jsme DCG poprvé zkoušeli v dogfight módu cca před rokem a půl a posun je naprosto zásadní...Šklebící se

Kdybys potřeboval něco vyzkoušet na WT_testbedu s reálnými piloty, dej vědět, můžeme se dohodnout na spoluprasi.
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
rudidlo
Jirka napsal:
Jedná se o to, že objekty vnitřně vedené DCG jako existující se na mapě navyskytují, což zněmožňuje správný vývoj celé situace na mapě vzhledem ke zničeným pozemním cílům.

Tak tohle jsem reportoval asi před měsíce a půl i v offline kampani a Paul mi vehementně tvrdil, že tam žádný bug není. Smutný
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Jirka
WT_Schmouddle napsal:
Díky Jiří,

my testujeme jak se to lítá, jestli to bude vykazovat nějaké bugy tak budiž...teď jde spíš o pocit než o 100% správnost generování.
My jsme DCG poprvé zkoušeli v dogfight módu cca před rokem a půl a posun je naprosto zásadní...Šklebící se

Kdybys potřeboval něco vyzkoušet na WT_testbedu s reálnými piloty, dej vědět, můžeme se dohodnout na spoluprasi.


Ahoj, koukni do PM.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

34,726,870 návštěv