June 16 2024 16:30:59
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 2
AB1Richard, 606_Druindin

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - INFORMACE
 Vytisknout diskuzi
CZ_AH_DEDICATED - kdy bude 4.05m
AH_Cutora
Navazuji na diskusi "Dotaz" ve skupině "volné téma" a převádím diskusi sem, kam patří Mrknutí

haluz paja
Poslal dne 21.05.2006 09:14 quote

Chci se jen zeptat: Kdy prejde CZ_AH na 4.05? Nevite nekdo?


š13_Blc
Poslal dne 21.05.2006 09:16 quote

Taky bych se přimluvil ... už mě nebaví to pořád přehazovat (sem línej)


Říkám: NEVÍM.

Technicky je to možné provést v podstatě okamžitě, ale v souvislosti s posranou (slušněji to říct fakt nejde) distribucí patche 4.05m jsem na vážkách, zda vůbec přejít. Viz mé vyjádření na úvodní stránce www.aholubi.org

Zda je většina komunity ochotná přejít na 4.05m teď, nebo kdy. Té ankety tady se z celkového počtu účastnilo jen relativně málo lidí. Zvažuji jak navrhnout otázky do ankety cíleně na přechod AHček, aby to mělo pořádnou vypovídací hodnotu.

Zatím zvažuji volby:
"Má přejít CZ_AH_DEDICATED na 4.05m?"
1) Létám na AH, mám 4.05m, ať přejdou hned na 4.05m
2) Létám na AH, nemám 4.05m, je mi to jedno, pokud přejdou, seženu si 4.05m
3) Létám na AH, mám 4.05m, ale ať zůstanou na 4.04m
4) Létám na AH, nemám 4.05m, čekám na krabicovou verzi, zůstat na 4.04m
5) Létám na AH, nemám 4.05m, nechci 4.05m, zůstat na 4.04m
6) Nelétám na AH, je mi to putna...

Pokud by alespoň 2/3 převažoval součet prvních dvou odpovědí, přejdeme, pokud ne, zůstaneme. Případné návrhy na lepší rozložení odpovědí sem, v pátek to přednesu Fučimu jestli by to hodil jako anketu na 1 týden...

EDIT: oprava těch otázek, měl jsem tam logickou chybu ...
Upravil/a AH_Cutora dne 21-05-2006 09:56
 
310_cibule
a)

pro začátek....
 
AH_Ronsoc
Neni tu podla mna ziadny problem !!!!
Server je furt full a to hovori za vsetko !!!!
 
CR_PETRAS
1) 4.05m :sm5:
 
http://avionika.webpark.cz
Liptow
sto rokov za opicami :rolleyes:
kto nevie platit s kartou nech mi posle prachy a ja mu ten strasidelny patch dam aj s jeho aktivacnym kodom bez boontyboxu..
 
AH_Cutora
Asi jsem 100 let za opicema, ale ono už UBI distribuuje ten patch bez Boonty? Že jsem ohlášení na UbijSoftu nezaregistroval ....
Když jsem to kupoval já, tak tam ten Boonty byl a dalo mi docela práci se toho viru zbavit. Samozřejmě, že pro sebe jsem si rozdílový patch boonty free udělal. Ale distribuovat ho dál veřejně?!?!? to je kapku drsná káva.

Ale je fakt, že na UbiSoft fóra lezu jen minimálně, obvykle pouze 1x denně zkontroluju www.aholubi.org a zde sk.vwings.org a na víc nemám čas. Dneska jsem doma, dělám velkej úklid a občas si odskočím ke kompu sem kouknout ...
 
Hoper
Čutoro, v tomto jsem s tebou za jedno - 3) nebo 4)
 
310_Ikar
1)
 
www.310raf.com
Jirka
Na AH sice chodím minimálně, ale teď už vůbec ne, neb jsem línej pořád přehazovat verze. Jsem pro 1)
 
Hoper
UBi vědělo, že jim to projde ...
 
AH_Watson
Jako Hoper : 3) nebo 4)
 
313_123
ty co nemaj kreditku
at si to zatím šlohnou a počkaj na krabici
- vím že mě ukamenujete :rolleyes:

jink by mě zajímalo jestli někdo roschodil ten pográmek na přepínání mezi 04 a 05
 
Liptow
Cutora, u nas v L13 sa jeden obetoval a stiahol to aj s tym BoontyBoxom (ktory sa da nasledne jednoducho odstranit). Ked sa online kupuje dalsia kopia, uz to znovu stahovat netreba - kupuje sa de facto len aktivacny kod. Kazdy platiaci zaujemca dostal link na il2-pe2.exe, na povodne il2(fCool.exe a svoj aktivacny kod a poslal prachy na ucet.
 
Liptow
123 napsal:
jink by mě zajímalo jestli někdo roschodil ten pográmek na přepínání mezi 04 a 05


staci si zalohovat files.SFS z predoslej verzie a pouzit tu alebo onu.
 
313_123
Liptow napsal:
123 napsal:
jink by mě zajímalo jestli někdo roschodil ten pográmek na přepínání mezi 04 a 05


staci si zalohovat files.SFS z predoslej verzie a pouzit tu alebo onu.


zapomel sem zalohovat tak nemam 4.04sfs
 
AH_Cutora
Liptow napsal:
Cutora, u nas v L13 sa jeden obetoval a stiahol to aj s tym BoontyBoxom (ktory sa da nasledne jednoducho odstranit). Ked sa online kupuje dalsia kopia, uz to znovu stahovat netreba - kupuje sa de facto len aktivacny kod. Kazdy platiaci zaujemca dostal link na il2-pe2.exe, na povodne il2(fCool.exe a svoj aktivacny kod a poslal prachy na ucet.

Liptowe, to je přesně to o čem jsem mluvil, že je to velmi nebezpečné a nelegální jednání, dobrý úmysl před zákonem neomlouvá...
 
Liptow
co je nelegalne? jeden z nas kupil 15 Pe-addonov a rozdistribuoval ich. kazdy si to online aktivoval a ma online fakturu aj aktivacny kod. ked kupis 15 krabic s CD a rozposles to znamym postou, je to tiez nelegalne?
 
Hoper
123 napsal:
zapomel sem zalohovat tak nemam 4.04sfs

vycucni si ho z patche 4.04 - je to obyčejný sfxový rar ...
 
313_Volume
a)
 
caba
1)
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

13-06-2024 22:31
nj, hledání žabiček Šklebící se https://youtu.be/.
..33_oGDEzWd


13-06-2024 16:27

13-06-2024 16:27
A tak to jo, na žábu pozor. V Polsku uz zřizují i kultovni místa kde uctívají žábu a Billa Gatese.

13-06-2024 16:06
Konspirace o známce od Rainforest Alliance

12-06-2024 08:18
Za ty politické zcela určitě Úsměv

11-06-2024 18:46
On to pak, "Ten, jenž není", až přijde čas, předsedovi spočítá, za ty všechny bludný balvany Šklebící se

11-06-2024 12:29
Souhlasím s obojím. Jsemť duše mělká a pochybovačná Úsměv

11-06-2024 10:36
Kdo se snaží poučit, musí umět především pochybovat, neboť pochybnosti ducha vedou k zjevení pravdy.

11-06-2024 10:33
Zvyk nalézati ve všem všudy jen směšnou stránku je nejspolehlivějším příznakem duše mělké - neboť směšné leží vždy na povrchu.

11-06-2024 10:28
Znám i člověka, který věří na neposkvrněné početí Panenky Márie a dělá předsedu Spolku Sysifos. Takže nemáš kam se vzdálit.

35,049,164 návštěv