June 16 2024 13:52:22
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - INFORMACE
 Vytisknout diskuzi
Barbarossa_1941
LesniHU
Ani na jednom nemeckem letisti neni Ju87 :cry:
 
313_OTU_oblak
na co prosímtě????vždyť tam přeci nelítaly !!!tam byly jenom F-2, ale ty tam taky skoro nebvyly, tam vlastně byly F-4 a hlavně G-2 :sm6::sm6:

 
1stCL_Jamamoto
313_OTU_oblak napsal:
na co prosímtě????vždyť tam přeci nelítaly !!!tam byly jenom F-2, ale ty tam taky skoro nebvyly, tam vlastně byly F-4 a hlavně G-2 :sm6::sm6:



???? G-2 v roce 1941??? Ty jsi něco pil?:sm42:
 
1stCL_Wedge
Hlavně to včera byla nějaká bonusová Barbarossa, né??? Mě připadlo, že ta mapa jela tak minimálně 4 hoďky v kuse??!!
Ale zablbli sme si:yes:
 
AH_Enty
No on se zboural ten FB Daemon, nebo jak se ten baznek menuje. Tak to na nic nereagovalo a mapa jela stále.
Večer to Čutora nahodí a zase to pojede normálně.
 
torr
to je ta mapa kde letěl nesmrtelnej TB3 a navíc mě sundal? A 2 červení z toho měli prču ,Lucka a ještě jeden.Vyloženě to byla pro mě smolná mapa.Bombardování nepřesné(He-111,Ju-88),sestřelen TB3 a I-16 atd,prostě smůla.
 
313_OTU_oblak
jamamoto....víš, na konci mého příspěvku jsou 2x :sm6: takže tak Úsměv
torre - TB-3 jde sestřelit jednou dávkou. Létal jsem s jedním pilotem na czechwaru a ten sestřelil 3 během jednoho letu. všechny 3 krátkou dávkou. Pokud to neumíš, je pro tebe nesestřelitelná. a to měl F-2
ad smůla - na to přijdeš. mně se to docela líbilo, až na to že jsem potkal dvakrát nějakého debila co jakmile byl v úzkých tak rozsvítil nav. a volal o pomoc. ta sice přiletěla, ale byla popravena bo jsem si ji zavolal taky. a bylo maso.....
Upravil/a 313_OTU_oblak dne 27-04-2006 09:21
 
torr
313_OTU_oblak napsal:
jamamoto....víš, na konci mého příspěvku jsou 2x :sm6: takže tak Úsměv
torre - TB-3 jde sestřelit jednou dávkou. Létal jsem s jedním pilotem na czechwaru a ten sestřelil 3 během jednoho letu. všechny 3 krátkou dávkou. Pokud to neumíš, je pro tebe nesestřelitelná.

ad smůla - na to přijdeš. mně se to docela líbilo, až na to že jsem potkal dvakrát nějakého debila co jakmile byl v úzkých tak rozsvítil nav. a volal o pomoc. ta sice přiletěla, ale byla popravena bo jsem si ji zavolal taky. a bylo maso.....


A kde je slabina TB3?Já se snažím střílet do motorů a výsledek je že leda rozčílím palubní střelce Šklebící se
 
313_OTU_oblak
přemýšlej...je to do očí bijící Úsměv))
 
torr
313_OTU_oblak napsal:
přemýšlej...je to do očí bijící Úsměv))


mě už to nemyslí Šklebící se tak aspon nápovědu :sm53:
 
1stCL_Jamamoto
313_OTU_oblak napsal:
jamamoto....víš, na konci mého příspěvku jsou 2x :sm6: takže tak Úsměv
torre - TB-3 jde sestřelit jednou dávkou. Létal jsem s jedním pilotem na czechwaru a ten sestřelil 3 během jednoho letu. všechny 3 krátkou dávkou. Pokud to neumíš, je pro tebe nesestřelitelná. a to měl F-2
ad smůla - na to přijdeš. mně se to docela líbilo, až na to že jsem potkal dvakrát nějakého debila co jakmile byl v úzkých tak rozsvítil nav. a volal o pomoc. ta sice přiletěla, ale byla popravena bo jsem si ji zavolal taky. a bylo maso.....


No jo....máš rcht... mě to hned neseplo....:sm50:
 
313_OTU_oblak
torre - měl by jsi to moc jednoduché. alespoň pár nápadů by jsi mohl mít.....Úsměv....jenom ti řeknu že stejnou taktiku později požívali LW i proti B17 a japanese oscary proti B24 Úsměv
 
Jp-
já ti to řeknu těm blbejm pilotům koukaj hlavy, miř na toho vlevo Úsměv
 
313_OTU_oblak
Jp, ty musíš všechno prozradit...je mladej, ať přemýšlí Úsměv

střílej na piloty. ono je TBčko tak pomalé a kanon F-2 je takový větší kulomet, ale chce to nacvičit, pak to pujde Úsměv
 
torr
313_OTU_oblak napsal:
Jp, ty musíš všechno prozradit...je mladej, ať přemýšlí Úsměv

střílej na piloty. ono je TBčko tak pomalé a kanon F-2 je takový větší kulomet, ale chce to nacvičit, pak to pujde Úsměv


tímto jste mi oba dva odpověděli na jinou otázku, zda jde přímo zabít pilota nebo posádku letadla,takže jde.střelba na pilota mě hned napadla ale to jsem zavrhl viz výše ,hledal jsem něco jako velmi nevhodně umístěná nadrž atp .dík za info
 
Jp-
no s emilem zkus konec křídla od vnějšího motoru, zvlášť při střelbě zeshora, na f2 to neni stou masit pažouty.
 
Safrik
No, nejni s F-4 lepsi odstrelit vejskovky? Rekl bych, ze je mnohem snazsi je odstrelit, nez se snazit zabit pilota (pazouta, to se me líbííí :yes: ). Nekdy na to staci jeden prulet, celni, jinak potrebuji 2-3 prulety. Zabit "pauzouta" to by me zajimalo jak to delate, tohle ja neumim :sm54: ale rad bych se naucil, abych pak mohl machrovat pred holkama. :hoper:Šklebící se
Upravil/a Safrik dne 27-04-2006 17:44
 
GC3_Messik
No nevim jestli ti na to nějaká skočí, začít balit holku větou "Ahoj nechceš zalítat Ila, sem fakt dobrej borec" může být zajímavé ale asi neúspěšné jako chtít s F-2 sundat roj Pe-8 na ace Šklebící seŠklebící seŠklebící seŠklebící se
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Safrik
By jsi neveril jak na to baby leti, vsak to zkus a uvidis :sm13:Šklebící se:yes:Šklebící seCool
 
AH_Cutora
Ad seklej server a nekonecna mapa:
Presne jak rekl Enty, seknul se osluzny program ktery se stara o rotaci map, pocitani pilotu a tak a proste se mapa sekla. Pred chvili jsem to napravil.

Ad Ju87 na teto mape. Umyslne jsme ji sundali a nechali jsme tam jen He111-H2. Duvodem je moznost nalozuit pod stuku 1000kg a vic ... To by pak bylo na dva lety jednoho pilota ci jeden let dvou lidi a je po mape kdyz se to dobre hodi. Proste jsme trosku ztizili modrejm moznost otocit mapu :sm13:

Jo, ten aluminiovej drak TB3 je opravdu tezko sestrelitelnej, ale jen at je sranda. Jinak tam maji Nemci tak velkou prevahu, ze by to byla preci nuda ...
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

13-06-2024 22:31
nj, hledání žabiček Šklebící se https://youtu.be/.
..33_oGDEzWd


13-06-2024 16:27

13-06-2024 16:27
A tak to jo, na žábu pozor. V Polsku uz zřizují i kultovni místa kde uctívají žábu a Billa Gatese.

13-06-2024 16:06
Konspirace o známce od Rainforest Alliance

12-06-2024 08:18
Za ty politické zcela určitě Úsměv

11-06-2024 18:46
On to pak, "Ten, jenž není", až přijde čas, předsedovi spočítá, za ty všechny bludný balvany Šklebící se

11-06-2024 12:29
Souhlasím s obojím. Jsemť duše mělká a pochybovačná Úsměv

11-06-2024 10:36
Kdo se snaží poučit, musí umět především pochybovat, neboť pochybnosti ducha vedou k zjevení pravdy.

11-06-2024 10:33
Zvyk nalézati ve všem všudy jen směšnou stránku je nejspolehlivějším příznakem duše mělké - neboť směšné leží vždy na povrchu.

11-06-2024 10:28
Znám i člověka, který věří na neposkvrněné početí Panenky Márie a dělá předsedu Spolku Sysifos. Takže nemáš kam se vzdálit.

35,048,674 návštěv