May 04 2024 17:33:25
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS BlackPanthers
 Vytisknout diskuzi
Anketa o mapách
Mungo
Lucka napsal:
rudidlo napsal:
Lucka napsal:
Zero je dobré letadlo, ale pro mě létá na špatné straně. Úsměv

nad hladinou?

Nejlepším Zerem je rozstřílený vrak Zera pod hladinou Šklebící se

Lietas na zlom serveri, inak by sme ti to tu a tam s tym Zerom vysvetlili ... Šklebící se
Zero lieta na spravnej strane. Niet nad to vykopat imperialisticku Velku Britaniu z jej nepravom anektovanych uzemi. Vyděšený
 
XXX_Dazz
Mapa Francie Bf110C4 + Hawk75 atd. dobrý počin škoda, že jsem včera neměl čas Mrknutí
 
BP_Tyrl
Ještě plánuji jednu afriku a Japončíky. Ty Morany jsou obratné mršky a japončíků by mohli zle zatopit. V Africe Vichističtí francouzi v Moranech proti Spojencům v Hawk75, to by mohlo být zajímavé.Mrknutí
 
AH_Enty
Na AH to už je. Jen bych Tě opravil s tou afrikou. Tam šli Britové proti Vichy Francii
Briti - Hurri, Tomahawk (P40B, C)
Francouzi - H75A3-4, MS406, MS410 a dal bych ještě něco jako Lagg3s4 aby i ti co nemají tu poslední vychytávku v něčem mohli letět.

Tož asi tak nějak.Šklebící se
 
BP_Tyrl
Dík za typ. Promyslím. Tomahawk proti Hawku, to bude maso.Šklebící se Dám Frantíkům zase Pa-2 místo Poteze.
 
XXX_Dazz
BP_Tyrl napsal:
Ještě plánuji jednu afriku a Japončíky. Ty Morany jsou obratné mršky a japončíků by mohli zle zatopit. V Africe Vichističtí francouzi v Moranech proti Spojencům v Hawk75, to by mohlo být zajímavé.Mrknutí


Fuj fuj fuj, to jsou jsou čistě scifi scénáře Naštvaný, přitom se dají vytvořit alespoň trošku historické.

Co tak začátek operace Torch !!!
Tuším by tam mohly být amíci F4F (nebo F2M), Dountlesy vers. svobodní frantíci čili Havk75 a Morany.
Je o tom pěkný a podrobný článek v REVI Mrknutí. Není přitom třeba vymýšlet žádné scifi paskvily, ještě jednou fuj fuj fuj !!! Naštvaný
 
AH_Enty
XXX_Dazz napsal:
BP_Tyrl napsal:
Ještě plánuji jednu afriku a Japončíky. Ty Morany jsou obratné mršky a japončíků by mohli zle zatopit. V Africe Vichističtí francouzi v Moranech proti Spojencům v Hawk75, to by mohlo být zajímavé.Mrknutí


Fuj fuj fuj, to jsou jsou čistě scifi scénáře Naštvaný, přitom se dají vytvořit alespoň trošku historické.

Co tak začátek operace Torch !!!
Tuším by tam mohly být amíci F4F (nebo F2M), Dountlesy vers. svobodní frantíci čili Havk75 a Morany.
Je o tom pěkný a podrobný článek v REVI Mrknutí. Není přitom třeba vymýšlet žádné scifi paskvily, ještě jednou fuj fuj fuj !!! Naštvaný


No to jsme četli stejný článek. Proto jsem Tyrlíkovi psal ty typy letadel. GB a FR se utkali v Sýrii v roce 1941. Začalo to útokem britů na letiště, kam zrovna přilítli italové. Frantíci se bránili, no a pak si navzájem napadali vojenské útvary a kolony.Šklebící se
 
BP_Tyrl
To se mi víc líbí ta Sýrie. Bylo by to takové vyrovnanější. Přece jen Operace Torch už je konec roku 42. Uvidíme. Abych se zase moc neopičil po AH. Šklebící se
 
AH_Kraken
To stejně budeš Tyrle.Úsměv Ona na AH běží jak Syrie, tak operace TorchŠklebící se
 
BP_Tyrl
No Afriku 42 už máme dvakrát, tak já udělám tu Sýrii. Větší a hezčí.Šklebící se
 
BP_Madvlk
Jé osobně mám raději mapy založený na historických událostech.Obyčdogfighty moc nemusim.Na druhou stranu je dobrý někdy jen tak zablbnout a postavit proti sobě stroje,který byli na stejný straně barikádyMrknutí.
Upravil/a BP_Madvlk dne 01-11-2007 17:47
 
XXX_Dazz
No vidíte, že se dá aspoň trošku přiblížit k historii Mrknutí

A co lítá v Torchi na AH ?

Edit: Než p.... Oleg vymyslí nějakou super ochranu před sound modem a dá ji do 4.09 tak bychom si mohli těch frantíků něco užít ne ??? Vyděšený I když nejsou kokpity uplně úplně věrné svým předlohám.
Upravil/a XXX_Dazz dne 01-11-2007 18:03
 
Mungo
BP_Tyrl napsal:
To se mi víc líbí ta Sýrie. Bylo by to takové vyrovnanější. Přece jen Operace Torch už je konec roku 42. Uvidíme. Abych se zase moc neopičil po AH. Šklebící se

Ja by som ten Torch zvazil. Predsa len Vichy Frantici proti F4 resp. FM2 by mohla byt zaujimava bitka. A vcelku vyrovnana.
 
BP_Tyrl
A v té Operaci Torch by byly Francouzi (Hawk a Morane), Italové (Macchi) a Pe-2 jako bombardovací Potez. Za amíky F4F stíhací a FM2 bitevní. Ještě něco? Brity a němce bych úplně vynechal.
 
XXX_Dazz
Já ti nevim, ale myslím že Italové jsou zbyteční už tak budeš mít za frantíky 4 typy.
 
Mungo
A-20C

Za Frantikov. Vazne, mali tam skorsiu verziu DB-7, mozno malinko menej vykonnu, ale lietala tam. Mozes ju dat sucasne miesto Pesky, ktora je tam predsa len trosicku podivna Ona si zabojovala dokonca aj v Bitke o Francuzsko.
Amikom samozrejme Dauntlessy

Tak ma este napada - co takto do toho noveho Francuzska 1940 dat Morko Morane, ked uz niet D-520? Nie je to 100% ono, ale mal by byt rychlejsi nez MS-406/410 a Emilom by trosku viac strpcil zivot, aj ked je cosi pomalsi.
 
Tajpan
Mungo napsal:
A-20C

Za Frantikov. Vazne, mali tam skorsiu verziu DB-7, mozno malinko menej vykonnu, ale lietala tam. Mozes ju dat sucasne miesto Pesky, ktora je tam predsa len trosicku podivna Ona si zabojovala dokonca aj v Bitke o Francuzsko.
Amikom samozrejme Dauntlessy

Tak ma este napada - co takto do toho noveho Francuzska 1940 dat Morko Morane, ked uz niet D-520? Nie je to 100% ono, ale mal by byt rychlejsi nez MS-406/410 a Emilom by trosku viac strpcil zivot, aj ked je cosi pomalsi.

Mungo, skvelé! Súhlasím. S!
A20C tam kludne dajte miesto Pe2.
Ale k tým novším verziám Morane - aka D520 , predsa len , dajte ich obmedzene , 4-6 podla uváženia.
 
Mungo
D-520-ok nebolo moc, ale nebolo to zase az tak zriedkave lietadlo a boli tam aj Blochy a ine stroje. Morko Morane aspon podla parametrov nie je ziaden overkill, Befko by stale malo mat primeranu vyhodu, ak jeho pilot nie je babrak. Takze pripadne urobit zopar simulovanych subojov, nech sa vie, na com sme.
Eventualne pouzit lepsi postup, nez obmedzovanie kusov a nasledne vykopavanie nestastnika, co si vezme spotrebovany stroj - letisko s obmedzenym poctom pilotov.

Namet na sialenost? IAR81c namiesto Blocha M.B.152 CoolCoolCool Akurat municie to bude mat trochu moc Šklebící se
Upravil/a Mungo dne 03-11-2007 13:05
 
Tajpan
IAR81c namiesto Blocha M.B.152
myslím že sa o už TU a na inom fóre pár krát riešilo, a vždy sa to zamietlo.
 
BP_Tyrl
Zástupná letadla jen v opravdu nejnutnějším případě. takže se to víceméně, týká pouze bombardérů.,
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,814,938 návštěv