May 04 2024 16:09:48
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 1
Matylda

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS BlackPanthers
 Vytisknout diskuzi
Anketa o mapách
WT_Horrido
No Aliance je slaby caj proti puvodnimu X-wingu a hlavne Tie-Fighteru. To byl narez. Ja nemel joy, ja to ovladal mysi. Kapala taky jedna za druhou. Šklebící se

Juknu doma, mel bych mit nekde puvodni diskety, otazka je zda pujdou precist.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Munny
Jj, joystikem se mi to ovládalo hůře než miší, ale ten pocit!!!:bigrazz:
 
rudidlo
Když už chcete dělat mapu se stejnými stroji na obou stranách, co si vzít jako předlohu třeba konflikt mezi leteckými silami Německa a Švýcarska v roce 1940, než vymýšlet nějaké pseudoscifi.?
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
XXX_Dazz
Čistě pseudo mapy fuj fuj fuj.

Server zaměřený pouze na Pcacifik by se možná chytl, zvlášť pokud brzy vyjde Barma.
 
GC3_Messik
fuj zmrtvých vstání 334th dedicated v ČR fůůůůůůj Mrknutí
Co je pěkné je třeba Rumunsko, to beru ale nějaké sci-fi :confused::confused:

pokud budou v pacificu mapy kde nebudou jen samé letadlovky proč ne.. ale nevím zda bude mít oblibu jako AH, spíš jako CLDS s nárazovou účastí.
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
BP_Tyrl
Tady nikdo nemluvil o čistě sci fi serveru. Otázka sice nebyla čistě hypotetické, nicméně spíše okrajová. Osobně spíše preferuji mapy založené na vzpomínkách účastníků, viz Rumunsko, případně připravovaný Pád Singapuru.
 
BP_guru
Uprimne mapy kde by byly BF proti BF povazuju za pitomost. Jako rozumnej napad se mi jevi mapy s "vyrovnanymi" silami i kdyz nebudou uplne historicky koser.
 
rudidlo
BP_guru napsal:
Uprimne mapy kde by byly BF proti BF povazuju za pitomost. Jako rozumnej napad se mi jevi mapy s "vyrovnanymi" silami i kdyz nebudou uplne historicky koser.

BP_Tyrl napsal:
Zdravím všechny piloty a mám dva zásadní dotazy.

1: jaké mapy by jste si nejvíce přáli a jaké vám potažmo nejvíce scházejí.

2: Zaujali by vás non historical mapy a nebo by vás spíše donutili k odchodu ze serveru.

Pod pojmem non historical si představuji něco na příklad. V německu dosáhnou rozbroje mezi SS a Wermachtem stádia menší občadnské války, do níž se samozřejmě zaplete i luftwafe, kterýmžto pádem piloti na obou dvou stranách sedlají stejné stroje. Nemluvě o možnosti, pro dosažení většího zmatku, do akcí zapojit třetí anglo-americko-britskou stranu.

Tak se domluvte mezi sebou, jaký názor to vlastně chcete znát.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Rigor Mortis
Čau všici, díky za názory, já se na tu rvačku mezi SS a Luftwafe teda raději vyprdnu (vaše smůla mohla bejt hlína :lucka2: ). Další rozpracovaný projekty co mám, jsou něco o Normandii Němen, Korea (rudé hvězdy budou suplovat letectvo KLDR) a AVG v JA+JN v číně (něco jako When Tigers Could Fly). Tak se zas ozvěte ať to nedělám zbytečně.

Hele Guru neber to moje rejpnutí zas tak vážně (bylo to někdy dávno a já to už víceméně zapoměl). Je pravda, že od tý doby běží server nádherně.
 
Pavel
rudidlo napsal:
...Tak se domluvte mezi sebou, jaký názor to vlastně chcete znát.


Ty si vážně myslíš že sem kluci dali tu anketu proto, aby jim ostatní potvrdili názor jaký chtěli slyšet ?
:no:

Btw. to švýcarsko: zkus ten nápad dotáhnout... anebo si popracuj ve FMB a dej jim jednu misi na zkoušku k dispozici...
Gentlemen, mlha nad kanálem se zvedá.. Jo, a první sestřel se nepočítá. Tím se jen vyrovnává účet za sebe...
 
BP_Avalo
Ahoya všem,
já osobně taky raději lítam starou dobrou evropu.
Koneckonců jsem středoevropan...Úsměv
Co se týče reálnosti map tak zkuste ten planset namixovat. Mapy se dají buď otočit anebo votovat,ne?
Cením si každé mapy co kluci udělaj,BP_Dedikáč je hold asi pro užší okruh pilotů,
nicméně pár map od roku 42 bych velmi uvítal Vyděšený
 
BP_Tyrl
Co to povídáš? Z celkového počtu 22 map je jich 12 rok 43 a výš. Že ty u nás málo lítáš.Šklebící se
 
Lucka
BP_Tyrl napsal:
Zdravím všechny piloty a mám dva zásadní dotazy.

1: jaké mapy by jste si nejvíce přáli a jaké vám potažmo nejvíce scházejí.

2: Zaujaly by vás non historical mapy a nebo by vás spíše donutily k odchodu ze serveru.

Pod pojmem non historical si představuji něco na příklad. V německu dosáhnou rozbroje mezi SS a Wermachtem stádia menší občadnské války, do níž se samozřejmě zaplete i luftwafe, kterýmžto pádem piloti na obou dvou stranách sedlají stejné stroje. Nemluvě o možnosti, pro dosažení většího zmatku, do akcí zapojit třetí anglo-americko-britskou stranu.


1. Přála bych si co nejvíce map ze západní fronty.
2. Nijak zvlášť. Pro mne jsou zajímavé jen z toho důvodu, že díky nim lze zažít souboj např. La-7 vs. 25 lbs Spit. Jinak takové mapy zrovna moc nemusím, ale důvod k odchodu ze serveru to pro mne určitě není.
Tím by byla mapa z Pacifiku Mrknutí
 
Lavo
Lucka napsal:
1. Přála bych si co nejvíce map ze západní fronty.


...spitfajristka.....


Tím by byla mapa z Pacifiku Mrknutí



...ty nemilujes Zero alebo Val , ty nemilujes lietanie....Zamračený
 
Lucka
Lavo napsal:
Lucka napsal:
1. Přála bych si co nejvíce map ze západní fronty.


...spitfajristka.........

Jo.

Tím by byla mapa z Pacifiku Mrknutí


...ty nemilujes Zero alebo Val , ty nemilujes lietanie....Zamračený

Zero je dobré letadlo, ale pro mě létá na špatné straně. Úsměv
Upravil/a Lucka dne 26-01-2007 14:20
 
rudidlo
Lucka napsal:
Zero je dobré letadlo, ale pro mě létá na špatné straně. Úsměv

nad hladinou?
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Lucka
rudidlo napsal:
Lucka napsal:
Zero je dobré letadlo, ale pro mě létá na špatné straně. Úsměv

nad hladinou?

Nejlepším Zerem je rozstřílený vrak Zera pod hladinou Šklebící se
 
rudidlo
to už je na uvážení každého soudruha...
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
3BAP_Cassius Chaerea
Nejlepší mapy je SSSR-Japonská, fronta, tu žeru. Jak před válkou tak v jejím závěru.
 
Lucka
rudidlo napsal:
to už je na uvážení každého soudruha...

Souhlas.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,814,650 návštěv