May 17 2024 13:32:27
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Servery s FULL REAL nastavením
Maxxis
jako hlasky napriklad....Přehříva se motor, podvozek zasunut, hrac zabit...?
 
WT_Pedropan
Maxxis napsal:
jako hlasky napriklad....Přehříva se motor, podvozek zasunut, hrac zabit...?


No, sousede, že se vám do toho pletu. Ale to "Hráč zabit", no to přece nepotřebujete hlásit. To vidíte. Zčerná vám obrazovka...:lucka2::sm6:
 
http://www.wtigers.org/
rudidlo
Ještě by měl server zabezpečit, aby byl každej doma u kompu stejně zhulenej a zkalenej Šklebící se
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Hoper
1stCL_SaBot napsal:
hlasky vypnuty nemam a lidem to zachranuje zivoty.
kdyz nekomu ustrelim kontroly (coz si prectu) a zjistim, ze to je neco jinyho nez smerovka, tak ma ode me dotycnej zelenou (teda nekdy treba ne, ale vetsinou jo Šklebící se ) a nejsem sam, kdo to takhle dela.
a aspon to neni takovy anonymni. Uz jsem to mel i vypnuty, ale mel jsem dojem, ze na serveru litam sam s AIckama.

nemyslel jsem chat nahoře, ten beru jako gestikulaci rukama Úsměv
 
Hoper
Maxxis napsal:
jako hlasky napriklad....Přehříva se motor, podvozek zasunut, hrac zabit...?

jj, ty
jen ne "Hráč zabit", ale "Enemy Aircraft: Destroyed" Úsměv
 
Hoper
rudidlo napsal:
Ještě by měl server zabezpečit, aby byl každej doma u kompu stejně zhulenej a zkalenej Šklebící se

mno, tak to ti teda Lucko nezávidím Šklebící se
a hele, rudidlo, pouštíš občas i děcka ke šturmovi ? Mrknutí
 
rudidlo
Hoper napsal:
rudidlo napsal:
Ještě by měl server zabezpečit, aby byl každej doma u kompu stejně zhulenej a zkalenej Šklebící se

mno, tak to ti teda Lucko nezávidím Šklebící se
a hele, rudidlo, pouštíš občas i děcka ke šturmovi ? Mrknutí
Ne, u nás doma jsem považovanej za debila jen já. Nikdo jinej šturma nehraje.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
LesniHU
Ja osobne rozlisuji nastaveni na 'full switch', tj. vsechny prepinace v obtiznosti zapnute, a 'full real', tj. takove nastaveni, ktere se snazi o maximalni realisticnost treba s pomoci rozumne nastavenych ikon.
 
AH_Cutora
NoChatter a NoHudLog, NoSubTitles zkousim vypnout. Teda zkusim poladit, aby se mi hlasil plyn, podvozek a tak, to preci jen nevim ve spouste letadel kde jsou kontrolky a tak... To je tusim NoHudLog ... Tak uvidime jak se mi bude letat Úsměv
 
Maxxis
a co to, ze ja slysim ve sve super zvukovce aji strelbu na vzdalenost 5Km a dal he he to ošefuje kdo? to neva ze slyším aji kravy bucet....

uz stací je dany obekt nalezt, zatim se me nepodarilo zjistit jakym zpusobem dany zvukovy efekt vyhodnotit z ktere strany jde, na stereo nebo 5.1 to nefunguje, musim jej najit rozhlizenim.
 
Maxxis
WT_Pedropan napsal:
Maxxis napsal:
jako hlasky napriklad....Přehříva se motor, podvozek zasunut, hrac zabit...?


No, sousede, že se vám do toho pletu. Ale to "Hráč zabit", no to přece nepotřebujete hlásit. To vidíte. Zčerná vám obrazovka...:lucka2::sm6:


Aha takže, když nemužu nikoho sestrelit tak je to proto, že uz nemam munici, tak to uz chapu.... :sm19:
Upravil/a Maxxis dne 18-04-2006 20:49
 
Hoper
rudidlo napsal:
Ne, u nás doma jsem považovanej za debila jen já. Nikdo jinej šturma nehraje.

Hele, víš že se říká: "Co se v mládí naučíš, ve stáří jak když najdeš" Úsměv
A omladinu bys měl vést k simování - jsme živočišný druh vedený v červené knize ... Úsměv
 
Hoper
AH_Cutora napsal:
NoChatter a NoHudLog, NoSubTitles zkousim vypnout. Teda zkusim poladit, aby se mi hlasil plyn, podvozek a tak, to preci jen nevim ve spouste letadel kde jsou kontrolky a tak... To je tusim NoHudLog ... Tak uvidime jak se mi bude letat Úsměv

přemýšlím, co vše je nutné znát z přístrojovky nebo hejblátek při zapnutém NoHudLog
kompresor "určíš" podle výšky
směs taky
na podvozek máš skoro všude (ehm, snad jen Zero ne Úsměv ) kontrolky
klapky - mno, u pár letadel je celkem jasný ukazatel, a nevysouvají se zas tak často, aby se to nedalo ohlídat. Jinak je třeba znát patřičné hejblátko
palivo - že ti došlo poznáš i bez hlášky Šklebící se
plyn - pokud je nějaká plynovka, dalo by se podle ní, ale nebude to tak "přesné" jako ty procenta. Ale ve formaci se lítá stejnak podle vedoucího a v boji by se mělo lítat podle rychlosti a ne podle pozice plynu
nastavení vrtule - mno, asi bys určoval podle otáček. By se teda mělo, jenže šturm takhle moc nefunguje.
jen nevím, jestli jsou kontrolky na hák. Ale je zas dobře možné, že ve skutečnosti se hák pohyboval s podvozkem (což u nás je ale problém, protože nemáme jednu klávesu na zatažení a jednu na vytažení podvozku Smutný )
startování, zastavení, hašení motoru a vrtule do praporu se dělá jen jednou a je to celkem znát Úsměv
zbraně bez munice se poznají snadno

co jiného se ještě zobrazuje (krom hlášky Enemy blabla...) ?


a Sabote, ten NoChatter opravdu asi "potřeba" je Úsměv
 
LesniHU
Nejvetsi problem bude teplota a prehrivani motoru.
 
1stCL_Fucida
problém je i v nastavení chladiče..u spousty letadel nevidíš, v jaký poloze momentálně je..
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
WT_Schmouddle
Tak jako vulcher je ve skutečnosti vulture, tak full-real je jak říká LesníHu full-switch.
Je to o terminologii, či chcete-li slangu.

Co se nastavení serverů týče, naprosto každý si pod tím (naštěstí) představuje něco jiného. Takhle máme požehnanou hojnost různých představ o tom co je dobré a můžeme vybírat.

Abys měl nad čím přemýšlet, tak žádný server nemůže být naprosto realistický. Třeba pozemní kontrola je na onlinu (rozumě DF servery) rovna nule...můžes znovu odstartovat i když jsi umřel tolikát že by tvých zombieků udělal i celou squadronu atp atp atp....Šklebící se


[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
WT_Schmouddle
1stCL_Fucida napsal:
problém je i v nastavení chladiče..u spousty letadel nevidíš, v jaký poloze momentálně je..


Máš lítat normální letadla na kterých je to poznat na první pohled.......třeba I-185Šklebící se
[img]http://forum.il2sturmovik.com/public/style_extra/team_icons/founder_gold_en.png[/img] is not a valid Image.
 
www.wtigers.org
1stCL_Fucida
WT_Schmouddle napsal:
1stCL_Fucida napsal:
problém je i v nastavení chladiče..u spousty letadel nevidíš, v jaký poloze momentálně je..


Máš lítat normální letadla na kterých je to poznat na první pohled.......třeba I-185Šklebící se


nebo Me 262 že jo? Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
rudidlo
Z roviny teoretické do roviny praktické:
Tajpan napsal 25.4.2006 na WT fóru
Moja skúsenosť. Včera na WT.
Lietal som ako lama. Mám GT6600 a 17-palcový monitor.
Letel som chvílu s jedným Bf-kom ako jeho dvojka , než som si uvedomil , že mám La5F. O pár minút som sa priradil do formáciíí dvoch bf-iek, a až ked som začul palbu prvej 109 z 30mm kanonu , som zistil že som na tom velmi blbo. Mám totiž La5F. No a do tretice. Ku koncu vidím IL2. Nie že by som ho videl, len som použil intuíciu, pomaly, nízsko a smerom k nepriatelskej linii a Za ním vidím bod , rýchly. Asi Bf-ko. Strmhlav dole, vidím podvesy. Príprava k palbe, a .... La5F v bombami. upss, a ja mám la5f.
Pre doplnenie, 5 Bf-iek bolo zostrelených plus dalšia 109tka taran-zrážka v jednom lete. A pristál som.
záver:
:roll:

na fullreal serveroch sa mi páči, že takéto veci sa občas stávajú. :wink:


Ta poslední věta se mi líbí nejvíc Úsměv
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,893,675 návštěv