May 17 2024 11:37:31
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 1
311_Mart

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Servery s FULL REAL nastavením
Hoper
Nedávno jsem na Mageu cosi četl o serverech s full REAL obtížností, teď tohle spojení použil i Fuči (sice to psal s dobrým míněním, ale já mám chuť polemizovat Šklebící se )

Fuči (a vy ostatní, co říkáte, že létáte na full real serverech), který to podle vás tedy tedy je, ten Full REAL server ?
Já tvrdím, že žádný takový neexistuje Pff
K simulování reálného létání mají dva dnešní nejlepší simy ještě hodně daleko...

Pokud byste se chtěli bavit o plné obtížnosti (maximu toho, co simulátor umí udělat a zobrazit) Mrknutí, tak si troufnu též tvrdit, že žádný ilovský server toto neposkytuje - nedokáže ovlivntit lokální nastavení simu u hráče, tudíž nastavit všem stejné podmínky pro let (co do grafického podání), tak "především" nastavení dalších fíčurek programu - např kdo všechno má NoChatter a NoHudLog nastavené na 1? Titulky předpokládám snad nemá zapnuté nikdo ... (jo, díky tomu jsem už 2x hořekoval, že neumím žaponsky Šklebící se)
Až bude server, který toto vše dokáže nastavit u každého připojeného hráče, pak již nebudu mít nic proti tomu, že lítáte na serverech s plnou obtížností.
S tou realitou to ale ještě stále tak horké nebude Šklebící se


Jo, a k čemu je NoLensFlare ? Mrknutí To jsou odlesky na kabině ? :hoper:
 
Hoper
se du podívat na HyperLobby, kolik serverů si směle říká full real ... Šklebící se
 
313_OTU_oblak
hopere......podívej se večer na servery které jsou vytížené. Mezi nimi najdeš i ty co mají ikony na mapě i ve vzduchu, ale i ty co nemají ikony ani jedny. Btw. který server je nejvytíženější???nejlítanější?mám pocit že AH může směle se hlásit o toto místo.....a to není zdaleka "full real" dle mínění některých Úsměv

nikdy neuděláš hru tak aby všichni měli doma stejný hardware (leda na konzoli) stejný monitor a stejně nastavený kontrast či gammu....never Úsměv
 
1stCL_pbarry
tohle nepatri do zvanirny, ale do hoperova intelektualniho krouzku
 
barryk.webz.cz
1stCL_Fucida
Nevím..já to nehrotím, mám nastavené to, co je v ILovi + rychlejší otáčení hlavy v kokpitu pomocí conf.ini. Kromě IL-2 MAT a TS nepoužívám žádné další externí programy, nastavení své grafiky a kniplu netajím, takže kdokoliv chce, si může nastavit stejné základní výchozí podmínky, jako mám já.

IRL taky nemáš úplně stejné podmínky. Jedno letadlo je vyleštěné více, jiné má zase méně olétaný motor, každý pilot vidí něco jiného. Imho ti mnohem větší rozdíly nadělají individuální vlastnosti samotných pilotů, než jejich HW/SW vybavení.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Hoper
313_OTU_oblak napsal:
hopere......podívej se večer na servery které jsou vytížené. Mezi nimi najdeš i ty co mají ikony na mapě i ve vzduchu, ale i ty co nemají ikony ani jedny. Btw. který server je nejvytíženější???nejlítanější?mám pocit že AH může směle se hlásit o toto místo.....a to není zdaleka "full real" dle mínění některých Úsměv

nikdy neuděláš hru tak aby všichni měli doma stejný hardware (leda na konzoli) stejný monitor a stejně nastavený kontrast či gammu....never Úsměv

ale o tomhle já nepsal ... Úsměv
 
Hoper
1stCL_pbarry napsal:
tohle nepatri do zvanirny, ale do hoperova intelektualniho krouzku

no ale že ta tvoje odpověď je hodná zamyšlení, že ...
a navíc - je to tvé vlastně k tématu ? tohle právo si vyhrazuji jen pro sebe ...
 
BP_Tyrl
Hlavně na Full Real by ve vzduchu mělo být tak deset spojeneckých letadel na jedno německý.:lucka2: Alespoň na většině map.Šklebící se
 
1stCL_SaBot
"full real" je jednomyslne a pro vsechny pochopitelne oznaceni toho, ze server je nastavenej na maximalni obtiznost. Tohle se pouzivalo uz kdyz jsem zacinal onlinove litat (2 roky).

Fakt by me nenapadlo, ze nad tim bude nekdo polemizovat :sm6:

Mozna nejakou filozofickou debatu jestli je IL-2 simulator nebo hra nebo arkada. ALe resit taovou pitchovinu ÚsměvÚsměv
Upravil/a 1stCL_SaBot dne 18-04-2006 17:18
 
Hoper
1stCL_Fucida napsal:
Nevím..já to nehrotím, mám nastavené to, co je v ILovi + rychlejší otáčení hlavy v kokpitu pomocí conf.ini. Kromě IL-2 MAT a TS nepoužívám žádné další externí programy, nastavení své grafiky a kniplu netajím, takže kdokoliv chce, si může nastavit stejné základní výchozí podmínky, jako mám já.

IRL taky nemáš úplně stejné podmínky. Jedno letadlo je vyleštěné více, jiné má zase méně olétaný motor, každý pilot vidí něco jiného. Imho ti mnohem větší rozdíly nadělají individuální vlastnosti samotných pilotů, než jejich HW/SW vybavení.

Fuči, co píšeš je hezké (a alibistické Pff )
Ale

Grafiku beru - taky jsem měl podobné příklady jako ty, kterýma se dá "omluvit" ta grafika

Ale já měl hlavně na mysli ty HUDové hlášky...

Nebral jsem to vyloženě jako "útok" na tebe Šklebící se (šak to taky není tvůj server, že Úsměv), ale jako, dle pbarryho, intelektuální zamyšlení nad výrazem FULL REAL server...
Kterýmžto názvem se pyšní, co jsem zatím viděl, jen jeden server z těch asi čtyř s dostupnou plnou obtížností, co jsem našel.
 
1stCL_Fucida
Hoper je Křeček, ten může polemizovat nad vším Šklebící se, že jo, Hoper? Mrknutí
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Hoper
1stCL_SaBot napsal:
"full real" je jednomyslne a pro vsechny pochopitelne oznaceni toho, ze server je nastavenej na maximalni obtiznost. Tohle se pouzivalo uz kdyz jsem zacinal onlinove litat (2 roky).

Fakt by me nenapadlo, ze nad tim bude nekdo polemizovat :sm6:

Mozna nejakou filozofickou debatu jestli je IL-2 simulator nebo hra nebo arkada. Ale resit taovou pitchovinu ÚsměvÚsměv

maximální obtížnost simu je ale s NoChatter a NoHudLog, NoSubTitles nastaveným na 1 ...
a full real opravdu nikdo jiný napsaný nemá Úsměv

jo, holt se někdo hádá o uspořání nábojů v pásu nebo o vlivu seřízení motoru na (ne)výkonost befka při kroucení se spitem, já zas intelektuálním o serveru s full real nastavením :hoper:
 
Hoper
1stCL_Fucida napsal:
Hoper je Křeček, ten může polemizovat nad vším Šklebící se, že jo, Hoper? Mrknutí

Šklebící se
 
Hoper
pbarry, pověz intelektuálovi, co je to to NoLensFlare ?
ať řeč nestojí Úsměv
 
MK_Paja
1stCL_SaBot napsal:
"full real" je jednomyslne a pro vsechny pochopitelne oznaceni toho, ze server je nastavenej na maximalni obtiznost. Tohle se pouzivalo uz kdyz jsem zacinal onlinove litat (2 roky).

Fakt by me nenapadlo, ze nad tim bude nekdo polemizovat :sm6:

Mozna nejakou filozofickou debatu jestli je IL-2 simulator nebo hra nebo arkada. ALe resit taovou pitchovinu ÚsměvÚsměv


SOUHLAS, Hoper se asi nudí Úsměv
 
Wutz
Já bych chtěl mít Hoperovi starosti. :sm50:
 
1stCL_SaBot
btw: oznaceni LensFlare je v jinych hrach brano jako takova ta rada kolecek za sebou, kdyz se podivas do slunce. (melo by simululovat ocni rohovku, ktera je ve tvaru cocky....japonci to mozna videj jinak Šklebící se )
Upravil/a 1stCL_SaBot dne 18-04-2006 17:37
 
Hoper
Japonci měli utajený výzkum na gel, který při pohledu do slunka tenhle efekt vyrušil
Když je pak Američani obsazovali, z národní hrdosti tenhle výzkum zničili ...

Úsměv

jinak ď za vysvětlení
 
Hoper
1stCL_Wutz napsal:
Já bych chtěl mít Hoperovi starosti. :sm50:

mno pokud mne nějak hodně moc naprdneš, tak ti je budu přát Šklebící se

ale jinak díky mým intelektuálním starostem máte návrh na další anketu - kdo má vypnuté všechny hlášky v Ilovi Úsměv
případně návr na čtyři ankety Šklebící se (ne všichni asi budou mít stejnou kombinaci)

edt: dopřidání anket
Upravil/a Hoper dne 18-04-2006 17:46
 
1stCL_SaBot
hlasky vypnuty nemam a lidem to zachranuje zivoty.
kdyz nekomu ustrelim kontroly (coz si prectu) a zjistim, ze to je neco jinyho nez smerovka, tak ma ode me dotycnej zelenou (teda nekdy treba ne, ale vetsinou jo Šklebící se ) a nejsem sam, kdo to takhle dela.
a aspon to neni takovy anonymni. Uz jsem to mel i vypnuty, ale mel jsem dojem, ze na serveru litam sam s AIckama.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,892,791 návštěv