May 06 2024 22:42:22
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Sturzkampfgeschwader SM
falkon
jofe napsal:
Hostneš to?

Ano, mozem to zahostovat. Tak teda vecer... Úsměv
 
313_OTU_oblak
Mno Ju88 je v podstatě náramný střemhlavák a těžký stíhač zároveň Úsměv v určitých verzích Úsměv a u země je to pekelně rychlé éro Úsměv
 
1stCL_Jiricek
Zejména pro Doktorkopa, Ritchieho a Munga (a von Schnitzela ??):

Sice jsem psal, že nejsme letka a nemáme žádné neletkové nároky, na druhou stranu nejde o volné tréninkové seskupení jako je např. výborná Čutorova školka. Nechceme docílit toho, aby až se sejdeme někde na dogfightu, abychom byli schopni "nějak" zaspolupracovat. To už dělá Čutora a zájemcům doporučuju. My chceme, až se sejdeme na Sado-Maso, abychom byli schopni "excelentně" zaspolupracovat.

Z toho plyne:

- více než rádi budeme, pokud se SM ve významné části zúčastníte práve s StG. SM je cíl a smysl našeho pokoušení. Není to podmínka a ani bychom to nikdo nevydrželi se tři dny objevovat jen ve Stuce, ale chtěli bychom, aby se přeškolování a přestupy k jiným jednotkám tak nějak synchronizovaly a abychom se u Stuky vždy setkali v co nějvětším počtu.

- ještě více bychom byli rádi, abyste se SM (nikoli jiných akcí) účastnili na modré straně. Na rovinu, říkám, že to není podmínkou a konkrétně LesníHu si již vymohl výjimku. Nicméně LesníHu je pan letec a může si vymoci co se mu zlíbí : ))

- Pokud jde víkendové letce, musí každý sám zhodnotit míru svého nadšení pro věc. Řada věcí se dá trénovat offline (bombardování, střílení, formace s AIčkama), ale řada věcí je otázkou sehranosti skupiny. Pokud někdo mermomoci chce lítat a zavalí mě hromadou mailů a sladkostí, zkusíme něco vymyslet.
 
1stCL_Jiricek
Tak dnes 10.10. ve 20.30 na TS 80.90.44.130:8767, kanál StG, heslo "hafhaf". Bude to strašná nuda, poletíme jenom rovně : )
 
doktorkop
Tak ja :sm28:
 
1stCL_Jiricek
Největší ostudou ve vzduchu jsem byl jak jinak než já. Takže příště na vás budu ošklivější : ))

Na viděnou ve čtvrtek 13.10. ve 20.30

Velice doufám, že uvidíme Doktoropa.
 
Josef Ruhme
1stCL_Jiricek napsal:
Největší ostudou ve vzduchu jsem byl jak jinak než já.


falešná skromnost Úsměv
:sm27:
 
spike_six
včera jsem byl moc utahanej, takže jsem radši trénoval střemhlavej útok na postel... doufám, že se ve čtvrtek zvládnu zúčastnit... Úsměv
 
doktorkop
Bylo to velmi poučné,vidět jak se dá taky lítat.Ale už jsem na to přišel:ideální místo ve skupině je když jdou přečíst údaje z palubní desky sousedního letadlaŠklebící se
Ve ššštrtek urššite :sm21:
 
falkon
doktorkop napsal:
ideální místo ve skupině je když jdou přečíst údaje z palubní desky sousedního letadlaŠklebící se

Presne tak, moja rec!! Šklebící se
 
jofe
Nahral niekto ten vzlet v diamante?
Marí sa mi že niekto to nahrával. :sm19:
Keby bol k stiahnutiu, bol by som veľmo rád. :sm40:
 
Kaspery
Jiricek slibil track tak snad na me nezapomel Úsměv
 
LesniHU
Priznejte se, kdo z tech, co trenovali plachteni, zapomnel zapraporovat vrtuli?
 
falkon
JA sa priznavam dobrovolne... Úsměv A ma Stuka vobec prapor??? Lebo zatial u vsetkych lietadiel, co som to skusal to neslo Úsměv
 
1stCL_Jiricek
A ptal by se LesníHu, kdyby neměla? : )))
 
LesniHU
1stCL_Jiricek napsal:
A ptal by se LesníHu, kdyby neměla? : )))

No to by byla super chytak otazka, kdyby nemela Šklebící se.
 
1stCL_Jiricek
Sahám do svědomí, štrachám v paměti... Má prapor : ))
 
LesniHU
Koukal jsem na track a chci se zeptat: videli jste i pri letu u me na letadle ten oranzovej symbol pod kabinou, nebo to dela az prehravani tracku (mam tam vlastni, ale ten se bez stahovani skinu neprojevi)?

A taky mate pocit, ze na tom tracku vypadame jak ozrali? :sm39:
 
1stCL_Jiricek
Já viděl ten oranžový s řítícím se orlem, nebo co to tam je. Nejsem si ale jistý, jsem měl povolené stahování skinů. Ale měl bych mít, před tím i po tom jsem měl : ) Snad to bylo vypnuté na serveru.

Pokud jde o ožralost, nesmíš si to pouštět 8x zrychlené : )) No moje trimy nejsou kvalitní - odcházející potenciometr a klávesnice. Navíc lítáme nesmyslně blízko a furt musíme dávat výchylky kniplem a tedy je tam příliš "lidského faktoru". Moc tomu letadlo do toho kecáme, řekl bych.
 
falkon
1stCL_Jiricek napsal:
Snad to bylo vypnuté na serveru.

Nie,nie, ja mam skin download zapnute! A funguje to, mam to odskusane, ked som hostoval akro...
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

34,827,750 návštěv