April 26 2024 06:49:42
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Sturzkampfgeschwader SM
1stCL_Jiricek
Za svou prodlouženou dovolenou se omlouvám a všem (neboť naše Geschwader je zatím ne docela početná) vám slibuji malé pivo levnější značky. A abyste neřekli, že jsem na vás zanevřel, celou dovolenou jsem strávil usilovným studiem aerodynamiky a mechaniky střemhlavého letu, jakož i pevnostních dopadů na konstrukci stroje.


A teď už pracovně: je-li ještě zájem, můžeme se pustit do oprašovacích letů (asi tak dva) a následně do nelidských tréninků za nelidských podmínek, jako vždy. Že, Miroo. Můžem se domluvit jakkoli, ale zase bych to viděl na +/- jeden pevný trénink týdně plus nějaké ty "výjimečné starty". Náš bojový cíl - nasazení na Sado-Maso (SM) - se díky mistrům programátorům blíží desetimílovými kroky. Zatím jsou plánovány celovíkendové akce jednou za měsíc. Nad to jsem dnes s Messikem dohovořil společné coop tréninky jednou za čtrnáct dní, nejpravděpodobněji na úterky. Začít můžeme, jakmile se prohlásíme za letuschopné.

Tedy, pokud ještě stále chcete přispět k porážce všech našich zákeřných nepřátel bombardováním s milimetrovou přesností, napiště mi prosím, který den by se vám hodily tréninky.

A konečně stále trvá nábor zájemců. Ve zkratce - jsme zatím malinkaté společenství pilotů různých příslušností (nejsme letka a neklademe si nároky na nepříslušnost k jiným letkám). Snažíme se nabýt lepších dovedností při pilotáži převážně Ju87, výhledově Ju88. Shrotili jsme se za účelem společné účasti na speciálních misích "generálského typu", řečených Sado-Maso akcí, a snažíme se naučit se přežívat zejména se Stukou, neboť tato je k přežívání jako neudělaná. Kdo by odolal, že? Generál nás ale při SM plánuje použít i jako klasické výškové a noční bombardovací letce, takže He111 jsou na pořadu. Navíc, díky dobrovolnému vstupu k bombardovacímu letecvu, budeme při SM požívat množství exlusivních výhod (zpravidla spočívajících v dobrém slovu). Tedy, pokud by měl někdo zájem, přijdě se mrknout, po prvním poletu uvidíte. Setrvávají kdysi postulované priority:

- dobře bombardovat resp. střílet tančíky
- přežívat akce
- hezky u toho vypadat

Mapy do kapsy a naviděnou na stojánce
Jiříček
Upravil/a 1stCL_Jiricek dne 09-10-2005 04:04
 
falkon
Hlasim sa, hlasim sa, hlasim sa !!!!!!!!! Úsměv

Nuz mne to bude vyhovovat snad ktorykolvek den okrem stredy, a pondelok by tiez nebol najvhodnejsi... Ja by som to videl na stvrtky, piatky a cez vikendy. A vzhalom na to, ze by sa mohli zaviest dvojfazove treningy, tak co tak stvrtok + nedela ?? Šklebící se

A neviem ako vy, ale ja sa uz na treningy strasne tesim!!

P.S.: :sm41:= Jiricek

Šklebící se :sm38:
 
jofe
A je po prázdninách! :sighw: Šklebící se
Mne to vyhovuje Ut., Št

Tiež mám absťák! Šklebící se Metóda biča a biča ?ˇ :sm6: :sm29:
 
rudidlo
jofe napsal:
A je po prázdninách! :sighw: Šklebící se

Správně má být:
A je po prázdninách!Šklebící seÚsměv:lol::yes:
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
313_OTU_oblak
jiříčku, počítáte i s rušivými nálety na Bf110G?...po zakoupení nových Ju88 je mi jasné že ju převezmou i tuto roli Úsměv
 
1stCL_Jiricek
Původně jsem chtěl, abychom nějak rozumně zvládli dva stroje a jako o "dvojce" jsem přemýšlel prývě o Bf110. Nicméně širší veřejnost se vyjádřila, že by raději oscilovali mezi StG a KG, tedy Ju87 a He111.

Na druhou stranu, pro pilotáž He111 není třeba cvičit příliš nového, co by se člověk nenaučil se Stukou, takže možnost přibrání ještě jednoto typu tady z mojeho hlediska určitě je.

Na třetí stranu ale Bf110 je natolik specifické letadlo, že trénink na něj by byl nejspíš mnohem náročnější než na Stuku a navíc úplně z jiného soudku. A protože zdaleka zatím nejsme takovými mistry Stukaři, jak bych si přál, těžiště tréninků bude zatím stále spočívat v Ju87.

Na čtvrtou stranu mě Bf110 láká velice moc a pokud by byla pro věština a byla by ochota dělat více tréninků a hlavně by se našel někdo, kdo to s befkem umí a mohl by nás to naučit, já osobně bych byl pro. Ale v této věci záleží především na ostatních.
Upravil/a 1stCL_Jiricek dne 09-10-2005 15:36
 
doktorkop
Já bych se také rád přidal-můžu?:sm38:
Mam rád cokoli co vleče bomby.Út a Čt a Ne večer mívám čas.
 
313_OTU_oblak
Jiříčku - přednost 110 bych viděl ve schopnosti unést nějaké vajíčka větší rychlostí než štuky a se schopností něco štráfnout...hlaně v rychlosti. pro stíhače je to terč, to je fakt.
 
LesniHU
Kdyz budou treninky po pul devaty a terminy znamy predem, muzu prakticky jakykoliv den.

Pokud jde o kvalifikaci v me110, ja jsem proti. Moje duvody:
-jabo urceni se bude prekryvat s bitevnimi fw190
-to letadlo je stejne bezbranny cil jako ju87
-branit se v nem znamena nutnost mit alespon 3/4 vycviku stihace
-ju87 bude pouzitelna jen v SM z prvni poloviny valky. Pak letaly mene, nakonec vubec. My potrebujeme neco, co letalo do konce valky.
-stejne se budeme muset naucit s ju88, protoze:
--nechat lezet ladem tak univerzalni stroj by byl hrich
--je to presne ten typ stroje s vyssi ucinnosti a schopnosti prezit
--az se s tim naucime, budeme umet jako bonus i s he111
--nikdo jiny s ju88 nebude umet, takze budeme automaticky nejlepsi :-)

Jinymi slovy, pockat na ju88 a pokud mezitim opravdu nebudeme uz mit co trenovat, zacit cvicne letat s he111.
Upravil/a LesniHU dne 09-10-2005 21:06
 
1stCL_Jiricek
LesníHu jako vždy projevil nejvíce duchapřítomnosti. Bf110 je skutečně příliš vzdálený náplni StG a KG a navíc všichni netrpělivě čekáme na nové nablýskané Ju88, které nám generál přednostně přislíbil. A než budou, naučíme se lítat : )

Letka Bf110 (nesouhlasím, že je to bezbranné letadlo, jeho zbraňový potenciál je obrovský) by nebyla od věci, ale je to téma pro jinou jednotku, např. oscilující mezi Bf110 a FW190F.
 
1stCL_Jiricek
Doktorkope, přjď a uvidíš a usyšíš a rozhodneš se.
 
falkon
1stCL_Jiricek napsal:
Doktorkope, přjď a uvidíš a usyšíš a rozhodneš se.

Jiricek, to nemozes takto na neho!! Takto ho skor vyplasis, ako pritiahnes! Úsměv

Doktorkope, ale inak to na treningoch VOBEC nevyzera takto :
Jiricek ->:sm29:<- vsetci ostatny

...to len zle jazky o nas tvrdia Šklebící se
 
falkon
A tak mimochodom, nedame niekedy prvy oprasovaci let??? Co tak dnes - pondelok 10.10.05 od nejakej 20:30 ???
Ja totiz v stredu idem domof, takze potom budem moct az od buduceho tyzdna :rol:
 
Josef Ruhme
Taky bych se rád přidal.
Preferuju sice hladinový bombardéry, ale se Stukou se naučím.
Hlavně toužím vyzkoušel chuť toho Jiříčkova biče. Úsměv
 
1stCL_Jamamoto
Ano pánové!
Pokud Ju 88 skutečně dorazí a nezhatí to nějaká sabotáž, budete jimi přednostně vyzbrojeni právě Vy! A proto zatím pečlivě trénujte, Jiříček Vás určitě s takto :sm41: otevřenou náručí rád přivítá ve svém výcvikovém středisku...Mrknutí
 
AH_Poti
Já můžu až od příštího týdne. Nyní probíhá doma menší rekonstrukce a můj comp odpočívá ve skříni:sm39: Jinak se termínu přizpůsobym
 
www.malovidy.cz
doktorkop
Já se nebojím já se těším :sm6:
mimocodem dneska můžu
Upravil/a doktorkop dne 10-10-2005 08:03
 
jofe
falkon napsal:
A tak mimochodom, nedame niekedy prvy oprasovaci let??? Co tak dnes - pondelok 10.10.05 od nejakej 20:30 ???
Ja totiz v stredu idem domof, takze potom budem moct az od buduceho tyzdna :rol:


Já som dnes voľný, takže kľudne môžeme. :sm20:
Hostneš to?
 
Mungo
Mam sancu sa zucastnit, aj ked som len vikendovy letec?
 
Von Schnitzel
Má být přidána Ju88 jako další upgrade AEP+PF nebo přijde až s BoB?
Jako teoretickou přípravu doporučuju přečíst J.W.Stahl Nad ledem a Saharou, tenhle týpek měl to éro v malíčku.
Jinak trénink s Ju87 = paráda
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,763,269 návštěv