May 17 2024 13:32:46
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Akrobaticka letadla v PF+FB+AEP
Burisek
Ahoj. Koukal jsem na netu na stranky:

http://il2.neverm...il2-filmy/

a co jsem nevidel? Uzasne akrobaticke video. Nevim jestli jste to videli..jestli ne, tak se kazdopadne oplati ho stahnout. At uz "Akrobatické video" tak i "Tisková omluva a akro video" O co me ale jde? Chtel jsem se zeptat, jak dostat nejaky takovy akrobaticky letoun do Ila, kde se da stahnout? Popripade nejakou mapku, kde jsou podobne prulety jako v tom prvnim videu? :confused:
 
XXX_Dazz
:lol:
 
313_Gryzlov
Burisek napsal:
Ahoj. Koukal jsem na netu na stranky:

http://il2.neverm...il2-filmy/

a co jsem nevidel? Uzasne akrobaticke video. Nevim jestli jste to videli..jestli ne, tak se kazdopadne oplati ho stahnout. At uz "Akrobatické video" tak i "Tisková omluva a akro video" O co me ale jde? Chtel jsem se zeptat, jak dostat nejaky takovy akrobaticky letoun do Ila, kde se da stahnout? Popripade nejakou mapku, kde jsou podobne prulety jako v tom prvnim videu? :confused:


1. Jak dostat akrobatický letoun do Ila
Vybereš si letoun z Ila, odebereš mu přebytečnou munici, dáš mu tak 25 až 50 % paliva, předěláš mu kamufláž na zářívé barvy a letoun máš hotový.

2. Mapka průletů
Vezmeš si modýlek letadýlka do ruky a začneš s ním lítat po pokoji jak magor, protáčíš jej ve vzduchu tak dlouho, až si připravíš sestavu, kterou si nakreslíš na papír a tu se pak naučíš a pošleš nám video, jak si to pěkně zalétnul Úsměv
 
57MH_Zvire
To Burisek: No ony už proběhly nějaké ročníky oficiální akrobatiské soutěže v IL2. Viz: http://pohar.airs..., takže se tak koukni a můžeš skusit nacvičit, případně se poptat učastníků co a jak.
(Ta Kikina s mnodrým kamo je moje dílo. Heč. Šklebící se )
 
airspace.cz
1stCL_Fajlow
zajímalo by mě, jestli tam hrajou AIčka ... A jestli to maj nastavený na realistic. Páč já taky několikrát zkoušel prolítávat kdejakou budovu, mos, sklady a tohle se mi este nepovedlo
 
Burisek
313_Gryzlov napsal:
Burisek napsal:
Ahoj. Koukal jsem na netu na stranky:

http://il2.neverm...il2-filmy/

a co jsem nevidel? Uzasne akrobaticke video. Nevim jestli jste to videli..jestli ne, tak se kazdopadne oplati ho stahnout. At uz "Akrobatické video" tak i "Tisková omluva a akro video" O co me ale jde? Chtel jsem se zeptat, jak dostat nejaky takovy akrobaticky letoun do Ila, kde se da stahnout? Popripade nejakou mapku, kde jsou podobne prulety jako v tom prvnim videu? :confused:


1. Jak dostat akrobatický letoun do Ila
Vybereš si letoun z Ila, odebereš mu přebytečnou munici, dáš mu tak 25 až 50 % paliva, předěláš mu kamufláž na zářívé barvy a letoun máš hotový.

2. Mapka průletů
Vezmeš si modýlek letadýlka do ruky a začneš s ním lítat po pokoji jak magor, protáčíš jej ve vzduchu tak dlouho, až si připravíš sestavu, kterou si nakreslíš na papír a tu se pak naučíš a pošleš nám video, jak si to pěkně zalétnul Úsměv
Ty jsi totalni trotl..priste radsi mlc :sm19::sm20:
 
Kyza
Vsechno co je ve videu kde litaj p51 se da zalitat na realistic. Zkousel jsem prolitavat hangary v rade a delat vselijake howadiny. A jde to.

To ze tam maji obcas neuveritelne zabery ... no nevim obcas se mi zdaa ze nelitali na full real. ALe i tak je to docela pekne.

Jinak co se tyka sestav.. zkus si zalitat tu sestavu zo jsme litali na akro poharu.

Ohledne letadel... otestuj si ktere ti bude sedet nejlepe napr pri souvratu a paadu. Podle toho poznas jak ktere je citlive a co si s nim muzes dovolit. Pak uz s nim zalitas cokoliv.

S!
???_Kyza Úsměv
 
313_Gryzlov
Hele Burisku,

teď jsi mě fakt urazil a přemýšlím, jestli se naštvu ještě víc než jsem ... psát mi, že jsem totalní trotl, tak to je na mě trošku moc ... zvlášť, když jsem Ti korektně odpověděl na Tvé otázky ... můžeš mi tedy laskavě vysvětlit, proč mě nazýváš totálním trotlem???
 
Tajpan
Kyza napsal:

???_Kyza Úsměv


hmm, hmm, premýšlam čo na to napísať, ale fakt ma nič nenapadá.
Bez urážky a irónie a iných blbosti.
Tajpan
 
Tajpan
313_Gryzlov napsal:
Hele Burisku,

teď jsi mě fakt urazil a přemýšlím, jestli se naštvu ještě víc než jsem ... psát mi, že jsem totalní trotl, tak to je na mě trošku moc ... zvlášť, když jsem Ti korektně odpověděl na Tvé otázky ... můžeš mi tedy laskavě vysvětlit, proč mě nazýváš totálním trotlem???


Gryzlove,

každý čo má trochu rozumu a vie čítať, po prečítaní si tohto vlákna , vie kto je "trotlem".

Buríšku, aby nedošlo k nejakému nedorozumeniu. Tým dotyčným "Trotlom" si ty sám osobne.
S pozdravom a v úcte pozdravuje
Tajpan
 
Jp-
3IAP_Tajpan napsal:
Kyza napsal:

???_Kyza Úsměv


hmm, hmm, premýšlam čo na to napísať, ale fakt ma nič nenapadá.
Bez urážky a irónie a iných blbosti.
Tajpan


Škoda, že tu nemam admin práva neboj tajpane já bych ho hned zeditoval aby to měl správně Šklebící se
 
Burisek
:lol: lol :yes: No..ale co je to teda za typ letounu..co tam lita? To je i normalne v PF+FB+AEP? Myslim ze ne..no ne? :sm49:
 
Burisek
ps. A ptal jsem se na typ mapy..popr. na nazev...a ne na to..jak si budu s letadlem mezi prsty trenovat sestavu :sm19:. pps. Gryzlov, Tajpan..jestli mate krecka..vita co s nim muzete delat? :hoper2: a prece se toci :hoper:. Pisme k veci panove :sm35:
 
Kyza
Ja jsem lital na Ki 84b .. 25% paliva prazdne zasobniky Úsměv

S!
???_Kyza

PS: Jepe neser !! Úsměv
 
Ucho
Burisek napsal:
:lol: lol :yes: No..ale co je to teda za typ letounu..co tam lita? To je i normalne v PF+FB+AEP? Myslim ze ne..no ne? :sm49:


Nepoznáš Mustanga, Salamandra a Ki43, bambulo?
 
Burisek
No..vzhledem k tomu, ze to hraju teprve tyden, tak moc ne :sm6:. Ucho..pro tebe muzu byt..co budes chtit :sm16: mluvis k veci a to se me libi :sm34:. Ted jen vedet kde je ten prulet..a jdu na to :sm50:
 
Ucho
Burisek napsal:
Ted jen vedet kde je ten prulet..a jdu na to :sm50:


Zeptej se Gryzlova, Kyzy atd. ty se věnujou akrobacii, jak se stavěj na tohle mapy nebo kde se dají stáhnout. Ale bylo by dobrý jim předem nenadávat, navíc když o tom vůbec nic nevíš...Mrknutí
 
Tajpan
Ucho napsal:
Burisek napsal:
Ted jen vedet kde je ten prulet..a jdu na to :sm50:


Zeptej se Gryzlova, Kyzy atd. ty se věnujou akrobacii, jak se stavěj na tohle mapy nebo kde se dají stáhnout. Ale bylo by dobrý jim předem nenadávat, navíc když o tom vůbec nic nevíš...Mrknutí


:sm27:
 
Burisek
Ja nikomu nenadaval. Jen si myslim, ze ta ma otazka byla dost jasna. :hoper2:
 
Ucho
Tady můžeš začít, mosty najdeš na každé mapě:

http://vwings.cze...rowstart=0
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,893,678 návštěv