March 29 2024 09:56:12
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 1
JM

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
FW 190
313_OTU_oblak
BUDIŽ TI TO KE CTI Úsměv)))Úsměv
 
Lucka
1stCL_Fucida napsal:.......i s jinými stroji, než kterými jsou Fw 190 a Bf 109, jsem trávil pár letových hodin Úsměv


Moc by mě zajímal článek na téma létání s Hurricanem. Napiš něco takového, pls :sm18:
 
Tajpan
Lucka napsal:
1stCL_Fucida napsal:.......i s jinými stroji, než kterými jsou Fw 190 a Bf 109, jsem trávil pár letových hodin Úsměv


Moc by mě zajímal článek na téma létání s Hurricanem. Napiš něco takového, pls :sm18:


S tým by som si nelámal hlavu.

Stačia dve vety.

Ety charrikejny - prosto govno!!! Ich Liebe Emil !!

Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
Lucka
3IAP_Tajpan napsal:Ety charrikejny - prosto govno!!! Ich Liebe Emil !![/b]

Šklebící seŠklebící seŠklebící se


:sm6:

V Battle of Britain bude pro RED piloty Hurricane klíčovým letadlem Úsměv

BTW: Emil je skvělé letadlo. Pokud občas létám za modré, mám Bf-109E nejraději ze všech verzí Befka:yes:
 
Rufu
Seva napsal:
Parádní článek, stejně jako ten o Bf109 jsem si ho uložil. Nechci pět ódu na Fucidu, bo nevím jestli je to jeho výtvor, ale je to chytlavý.
Rudí napište taky něco takovýho na Spita nebo na Lavočku nebo se zvyklají moje červený názory:sm14:


Co chceš napsat? U červených v reálu odjakživa platilo Nas mnogo
V Ilovi,v multiplayeru to moc nefunguje. A taktiky jsou pořád stejný.Malý,lehký stroj kroutí a je většinou pomalý.Velký,těžký dělá joja a nekroutí ,je většinou rychlý.
A jak někdo psal v ilovi je sposta virt.pilotů tak 3x lepších než většina v reálu.
Proto se třeba ve výše psaném Hurrikovi se nikdo moc nechytá proti Me
Upravil/a Rufu dne 11-05-2006 13:12
 
Lucka
Rufu napsal:Proto se třeba ve výše psaném Hurrikovi nikdo moc nechytá proti Me


Za "nikdo" klidně můžeme dosadit Lucka Úsměv

S Hurricanem vůbec neumím létat. Proto bych uvítala, kdyby sem někdo zkušený napsal článek o létání v Hurricanu, zvláště verzi Mk. I z roku 1938. Na onlinu jsem si všimla, že někteří RED piloti, např. 310_Ikar, s tímhle letadlem dokáží velmi dobře čelit Bf-109E. Jako to proboha dokážou?
 
Lekk
Hehe jednoduše..zabijou ho jako první:-) A čelnáky jsou s hurrim best...tam prostě musíš trefit.
 
Rufu
Lucka napsal:
Rufu napsal:Proto se třeba ve výše psaném Hurrikovi nikdo moc nechytá proti Me


Za "nikdo" klidně můžeme dosadit Lucka Úsměv

S Hurricanem vůbec neumím létat. Proto bych uvítala, kdyby sem někdo zkušený napsal článek o létání v Hurricanu, zvláště verzi Mk. I z roku 1938. Na onlinu jsem si všimla, že někteří RED piloti, např. 310_Ikar, s tímhle letadlem dokáží velmi dobře čelit Bf-109E. Jako to proboha dokážou?


Když Me nezačne moc kroutit tak má Hurrik jen první šanci.Tu co napsal Lekk a pak při klesání a zavěšení se za nějakého Me honícího jiného Hurrika.Jindy nemá rychlost.A nejdůležitější je mít nastavenou konvergenci do 200 m spíš na 150m
Jiak člověk vidí jen jakési ohníčky na Me bez nějakého poškození.
 
Lekk
No nevim..pokud na mě nespadne befko ze dvou kilasu a o 300km rychlejc...tak se s ním dá v pohodě zablbnout...(teda pouze s jedním)-základem jsou barelový nůžky a plochá pro zkracování jeho joja. hurik na plochy je dost vydržák s ečkem..a pokud se vám povede nužkama befko zpomalit na cca stejno s váma je prostě váš.
konvergenci používám naopak 300+.. páč befek který se s váma zatočí nablízko moc není a většinou stříálíte bud v čelnáku..a tam kdo trefí první vyhrál..nebo střílíte za ulítávajícím befkem..který zdrhá nahoru do stoupání nebo na rychlosti zdrhá pro posilu...a marná sláva max. rychlost je to co hurrimu chybí. Zato befko pokud nechce přijít o éčko tak letí co nejklidněji(nejrovněji) což je pro kulasy Hurrika naprosti odeální pro kropenku na dálku... jak říkám na 300+ je to nej..no a na blízko se prostě míří jinam. Co je ale nejdůležitější..je přesnost střelby. Střílet na křídlo je ztráta času...musí se vraždit motor..a tam když to sedne..tak po 1-sec dávce...motor jde do hustýho kouře a pak začne hořet. O PK ani nemluvě...:sm38:
 
Mungo
Hurrik nie je ziadne bezbranna sediaca kacica. Najma nie IIb a spol. s WEP.
Emil ma len zopar vyhod a musi si ich drzat. Okrem toho je dost chulostivy, je zurivym chrlicom oleja a bez tych 60 nabojov v kridlach skoro bezbranny.
Hrbac tak dobre sice nestupa (aj ked myslim vo velkych vyskach sa Emilovy vyrovna) a je vacsi terc, ale ak vas aj vo vasom Zoome osprejuje tymi 8-12 gulasmi (Hispana ani nespominam) je viac nez slusna sanca (90% :sm40: ), ze budete radi, ak to dotiahnete na brucho na domovske letisko, alebo v horsom pripade budete skakat, lebo cez celny stit nebudete nic vidiet a motor sa bude zadierat.
Okrem toho je stabilny az hroza, takze moze kropit a kropit a kropit.

Proste pred kymkolvek v tomto mackovi mam respekt ci uz sedim v Emilovi alebo MC.200/G.50. Bez vyskovej prevahy na boj ani nemyslim.
 
Rufu
Safra jak to tedy dělá ten Ikar???:confused:
 
Noram
VGR_Lekk napsal:
Střílet na křídlo je ztráta času...musí se vraždit motor..a tam když to sedne..tak po 1-sec dávce...motor jde do hustýho kouře a pak začne hořet. O PK ani nemluvě...:sm38:


souhlas,střílet shora,z 5 nebo 7,prostě ne zezadu a BF pouští minimálně olej

Rufu napsal:
Safra jak to tedy dělá ten Ikar???:confused:


lítá výš než ty BF a pak na ně padne a prvním průletem je zabije nebo poškodí,ve výšce nabírá Hurri na výkonech ,aspoň mě se zdá,a kooperuje s dalšími piloty.
 
http://noram.youaremighty.com/
Mungo
Myslim, ze je to tak. Aspon podla Il2 compare Hrbac nad istou vyskou (5000?) sa vykonnostne dostava nad Emila a to myslim jak v horizontale, tak stupavosti.
Proste Hrbac nie je ziadne chudatko, aj ked sa to mnohi snazia tak prezentovat
 
1stCL_Fucida
onehdá jsme takhle nad ránem lítali s Ikarem v Hurricanech. Dva starty a dohromady cca 10+ sestřelů Bf 109 E, Ju 88 a He 111. Když se kooperuje a létá aspoň trochu hlavou, tak to není zase tak bezbranné letadlo.

To, že spojenci sází na lehkost strojů a horizontální obratnost ale neplatí pro Tempesty, Thunderbolty, Mustangy, Lightningy..trochu moc výjimek na shrnutí do jednoho šuplíku Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Ricrd
Zdar Fuci ten clanek o FW190 je skvelej
 
1stCL_Fucida
díky Úsměv. Dělám, co můžu Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Wutz
http://www.youtub...ayREUJe65w
 
haluz paja
Proste supr letadlo :yes:
 
rOckie
todle video už tady bylo.
za pozornost stojí citlivý ruský tuning vtrulovýho kužele i to jak se za chodu klepe.
sověti naměřili o několik desítek km/h nižší rychlosti a jejich závěr (todle video není kompletní), že FW není až tak dobrý letadlo pak někteří experti s oblibou citují na forech Šklebící se
Upravil/a rOckie dne 08-07-2006 12:27
 
WT_Flan
Rook napsal:
todle video už tady bylo.
za pozornost stojí citlivý ruský tuning vtrulovýho kužele i to jak se za chodu klepe.
sověti naměřili o několik desítek km/h nižší rychlosti a jejich závěr (todle video není kompletní), že FW není až tak dobrý letadlo pak někteří experti s oblibou citují na forech Šklebící se


Proc desit vlastni piloty skutecnymi vykony, ze...Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,601,360 návštěv