May 02 2024 00:03:32
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
No 310 Monty

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Jak chránit počítač?
Drevokocur
Znovu se obracím s prosbou jakožto síťový laik na místní síťařské guru - navazujíc na můj předchozí příspěvek - překopal jsem server (format) a dal na ně WindowsXP SP2 PE a naši malou podnikovou síťku jsem pořešil přes XPčkovské "sdílení připojení do internetu" tak že na serveru je rozjeta služba DHCP (jaký je rozdíl mezi možnostmi DHCP67 a DHCP68 ???) a klienti s Win98SE se připojují přes "výchozí bránu". Vše jede ok. Nainstaloval jsem všude AVAST a chyba lávky furt mi to na serveru háže tuto hlášku : [img]http://sweb.cz/bobkinho/hlaska.jpg[/img] is not a valid Image.


Adresy těch útoků se často mění, ale jen poslední tři skupiny čísel. To začáteční 83. zůstává. Dá se z toho něco vypozorovat ? Jak poznám podle té IP odkud to jde, když klienti v naší síti mají přiřazovány IP od kořene 192.168.0.X ? jde to na mně zvenku nebo do čerta odkud. Jedná se o útok nebo jen o blbě mnou nastavenou síť ? Nejhorší na tom je že tak po deseti takovýchto hláškách mi server vyprodukuje hlášku o chybě Generic Win32 Host cosi a přestane přenášet data a musí přijít restart.
Zamračený

Váš hurónský smích na mé síťařské neumětelství přežiju, bez obav Šklebící se
Upravil/a Drevokocur dne 08-05-2007 14:41
 
http://traumazero.euweb.cz/fotogalerie/
Hoper
tak sem měl na PC nějakou sračku :( (pardon, ale sere mne to)
a to mám (měl jsem) AviraAntivir...

ten šmejd se jako soubor jmenoval servdll.exe (měl ještě brášku bez přípony) a v procesech se hlásil jako browser (maxthon) - mi bylo divný, že se natahuje do paměti, i když není spuštěný...
jinak to byl nějakej backdurák

ručně jsem ho smazal přes Hirense, teď zkouším sca na KISu 7b
a asi u něj zvostanu - KAV jsem měl rád a používal jsem ho dost dlouho, dokud mne nezačal obtěžovat s registrací ;)
teď si ho asi pořídím oficko...

tý Aviře jsem ani nezamával
šmejd
a to jsem ji denně aktualizoval

ble
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_Gringo
Mám jeden dotaz na tuto pc protřelou komunitu:Umí avast i léčit napadené soubory?Mě je jen zavře do truhly a pak už na to háže bobek.Zamračený
 
fatale
310_OTU_Gringo napsal:
Mám jeden dotaz na tuto pc protřelou komunitu:Umí avast i léčit napadené soubory?Mě je jen zavře do truhly a pak už na to háže bobek.Zamračený

je to v nastaveni, do rakve je davat nemusis, nekdy je ale povoli jen smazat...
 
http://www.fatale.biz
fatale
Drevokocur napsal:
Jak poznám podle té IP odkud to jde


person: Jiri Hvezda
address: Czech Telecom a.s. - IOL
address: Olsanska 6
address: Praha 3
address: 13000
address: The Czech Republic
phone: +420 2 84084222
e-mail: jiri.hvezda@o2.com


?
 
http://www.fatale.biz
57MH_Zvire
Týýýý... Fatale, víš že se dopouštíš trestného činu. :-)
 
airspace.cz
57MH_Zvire
Hoper napsal:
tak sem měl na PC nějakou sračku Smutný (pardon, ale sere mne to)
a to mám (měl jsem) AviraAntivir...


Máte mít pořádnej antivir. Naštvaný
 
airspace.cz
57MH_Zvire
rudidlo napsal:
Proč myslíš? IL2 počítá ping na základě komunikace na protokolu UDP, po kterém běhají data.


Grrr.. copak tady už nikdo nerozumí srandě a nebo jsem už z těch komplů tak mimo? Zamračený

Ping Packet jako takovej ti žádnej antivir nezpomalí.
To že antivir zpomaluje komunikaci Šturma, to je jasný, ale ta komunikace jako taková jsou smysluplná data a ne ping packet. Proto v případě problémů s antivirem stačí vytrhnout Šturm z realtime scanu. Každej lepší antivir to umí.
 
airspace.cz
fatale
57MH_Zvire napsal:
Hoper napsal:
tak sem měl na PC nějakou sračku Smutný (pardon, ale sere mne to)
a to mám (měl jsem) AviraAntivir...


Máte mít pořádnej antivir. Naštvaný


antivir ani tak neni treba, to az kdyz neco chytis, ja sice mam nod32, ale mam ho jen "on demand" a projedu komp tak 1x za mesic, nekdy ani to ne, spis si dobre nastelovat firewall (provozuju outpost), mit vsechno zaplatovany, projizdet si pc pravidelnejc antispywarem (mam spybot, taky ne jako rezident), outlook a ie poslat do pekel, u postovniho klienta zakazat vbs+javascript, obcas komp preventivne zkontrolovat pomoci processexploreru a hijackthis a je klid Úsměv

...ale mozna ho mam i proto, ze provozuju win2000 Vyděšený
 
http://www.fatale.biz
57MH_Zvire
No vidíš. Já mám SAV a Win Defender a když vlezu někam na minové pole, tak máš vidět tu palebnou přehradu. Ještě se ke mě nic nedostalo a občas když hledám klíče na různý utilitky, tak to bývá docela rachot. Defender mi ukazuje skóre a SAV seznam, co se ke mě chtělo nacpat. Občas to bývá jak nějaká videohra. Šklebící se
 
airspace.cz
1stCL_Fajlow
dotaz:

Windows Defender funguje jenom na legálních win ?
 
57MH_Zvire
Odpověď: Tady má snad někdo nelegální Windows? Zamračený
 
airspace.cz
1stCL_Fajlow
u mě to chtělo vždycky stáhnout plugin Genuie ...bla bla ..

Jistě, že mám "legální", a určitě všichni tady maj taky "legální" .

 
fatale
1stCL_Fajlow napsal:
u mě to chtělo vždycky stáhnout plugin Genuie ...bla bla ..

Jistě, že mám "legální", a určitě všichni tady maj taky "legální" .



Nejsi ty placenej provokater od MS? Vyděšený
 
http://www.fatale.biz
Hoper
fatale napsal:
57MH_Zvire napsal:
Hoper napsal:
tak sem měl na PC nějakou sračku Smutný (pardon, ale sere mne to)
a to mám (měl jsem) AviraAntivir...


Máte mít pořádnej antivir. Naštvaný


antivir ani tak neni treba, to az kdyz neco chytis, ja sice mam nod32, ale mam ho jen "on demand" a projedu 4komp tak 1x za mesic, nekdy ani to ne, spis si dobre nastelovat firewall (provozuju outpost), mit vsechno zaplatovany, projizdet si pc pravidelnejc antispywarem (mam spybot, taky ne jako rezident), outlook a ie poslat do pekel, u postovniho klienta zakazat vbs+javascript, obcas komp preventivne zkontrolovat pomoci processexploreru a hijackthis a je klid Úsměv

...ale mozna ho mam i proto, ze provozuju win2000 Vyděšený

todle nebylo o nastavení firewallu...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
57MH_Zvire
1stCL_Fajlow napsal:
u mě to chtělo vždycky stáhnout plugin Genuie ...bla bla ..

Jistě, že mám "legální", a určitě všichni tady maj taky "legální" .



Já mám třeba legálně (ne "legálně"Mrknutí všechny verze MS Windows od W 95 až po XP Pro. Kromě NT 4.0. Hmmm... vlastně když tak o tom přemýšlím, tak podle parodie zákonů ČR mám legálně jenom XP Pro a XP Home. K těm mám totiž ještě pořád fakturu. Podle místních nezákonů je jedno, že máte orig CD, orig. licenční klíč včetně orig. nálepky. Dokud nemáte fakturu, nemáte OS legálně. Naštvaný
 
airspace.cz
57MH_Zvire
fatale napsal:
...ale mozna ho mam i proto, ze provozuju win2000 Vyděšený


Když si vemu vývoj dění na internetu a to, že MS už nedrží podporu W2K, tak máš docela odvahu.
A taky v tom, že nevýhoda W2K byla, že se systém pomalu rozpdadal za živa. Jednou dvakrát se špatně vypnul a docházelo k rozkladu funkčnosti zevnitř. Po určité době přestal fungovat úplně. :-(
 
airspace.cz
fatale
57MH_Zvire napsal:
fatale napsal:
...ale mozna ho mam i proto, ze provozuju win2000 Vyděšený


Když si vemu vývoj dění na internetu a to, že MS už nedrží podporu W2K, tak máš docela odvahu.
A taky v tom, že nevýhoda W2K byla, že se systém pomalu rozpdadal za živa. Jednou dvakrát se špatně vypnul a docházelo k rozkladu funkčnosti zevnitř. Po určité době přestal fungovat úplně. :-(


ja mam s win2k daleko lepsi zkusenosti nez s xp, proto jsem se na ne vratil Mrknutí

ale je fakt, ze dlouho uz na nich nevydrzim, protoze treba programy od Adobe jsou ted uz jen pro XP, at jde o Photoshop, nebo treba Flash....jen Flex jeste Win2K snasi...
Upravil/a fatale dne 27-05-2007 09:43
 
http://www.fatale.biz
57MH_Zvire
No nevím. Dle mých dlouholetých zkušeností jdou W2K až od SP4. Do té doby to byla tragédie v JZD. Každopádně XP jsou na rozdíl od W2K dost robustní a nezničitelné. A hlavně když máš instalačku XP SP2, tak automatická oprava funguje na jedničku.
 
airspace.cz
310_McMarty
Zdravím pánové,
mám na vás prosbičku. Chtěl bych vylepšit FW a chtěl jsem si dát program PROTOWALL a IPBLOCKILIST,který do Protowallu naimplementuje zakázane IP adresy, ale nějak se mi nedaří to nakonfigurovat. Nemáte někdo zkušenosti?

Díky všem
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,798,011 návštěv