April 19 2024 05:08:11
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 12

· Piloti on-line: 1
olda Olde maly

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Jak chránit počítač?
310_cibule
Používám defaultní firewal, antivirus freeware Avast a spamkiller McAfee.

Teď v posledním PC World je na cédéčku zadarmo BitDefender 8 Professional Plus, který tohle všechno obsahuje (registrace na rok, předpokládám, že pak se dá zase obnovit).

Mám si s ním něco začít?
 
AH_James_Gastowski
myslím, že cokoliv je lepší než defaultní firewall :sm6:

Jinak taky používám Avast (tam, kde ostatní antiviry zklamaly mě právě avast zachránil, Nortona vir okamžitě zablokoval). Firewall používám Kerio.
 
Tajpan
Ten Kerio ale končí, nie?? Niekde som také čítal...:sm19: Alebo si to s niečím mýlim, ako vždy. :brrr:
 
rudidlo
Doma Avast Home, Kerio jsem používal do verze 2.1.5, od verze 4.0 začal zpomalovat provoz na síťovce, tak jsem přešel na Sygate personal firewall.
Myslím, že existují pouze dva firewally, které jsou aktivní před inicializací sítě (Sygate, který se už nevyvíjí, ale na druhou stranu miv něm nic nechybí) a pak ještě jeden, na jehož jméno si nemohu vzpomenout.

V práci používám NOD32 - podle mě nejlepší antivir pro podnikové nasazení a default firewall, celá síť je za MS ISA serverem.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
310_cibule
No, dobře. A co ten BitDefender. Zná ho někdo?
 
Patrikhuhu
Vypršela mi licence na AVG. Mám ji prodloužit, nebo koupit něco jiného (NOD a jiné)?
Předem dík za tipy a zkušenosti...
 
rudidlo
Patrikhuhu napsal:
Vypršela mi licence na AVG. Mám ji prodloužit, nebo koupit něco jiného (NOD a jiné)?
Předem dík za tipy a zkušenosti...

Nasazoval jsem ve firmách jak AVG, tak F-Secure, tak i NOD32.
Pokud chceš kvalitu, pak NOD32. Sám doma používám Avast Home. Občas to projedu stingerem od McAffee, ať mám jistotu.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Jirka
310_cibule napsal:
No, dobře. A co ten BitDefender. Zná ho někdo?


cibule, v dnešní době už není výrazně špatných ochran. Všechny dělají zhruba to stejné akorát různými způsoby.

Pokud máš chuť si hrát a experimentovat tak do toho jdi. Nakonec uvidíš, že máš v PC funkčně v podstatě to samé.

Zároveň bych připoměl jedno zlaté pravidlo. Nevrtat do toho, když to funguje.
 
Jimik
Jojo potvrzuju. Naposled jsem jeden večer pokušel zvukovku. :sm19:
Jedenáct z deseti vogonů doporučují nevrtat!
 
Joe Hallenbeck
rudidlo napsal:
Patrikhuhu napsal:
Vypršela mi licence na AVG. Mám ji prodloužit, nebo koupit něco jiného (NOD a jiné)?
Předem dík za tipy a zkušenosti...

Nasazoval jsem ve firmách jak AVG, tak F-Secure, tak i NOD32.
Pokud chceš kvalitu, pak NOD32. Sám doma používám Avast Home. Občas to projedu stingerem od McAffee, ať mám jistotu.



Souhlasim, mam taky Nod 32 a je super. Dokonce mi i hlasi kdyz se mi nacitaji "zavirovane" stranky Úsměv
Od doby kdy jej pouzivam nemam v komplu zadny vir, coz se mi s AVG 6.0 (i 7.0) nestalo, kde jsem pravidelne preinstalovaval zavirovanej kompl Šklebící se
313_FlyBoy
RY-C
 
Joe Hallenbeck
Jako Firewall pouzivam Zone Alarm ale nevim jakej je pac se v tom moc nevyznam Šklebící se
313_FlyBoy
RY-C
 
310_Ikar
Jirka napsal:
..... Nevrtat do toho, když to funguje.


zlata slova, ridim se jimi ajeste me komp nezradil...
jo a nejlepsi ochrana kompu...nezapinat!!!
 
www.310raf.com
rudidlo
Uživatelé KPF by si mohli počkat na další aktualizaci.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Hoper
tohle se ale týká jen té části, která ti sleduje systém, ne ?
 
clone9cz
kdyz bych to shrnul, tak sem za HW firewallem, kterej me brani z venku

dal uzivam kombinaci
McAfee (+Virus shield, internet filter, download scan, e-mail scan)
Spybot - Search & Destroy (+ Resident TeaTimer)
Outpost firewall (jako ochrana proti nezadoucimu odesilani dat)
Spyware blaster
Ad-aware

+ jakmile narazi Spybot nebo Ad-Aware na nakou havet, tak nastavim na Outpost firewallu bud blokovani domeny, nebo casti obsahu havete, pripadne casti URL

obcas poustim scan disku pres
McAfee Virus Scan
a RootkitRevealer

rudidlo spravne pripomnel Stinger or McAffee, dle me nejucinejsi z jednoucelovejch antiviru !!


dal sleduju stranky http://www.viry.cz pres emai info a odregistrovavam derave knihovny, na ktere zatim microsoft nevydal zaplatu
napr:
Zdroj stáhnutí  Code
regsvr32 /u "%CommonProgramFiles%\Microsoft Shared\VGX\vgx.dll"


ale mozna ze na vgx.dll uz zaplata je
 
http://www.wwii-illusion.net
rudidlo
Pozor na shození firewallu ve Windows XP
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
3IAP_David
Moc se v tom neorientuji ,ale používám ZoneAlarm (free) + Avast (free) + AD-Watch ... a měl bych mít pošéfovaný všechno ...aspoň tak jsem to pochopil na www.viry.cz ....

Seč se stává ,že Ad-Watch hlásí - Tracking cookie blocked ... a sem tam ZoneAlarm hlásí ,že se počítač pokusil spojit s jiným počítačem (aspoň jsem to tak pochopil ) ,a vědšinou se to váže k programu SVCHOST.EXE ...takže možná něco nekalého v počítači mám (ani avast nenajde nic) ,ale doufám ,že to držím skrátka ......

A ještě dotaz ....

Když se chystáte k ONLINE létání (a nebo vůbec ke hraní ) měníte nějak nastavení antivirů nebo Firewall ?????
Jestli je postřehnutelné nějaké zásadní spomalení ,nebo vůbec nějaké problémy ... Zamračený
Třeba ZoneAlarm nabízí možnost GAME MODE ,ale nepoužívám ho .....


Jednou jse mě sice stalo ,že zrovna ve chvíly kdy jsem konečně měl v zaměřovači něco s křídly ...tak najednou šlus ....a ZoneAlarm se vesele aktualizoval ......čímž Il2 schodil na lištu ..... a jelikož když mám jiné rozlišení v IL2 ,než je rozlišení plochy ,což mám ,tak hra nejde obnovit ........spadne a KO ......Cool
 
Drevokocur
help, pls, co může způsobovat

http://emux.esero...d02.jpg???

Že se mi na serveru čas od času vytvoří pět až deset tisíc zásilek odchozí pošty (s fiktivním odesílatelem). Klienstké stanice(jedou na Win98SE) a server (jede na Win98SE, sic!!!) mám snad dokonale vyčištěné. Na všech počítačích mám navěšený nejnovější aktualizovaný NOD32 a nejnovější AD-AWARE (bohužel bez ad-watch) a pořád se ta ludra tvoří na serveru (softwarový router + proxy řešení - + komunikační server pro připojení k internetu via ADSL- LAN SUITE) ve frontě zásilek o odeslání. Nejhorší na tom je že fakt, že nás vždy v takovém případě O2 odsřihne od SMTP serveru než bys řekl švec Smutný A komunikace s nimi stojí skutečně za to, to nemusím nikomu vysvětlovat. U nás to funguje tak, že klienti komunikují se serverem, který v pravidelných intervalech stahuje poštu z firemní domény (placený hosting) třídí poštu do složek klientů, kteří si ji potom via zasraný OutLook 6 vybírají.
Upravil/a Drevokocur dne 03-05-2007 08:38
 
http://traumazero.euweb.cz/fotogalerie/
XXX_Dazz
Jen čistě teoreticky:
některý z kompů nebo i server máš napadený spywarem, někdo z venku si z tvé sítě udělal tzv. boota a pravidelně se snaží ze tvé sítě rozesílat spam na na net.
NOD32 ani AD-AWARE to nemusí zachytit.
Pro začátek dopručuji přepnout počítače i server do nouzového režimu a pak oskenovat antiviry. Taky si zkus z netu stáhnou nějaký lepší antispyware (některé jsou free nebo v trial verzi) a sjeď si s nima compy.
 
Sipi
W98 je kus hovna a ako mail server hadam nic horsieho nemoze byt.

Niekto ma na stanici virus co sa rozosiela alebo tvoj server ma trojana co to rozosiela, tipujem na ten virus. Trojan by bol diskretnejsi.
Pozri v logoch od ktoreho uzivatela/IPadresy su tie spravy posielane. Odosielatel je fake ale kazdy slusny mailserver loguje spravy aj podla IP.

Tiez si prever ci nemas mailserver otvoreny na obidve strany. To jest ci ti to nejaky buzerant neposiela po nete.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,719,506 návštěv