May 02 2024 08:00:42
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Řády a vyznamenání aneb co kdo máte doma?
Wardog
Tak v první řadě by jsem měl dotaz na Fučiho.Na fotkách jsem si všimnul tvojeho Rytířského kříže.Kde jsi ho sehnal a za kolik?Originál to asi nebude co?

A dál by jsme sem mohli psát co kdo máte doma za vyznamenání z WW II.Myslím že by to mohlo být zajímavý co se tady sejde za sbírku.A nebylo by na škodu poslat i nějakou tu fotku pro potěšení oka.:shy:

Začnu já Mrknutí
Mám doma originál Železný kříž První třídy v poměrně dobrém stavu a jeho největší zajímavostí,keré si hodně vážím je to že má ze zadu vyškrábané jméno a jednotku vojáka kterému patřil. Je tam napsáno: "Uffz. H.(nebo K.) Künkel 337 Gren. Regt."
Potom mám ještě Čestný kříž německé matky bronzový,který se uděloval za čtyři až pět dětí.
Mojí ženě,která má zatím za sebou jen jedno dítě nemůže být tudíš udělen Šklebící se

Až pořídím fotky,tak je sem přihodím.
 
Kaspery
Az ty deti budete mit, ten rad matky by mel byt mozna udelen Tobe za vykonnost ne? Šklebící se
Upravil/a Kaspery dne 07-10-2005 09:47
 
Cmelaci-Bagos
Ja sice zadnej rad nemam, ale mam kompletni serii postovnich znamek s Adolfem Hitlerem + Heydricha. Ale koukal sem, ze se da spousta veci sehnat na Aukru tady http://www.aukro....hp?id=8473
Upravil/a Cmelaci-Bagos dne 07-10-2005 09:55
 
http://cmelaci.com
Wardog
Kaspery napsal:
Az ty deti budete mit, ten rad matky by mel byt mozna udelen Tobe za vykonnost ne? Šklebící se


Takhle jsem o tom nikdy nepřemejšlel,ale máš vlastně pravdu! :sm37:
 
WT_Horrido
Helma (polstrovani v rekonstrukci)
[img]http://www.wtigers.org/extra/P1000645.jpg[/img] is not a valid Image.
Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Wardog
Pěknej klobouček.Bereš si ho Horri sebou na procházky? :sm1:
 
WT_Horrido
Podle predpisu Luftwaffe pouze na oficialni zalezitosti jako svatby, pohrby a statni svatky. Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
1stCL_Jamamoto
Pěkná helma, mám doma takovou rezavou prostřelenou. Pokud jí měl dotyčný na hlavě, tak to asi už nerozchodil. Aukro je dobré, dá se tam sehnat ledacos. Jinak, pár relikvií by se u mne také našlo...Mrknutí
 
Rufu
- Horrido ty jsi takovej ponorkář nechceš námořnickýramínko z Graf Spee?Úsměv
Visí mi ve skříni a je jak nový.Úsměv
 
1stCL_Jamamoto
Rufu napsal:
- Horrido ty jsi takovej ponorkář nechceš námořnickýramínko z Graf Spee?Úsměv
Visí mi ve skříni a je jak nový.Úsměv


Jěště řekni, že jsi se pro něj potápěl v La Plata...Šklebící se
 
1stCL_Fucida
Moje replika tzv. Ritterkreuz des Eisernes Kreuzes mit Eichenlaub und Schwerten, neboli česky Rytížský kříž železného kříže s dubovými ratolestmi a meči, stál 1000,- Kč a sehnal mi ho Jamamoto.

Ale jinak válečnicky řečeno jsem si ho vymydlil na CW - nicméně od zajetí mě neuchránil, navíc mě pak Rusové ještě víc mučili - poslali nějaký jejich Rusische dievuschky, abych prozradil nějaký věci. Znásilňovaly mě, ale nic jsem jim neprozradil, důstojník Luftwaffe snese mnohé Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Wardog
1stCL_Fucida napsal:
Moje replika tzv. Ritterkreuz des Eisernes Kreuzes mit Eichenlaub und Schwerten, neboli česky Rytížský kříž železného kříže s dubovými ratolestmi a meči, stál 1000,- Kč a sehnal mi ho Jamamoto.

Ale jinak válečnicky řečeno jsem si ho vymydlil na CW - nicméně od zajetí mě neuchránil, navíc mě pak Rusové ještě víc mučili - poslali nějaký jejich Rusische dievuschky, abych prozradil nějaký věci. Znásilňovaly mě, ale nic jsem jim neprozradil, důstojník Luftwaffe snese mnohé Úsměv.


O tvých virtuálních válečných zásluhách nemůže být pochyb.A to znásilňování jsi taky přežil,takže je všechno v pohodě ne? Cool

A co Ritterkreuz des Eisernes Kreuzes mit Eichenlaub, Schwertern und Brillianten? Nebude? Byl by jsi teprve 13 pilot Luftwaffe který by to získal.Mrknutí

Ještě bych tě chtěl poprosit jestli by jsi sem nehodil trošku detailnější fotku.Chtěl bych si tu repliku prohlídnout. Dík

Jo....a Jamamoto,kde jsi to sehnal? někde v ČR? nebo "venku"?
Ne že bych měl podle mých zásluh nárok na nošení RK,ale je lepší to vědět :sm8:
Upravil/a Wardog dne 08-10-2005 10:00
 
1stCL_Jamamoto
Tady u nás. Přímo v matičce Praze! Úsměv
 
Rufu
Jamamoto napsal:
Rufu napsal:
- Horrido ty jsi takovej ponorkář nechceš námořnickýramínko z Graf Spee?Úsměv
Visí mi ve skříni a je jak nový.Úsměv


Jěště řekni, že jsi se pro něj potápěl v La Plata...Šklebící se
To by nebylo v tak dobrým stavu.Němci co bydleli za války v baráčku před babičkou měli syna námořníka.Ale je pravda že z tý fotky nevím jestli je to Graf Spee nebo Lutzov.
 
1stCL_Jamamoto
Tak to jo...každopádně zajímavej příběh...
 
311_Rampa
zdravim Úsměv no já mám doma repliku Modrého Maxe, pokud se nepletu, udeloval se za prvni svetove nemcum za 5 nebo 10 sestrelu.(Nebo to bylo 20??? ale to uz je asi trochu moc)...A pokud se opet nepletu, tak paradox je to, ze je to Francozke vyznameni.Pokud se pletu tak s opravama prosim setrne, at se necitim jak uplny debil Šklebící se Sice nevim kde je, ale je doma. A co je doma, to se pocita. Kdybych moc hledal tak ho najdu, ale jeslikoz sem od prirody strasne lenivy clovek, nechce se mi ....
 
Wardog
313_OTU_Rampa napsal:
zdravim Úsměv no já mám doma repliku Modrého Maxe, pokud se nepletu, udeloval se za prvni svetove nemcum za 5 nebo 10 sestrelu.(Nebo to bylo 20??? ale to uz je asi trochu moc)...A pokud se opet nepletu, tak paradox je to, ze je to Francozke vyznameni.Pokud se pletu tak s opravama prosim setrne, at se necitim jak uplny debil Šklebící se Sice nevim kde je, ale je doma. A co je doma, to se pocita. Kdybych moc hledal tak ho najdu, ale jeslikoz sem od prirody strasne lenivy clovek, nechce se mi ....


Jé Modrý Max.Toho jsem taky sháněl,ale originál by byl asi pekelně drahej a na repliku jsem nikde nenarazil.Je to pro mě jedno z nejhezčích vyznamenání vůbec.
A teď bych tě s dovolením trošku opravil Úsměv

Řád Pour le Mérite (Za zásluhy) –byl založen roku 1667 s francouzským názvem Ordre de la Générosité (Řád velkodušnosti), v roce 1740 byl jeho název změněn na současný (nebyl to tedy francouzký řád,ale německý a byl jen podle tehdejšího zvyku pojmenován francouzky). Od roku 1810 (z dob napoleonských válek) je to výlučně vojenský řád, udělovaný za mimořádnou statečnost v boji v jedné třídě, nošené u krku. Za mimořádné zásluhy se připojují zlaté dubové listy na závěs kříže, za 50 let příslušnosti k řádu pak zlatá koruna. Nejvyšší německé vojenské vyznamenání v období I. svět. války.Pro piloty bylo získání podmíněno 20 setřely.I když v počátcích stačilo i méně.Immelmann a Boelcke ho například dostaly už za 8 setřelů.

P.S. ještě tě musím pokárat,jak to že ho nemáš někde na viditelným místě u počítače kvůli motivaci? Mrknutí Já mám svůj Železný kříž na monitoru aby byl při lítání pořád na očích :shy:
Upravil/a Wardog dne 08-10-2005 12:17
 
311_Rampa
ou... tak vidim ze jsem uplne mimo... dik za opravu Úsměv ted sem zase o kus chytrejsi Úsměv .. pohledam a hodim zde foto
 
Rufu
Vypůjčeno z www.palba.cz

Železný kříž http://www.tenzor...-stuha.jpg
Modrý Max originál http://www.tenzor...1850_1.JPG(majitel za něj dal údajně 14000Eur)

Opraveny odkazy
Upravil/a Rufu dne 08-10-2005 16:23
 
1stCL_Jamamoto
Tak ten je pěknej...bohužel mi nepatří RuFu.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,800,468 návštěv