· Hosté on-line: 2
· Piloti on-line: 0
· Registrovaní piloti: 2,760
· Nejnovější pilot: 310_Raptor
Ale ne! Kde je
JavaScript ?
Váš prohlížeč nemá zaplý JavaScript nebo jej nepodporuje. Prosím zapněte
JavaScript ve Vašem prohlížeči ke správnému zobrazení této stránky,
nebo
přejděte k prohlížeči, který podporuje JavaScript;
Firefox ,
Safari ,
Opera ,
Chrome nebo na verzi
Internet Explorer novější než verze 6.
DCS F-100D
AJaromir
Přidané 29-05-2026 20:36
Diskutující
Příspěvek: 3459
Založený: 01.05.06
Super sabre previews:
Ticker:
YouTube Video
VIDEO
Spud Spike:
YouTube Video
VIDEO
Studený start tutorial
YouTube Video
VIDEO
=AGM-45 Shrike, LAU-3 Rockets & Wild Weasel Tutorial!
YouTube Video
VIDEO
AJaromir
Přidané 07-06-2026 20:36
Diskutující
Příspěvek: 3459
Založený: 01.05.06
YouTube Video
VIDEO
AJaromir
Přidané 07-06-2026 21:11
Diskutující
Příspěvek: 3459
Založený: 01.05.06
Reflected dělá videonávody pro F-100D. Reflected je známý tím, že se maximálně snaží dodržovat reálné postupy. Proto si myslím, že jeho návody jsou jedním z nejlepších studijních materiálů.
https://www.youtu...ons/videos
magot
Přidané 07-06-2026 22:11
Fusioner
Příspěvek: 18637
Založený: 19.06.08
ten start z té rampy s vytaženým podvozkem nějak nemá logiku ... zřejmě je proto ale nějaký důvod
AJaromir
Přidané 07-06-2026 22:24
Diskutující
Příspěvek: 3459
Založený: 01.05.06
Tak jako nějak to letadlo na rampě muselo stát. A stát na podvozku je nejjednodušší metoda.
57thMH_Edison
Přidané 14-06-2026 12:50
Uživatel
Příspěvek: 953
Založený: 30.09.05
A hlavně to byl nejlepší způsob jak to letadlo dostat na rampu. Je vidět sklopná patka u držáku hlavního podvozku kde se najíždělo pozpátku "pravděpodobně " a pak byl namontovám přídavný raketový motor.
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
Přejít na fórum:
Původní konstrukce
IL-2: BoS diskuse
IL-2: BoS Letadla - technické a taktické informace
IL-2: BoS Dedikované servery
IL-2: BoS FAQ
IL-2: BoS SW help me
IL-2: CLOD diskuse
IL-2: CLOD Letadla - technické a taktické informace
IL-2: CLOD Dedikované servery
IL-2: CLOD FAQ
IL-2: CLOD SW help me
IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
IL-2: 1946 - diskuse
IL-2: 1946 - Letadla - technické a taktické informace
IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy - řešení problémů
IL-2: 1946 - editace misí DISKUSE
IL-2: 1946 - Kampaně
IL-2: 1946 - výroba kampaní a testování
IL-2: 1946 - Kooperační mise
DS Asfaltoví Holubi - DISKUSE
IL-2: 1946 - editace misí FAQ
DS Eastern Front - DFS 3.IAP/BAP
DS 57 OTU
DS Asfaltoví Holubi - INFORMACE
DS BlackPanthers
DS Hanácká peróť
DS White Tigers
DS Aces over Europe | Aces over Pacific DF server
Speciální mise
Rise of flight - diskuse
Rise of Flight - Dedikované servery
RoF Speciální mise
WT Žvanírna
WT Pozemní jednotky
WT Letectvo
Hardware - sestavy, komponenty, doplňky
Hardware - periferie
Software - diskuse
Lítací Hardware - FAQ
Lítací Software - FAQ (client side)
Lítací Software - FAQ (server side)
HW/SW - Help me
IL-2 Sturmovik: Wings of Prey - diskuse
IL-2 Sturmovik: Birds of Prey - diskuse
Německo
SSSR
USA
Velká Británie
Japonsko
Zbytek světa
Informace bez vztahu k lokalitě
SVK - Informace
Hlášení chyb
Diskuse k článkům
Povídání na letecké nebo válečné téma
Srazy
Letecký deník
Targetware
Ostatní simulátory
DCS
Ostatní hry
Modelařina
Hardware (Sháním, nabízím, vyměním, ... )
Simulátory (Sháním, nabízím, vyměním, ... )
Letecká tématika (Sháním, nabízím, vyměním, ... )
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.