June 18 2026 09:19:07
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,760
· Nejnovější pilot: 310_Raptor
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World 2026
AJaromir
V příštím patchi by měl vyjít F-100D a F-14 opouští předběžný přístup. Navíc přibyde exportní verze F-14A a AIM-7E a prvotní TARPS. Taky přibyly aktualizace funkcí DTC
Více novinek v pátečníku:
https://www.digit...a746beb1b/

Simulace RWR vypadá moc hezky
YouTube Video



YouTube Video



Upravil/a AJaromir dne 29-05-2026 17:31
 
magot
Jo, to APR-25 s integrací s SA-2 vypadá až překvapivě povedeně. Bude to první modul, který už trochu sofistikovaně simuluje sead/ dead, ovšem pouze pro SA-2. Což imho stačí.
Nicméně wild weasel stroj to není, chybí mu další analytické nástroje, které byly na pozici ria ..
Teď ještě mapu Vietnamu kua Úsměv
 
MB2 PauraCZ
Můžete se mrknout na Galerii z páté prezentace DCS z Aviatické Pouti 2026.
Jaromír se k nám opět zastavil.

https://sites.goo...authuser=0

Případně u nás na discodru MB2 máme celou kompletní galerii s rozepsaným příběhem. Je tam 2x více fotek a zajímavostí.

img46.rajce.idnes.cz/d4601/19/19987/19987981_577dbecb7b427f1e50087acaec0e38b2/images/20260531_075942.jpg

img46.rajce.idnes.cz/d4601/19/19987/19987981_577dbecb7b427f1e50087acaec0e38b2/images/20260604_160052.jpg

img46.rajce.idnes.cz/d4601/19/19987/19987981_577dbecb7b427f1e50087acaec0e38b2/images/20260604_160119.jpg
Upravil/a MB2 PauraCZ dne 05-06-2026 11:31
=MB2= 1.Flight - Falcon Flight; =UVP= Společné výcvikové centrum JTC;
=AVS= Aliance Virtuální letek
 
AJaromir
Upgrade na F-14B(U) stojí 50 USD. Je taky třeba mít Základní verzi F-14, což znamená, že pro ty, co ji nemají, si zaplatí 100 USD.
https://www.digit...es/f-14bu/
Upravil/a AJaromir dne 05-06-2026 18:34
 
AJaromir
YouTube Video


 
magot
no, tak to už jsme napůl cesty k super tomcatu Úsměv
 
magot
6 let vývoje mapy Sýrie, ale pozor, vlajky vlají Assadovské, ne 2026 ala HTS/ al-Sharaa
YouTube Video




Assadova Matějská Šklebící se
YouTube Video



Upravil/a magot dne 06-06-2026 23:02
 
magot
A-10C 2026
YouTube Video


 
AJaromir
Předběžně v pátek by měl vyjít patch a s ním F-100D. Možná i F-14B(U). Si myslím, že to pro Heatblur není dobrý čas pro vydání nového stroje. Asi nehrají na marketing.
 
1stCL_Fucida
Jaromíre, tak ano nebo ne? Úsměv Ta F-14
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
AJaromir
Nevím. U F-100D to je na 100%. U F-14 mám jedinou informaci z jejich promo videa, kde říkali, že by měla vyjít brzo(tm).
 
1stCL_Fucida
Aha...no tak třeba nás překvapí.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Fucida
Tak jo, dorazila vejplata, tak jsem si ji koupil Úsměv

Uvidíme, jestli bude v pátek, nebo až někdy později, ale Heatbluru věřím Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Hoper
magot napsal:

A-10C 2026
YouTube Video



indián nebo asiat?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
magot
těžko říct, dneska už je všechno 100x namíchaný včetně mne a tebe Šklebící se
 
AJaromir
Patch má vyjít dnes v nočních hodinách. Tak jsem zvědav.
 
1stCL_Fucida
Hoper napsal:
indián nebo asiat?


Imho oba rodiče bojovali ve Vietnamu, jen každej na jiný straně Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
AJaromir
F-100D je venku:
https://www.digit....27.24969/

U mě má update po rozbalení 42 GB.

YouTube Video


 
Hoper
AJaromir napsal:
...
U mě má update po rozbalení 42 GB.
...

Dnes jsem si všiml, že se mi jeden z disků stydí (červená) ...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
1stCL_Fucida
A aspoń tedy ta stará exportní F-14A, když už ne BU :-)
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 26.6.-28.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-06-2026 10:49
my už web asi ani neprovozujeme. Ještě z nostalgie funguje fórum, ale snad dva roky tam nikdo nic nenapsal. Domlouváme se přes WhatsApp.

31-05-2026 13:32
Czech Lions mají pořád ještě web na https://czechlions
.cz? Co koukam tak jsou u Forpsi a expirace 2028 ...

29-05-2026 17:16
Zítra jedu do Hradce. Kdo chce, potkáme se tam. Budu se jako vždy pohybovat okolo hangáru UVP s virtuálními vyhlídkovými lety.

23-05-2026 20:57
Finský instrukční survival kit Šklebící se https://youtu.be/.
..bSBCPSBVSb


22-05-2026 18:01
Máte někdo kontakt na Rampu nebo Podrse? Mi nejde resetovat heslo na "310raf.com" Patrně protože to mám na starou mailovou adresu.

21-04-2026 09:25
Dnes je to 108 let co zemřel Manfred Albrecht Freiherr von Richthofen, nositel Pour Le Mérite, 80 sestřelů.

25-03-2026 09:17
Bin Ladinova první akce s B-25 https://youtu.be/.
..U6GrE0fRfY

19-03-2026 16:46
Tak to má dneska i svátek.

19-03-2026 11:54
Dnes, přes 114 lety se narodil Adolf Joseph Ferdinand Galland. Generálporučík Luftwaffe, nositel Rytířského kříže Železného kříže, s dubovou ratolestí, meči a brilianty. 104 setřelů

15-03-2026 18:03

40,516,144 návštěv