|
Haná 2026
|
| alfik |
Přidané 16-02-2026 16:15
|

Stařešina

Příspěvek: 5331
Založený: 21.04.06
|
Tradiční
Poslední Hanácké slet
se odehraje v Penzionu Sport, v Kostelci na Hané.
A bude to ve dnech 26. až 28. června tohoto roku.
Ale s jednou změnou!
Před léty jsem prosil, ať nejezdí lidi co by se chtěli hádat o politiku. Teď naopak prosím všechny zaryté a sršaté, aby přijeli. Snad za celý život jsem si neužil s politikou tolika srandy jako za posl. pět měsíců!

Případné dotazy a nadávky sypte sypte 
Přihlášení:
LesníHU
AJaromír
Gryzlov
HP_Clo-clo
Georgeu
Clone9cz
Stopiv
Jirka
No a já. Co už s tím naděláte
Upravil/a alfik dne 12-06-2026 21:31
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
|
| |
|
|
| LesniHU |
Přidané 16-02-2026 17:04
|

Stařešina

Příspěvek: 6391
Založený: 30.09.05
|
Já. |
| |
|
|
| AJaromir |
Přidané 16-02-2026 17:11
|

Diskutující

Příspěvek: 3459
Založený: 01.05.06
|
U mě je to vždycky tak 50/50. Pokud mi do toho skočí nějaký kšeft s kapelou, tak smolík. BTW v Sobotu jsme hráli v Prostějově.
https://www.prost...ustem.html
Jinak co se týče politického přesvědčení: "Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel!" A teď do mě.
Upravil/a AJaromir dne 16-02-2026 17:34
|
| |
|
|
| alfik |
Přidané 17-02-2026 09:06
|

Stařešina

Příspěvek: 5331
Založený: 21.04.06
|
Gryzlov jako vždy telefonicky. Připsán.
LesníHU a AJaromír připsáni, no, budeme se těšit a když ti to nevyjde, tak si aspoň dáme paňáca na tvou počest
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
|
| |
|
|
| batoh |
Přidané 02-03-2026 21:30
|

Uživatel

Příspěvek: 1146
Založený: 29.06.10
|
batoh napsal:
Trochu se mi po Tobě stýská. Ale abych se vracel do vlákna politického snění do blízkosti těch dvou prokremelských dezinfo debilů, to zas ne.
Nerozumím ani politice, ani letectví, co bych v Kostelci dělal. Ale budu o tom přemýšlet.  |
| |
|
|
| alfik |
Přidané 02-03-2026 22:27
|

Stařešina

Příspěvek: 5331
Založený: 21.04.06
|
Simtě děláš jako dyby mysme něčemu z toho rozuměli 
Připsán
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
|
| |
|
|
| alfik |
Přidané 23-03-2026 18:01
|

Stařešina

Příspěvek: 5331
Založený: 21.04.06
|
Batoh se odhlásil.
PS: Mch pokoje máme dva čtyřlůžkové a jeden pětilůžkový.
Upravil/a alfik dne 23-03-2026 18:08
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
|
| |
|
|
| HP_Clo-Clo |
Přidané 06-04-2026 12:38
|

Hlavní administrátor

Příspěvek: 298
Založený: 30.09.05
|
Termín registruji, uvidím co zdraví... |
| |
|
|
| alfik |
Přidané 07-04-2026 09:28
|

Stařešina

Příspěvek: 5331
Založený: 21.04.06
|
Klaním se hluboce. Jistě, připíšu tě, budeme se na vás všechny těšit - a uvidíme
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
|
| |
|
|
| Georgeu |
Přidané 27-04-2026 14:20
|

Rozkoukaný

Příspěvek: 163
Založený: 30.09.05
|
O politice se hádat neumím, protože mám vždycky pravdu. Ale jinak s každým rád proberu, co je kde nového. Budu tam! |
| |
|
|
| alfik |
Přidané 28-04-2026 09:21
|

Stařešina

Příspěvek: 5331
Založený: 21.04.06
|
To máme všichni společné 
Ale jinak s každým rád proberu, co je kde nového.
To taky 
Budu tam!
Připsán!
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
|
| |
|
|
| Bierglass |
Přidané 10-05-2026 16:04
|

Diskutující

Příspěvek: 2644
Založený: 12.05.10
|
Je tu někdo kdo pamatoval Addlera? Nemohu najít jeho video, kterým se s námi loučil. Trval na tom aby se vydalo do konce roku než zemřel. Oběsil se ve stejný den jako můj další kamarád Fous FX. Pomozte prosím. děkuji |
| |
|
|
| alfik |
Přidané 04-06-2026 10:12
|

Stařešina

Příspěvek: 5331
Založený: 21.04.06
|
Tak jo, počet nahlášen a budu se na vás těšit.
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
|
| |
|
|
| clone9cz |
Přidané 07-06-2026 11:58
|

Hlavní administrátor

Příspěvek: 5066
Založený: 09.10.05
|
Nazdar, tak mi to vychází, že pohotovost nemám.
|
| |
|
|
| alfik |
Přidané 08-06-2026 09:30
|

Stařešina

Příspěvek: 5331
Založený: 21.04.06
|
No to je hezké. Teď se modli abys měl kde spát 
Připsán.
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
|
| |
|
|
| clone9cz |
Přidané 11-06-2026 13:04
|

Hlavní administrátor

Příspěvek: 5066
Založený: 09.10.05
|
Jo, jedu.
Brácha odvoz, takže bude chtít spaní taky.
PS: něž kolegovi v práci manželka řekne, kdy má dovolenou, tak je to těžký .. s ní.
|
| |
|
|
| alfik |
Přidané 12-06-2026 09:31
|

Stařešina

Příspěvek: 5331
Založený: 21.04.06
|
Já tam zavolám, ale je 14 dní do srazu.
Připsal jsem jej.
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
|
| |
|
|
| Jirka |
Přidané 12-06-2026 13:04
|

Uživatel

Příspěvek: 1555
Založený: 02.11.05
|
Ahoj, tak se mi podarilo presvedsit manzelku, abychom se vratili z dovolene uz v patek. Takze dojedu.
S!
Vogon
Upravil/a Jirka dne 12-06-2026 21:25
|
| |
|
|
| stopiv |
Přidané 12-06-2026 18:54
|

Nováček

Příspěvek: 46
Založený: 19.08.08
|
prej řídím, a bydlim, sem se dozvedel |
| |
|
|
| alfik |
Přidané 12-06-2026 21:30
|

Stařešina

Příspěvek: 5331
Založený: 21.04.06
|
Tááákže: Volal jsem tam v brzkém odpoledni, a měl by pro nás mít pan zodpovědný vedoucí ještě jeden pokoj k dispozici - ale nevím jestli dvou- nebo čtyřlůžkový.
Je mi to líto, a je mi jasné že to nemáte lehké, rodina, služby... a podobně. Ale je z penzionu požadavek abych počet upřesňoval aspoň tři týdny před srazem, nejlépe začátkem měsíce, a už tak to obvykle nedodržuju 
Jirko, už se mnou mluvil Tygřík via TS, takže o tobě vím.
Připsán.
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
|
| |
|