June 18 2026 10:45:28
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,760
· Nejnovější pilot: 310_Raptor
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Haná 2026
alfik
Tradiční

Poslední Hanácké slet

se odehraje v Penzionu Sport, v Kostelci na Hané.
A bude to ve dnech 26. až 28. června tohoto roku.

Ale s jednou změnou!
Před léty jsem prosil, ať nejezdí lidi co by se chtěli hádat o politiku. Teď naopak prosím všechny zaryté a sršaté, aby přijeli. Snad za celý život jsem si neužil s politikou tolika srandy jako za posl. pět měsíců!
Cool

Případné dotazy a nadávky sypte sypte Úsměv

Přihlášení:
LesníHU
AJaromír
Gryzlov
HP_Clo-clo
Georgeu
Clone9cz
Stopiv
Jirka

No a já. Co už s tím naděláte Úsměv
Upravil/a alfik dne 12-06-2026 21:31
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
 
LesniHU
Já.
 
AJaromir
U mě je to vždycky tak 50/50. Pokud mi do toho skočí nějaký kšeft s kapelou, tak smolík. BTW v Sobotu jsme hráli v Prostějově.
https://www.prost...ustem.html
Jinak co se týče politického přesvědčení: "Nacionalisti všech zemí, vyližte si prdel!" A teď do mě. Šklebící se
Upravil/a AJaromir dne 16-02-2026 17:34
 
alfik
Gryzlov jako vždy telefonicky. Připsán.
LesníHU a AJaromír připsáni, no, budeme se těšit a když ti to nevyjde, tak si aspoň dáme paňáca na tvou počest Úsměv
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
 
batoh
batoh napsal:
Trochu se mi po Tobě stýská. Ale abych se vracel do vlákna politického snění do blízkosti těch dvou prokremelských dezinfo debilů, to zas ne.

LesniHU napsal:
batohu, tak prijed na straz :-)

Nerozumím ani politice, ani letectví, co bych v Kostelci dělal. Ale budu o tom přemýšlet. Šklebící se
 
alfik
Simtě děláš jako dyby mysme něčemu z toho rozuměli Cool
Připsán Úsměv
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
 
alfik
Batoh se odhlásil.

PS: Mch pokoje máme dva čtyřlůžkové a jeden pětilůžkový.
Upravil/a alfik dne 23-03-2026 18:08
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
 
HP_Clo-Clo
Termín registruji, uvidím co zdraví...Smutný
 
alfik
Klaním se hluboce. Jistě, připíšu tě, budeme se na vás všechny těšit - a uvidíme Úsměv
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
 
Georgeu
O politice se hádat neumím, protože mám vždycky pravdu. Ale jinak s každým rád proberu, co je kde nového. Budu tam!
 
alfik
Georgeu napsal:

O politice se hádat neumím, protože mám vždycky pravdu.

To máme všichni společné Úsměv

Ale jinak s každým rád proberu, co je kde nového.

To taky Šklebící se

Budu tam!

Připsán! Úsměv
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
 
Bierglass
Je tu někdo kdo pamatoval Addlera? Nemohu najít jeho video, kterým se s námi loučil. Trval na tom aby se vydalo do konce roku než zemřel. Oběsil se ve stejný den jako můj další kamarád Fous FX. Pomozte prosím. děkuji
 
alfik
Tak jo, počet nahlášen a budu se na vás těšit.
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
 
clone9cz
Nazdar, tak mi to vychází, že pohotovost nemám.
 
http://www.wwii-illusion.net
alfik
No to je hezké. Teď se modli abys měl kde spát Úsměv
Připsán.
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
 
clone9cz
Jo, jedu.
Brácha odvoz, takže bude chtít spaní taky.

PS: něž kolegovi v práci manželka řekne, kdy má dovolenou, tak je to těžký .. s ní.
 
http://www.wwii-illusion.net
alfik
Já tam zavolám, ale je 14 dní do srazu.
Připsal jsem jej.
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
 
Jirka
Ahoj, tak se mi podarilo presvedsit manzelku, abychom se vratili z dovolene uz v patek. Takze dojedu.

S!
Vogon
Šklebící se
Upravil/a Jirka dne 12-06-2026 21:25
 
stopiv
prej řídím, a bydlim, sem se dozvedel
 
alfik
Tááákže: Volal jsem tam v brzkém odpoledni, a měl by pro nás mít pan zodpovědný vedoucí ještě jeden pokoj k dispozici - ale nevím jestli dvou- nebo čtyřlůžkový.
Je mi to líto, a je mi jasné že to nemáte lehké, rodina, služby... a podobně. Ale je z penzionu požadavek abych počet upřesňoval aspoň tři týdny před srazem, nejlépe začátkem měsíce, a už tak to obvykle nedodržuju Úsměv

Jirko, už se mnou mluvil Tygřík via TS, takže o tobě vím.
Připsán.
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 26.6.-28.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-06-2026 10:49
my už web asi ani neprovozujeme. Ještě z nostalgie funguje fórum, ale snad dva roky tam nikdo nic nenapsal. Domlouváme se přes WhatsApp.

31-05-2026 13:32
Czech Lions mají pořád ještě web na https://czechlions
.cz? Co koukam tak jsou u Forpsi a expirace 2028 ...

29-05-2026 17:16
Zítra jedu do Hradce. Kdo chce, potkáme se tam. Budu se jako vždy pohybovat okolo hangáru UVP s virtuálními vyhlídkovými lety.

23-05-2026 20:57
Finský instrukční survival kit Šklebící se https://youtu.be/.
..bSBCPSBVSb


22-05-2026 18:01
Máte někdo kontakt na Rampu nebo Podrse? Mi nejde resetovat heslo na "310raf.com" Patrně protože to mám na starou mailovou adresu.

21-04-2026 09:25
Dnes je to 108 let co zemřel Manfred Albrecht Freiherr von Richthofen, nositel Pour Le Mérite, 80 sestřelů.

25-03-2026 09:17
Bin Ladinova první akce s B-25 https://youtu.be/.
..U6GrE0fRfY

19-03-2026 16:46
Tak to má dneska i svátek.

19-03-2026 11:54
Dnes, přes 114 lety se narodil Adolf Joseph Ferdinand Galland. Generálporučík Luftwaffe, nositel Rytířského kříže Železného kříže, s dubovou ratolestí, meči a brilianty. 104 setřelů

15-03-2026 18:03

40,516,593 návštěv