June 18 2026 10:06:07
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 1
Hot_Dog

· Registrovaní piloti: 2,760
· Nejnovější pilot: 310_Raptor
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Špeciálka: Všetko má svoj čas - Dieppe
CSW_Karlos
Kukulo, přidej prosím ještě k RAF pilota Barney, dikyMrknutí
 
310_cibule
Stará dobrá třistajedenáctka se schází : ) Mám radost.

Zlomte ještě někdo Vonta. Chtěl jsem mu zavolat, ale v telefonu mám jeho jméno bez čísla (ztraceno v přenosu). Možná byste mi ho někdo mohl poslat do PM. Postavím ho do haptáku, mám vyšší hodnost : )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hot_Dog
POZOR!! POZOR!!

Všichni červení zkontrolují Discord! Kdo se ještě nepřihlásil, tak učiní...

Začali sme tam trochu organizovat:

1) ve čtvrtek od 20:00 trénink
2) V sekci Briefing-Warning-Order sem pro celou RAF rozepsal rádiovou komunikaci, použití SRS, rozdělení kanálů atd...
3) V sekci tactics-and-limits sem dal důležité informace pro stíhače + rozepsal podrobně formace, komunikaci atd... Tak prosím nastudujte. JABO a Bombeři se můžou inspirovat, nebo si to udělaj podle svýho, nechám nan nich...

Více na Discordu, je nutné se tam přihlásit, kdo ještě neudělal...Mrknutí
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
310_cibule
311_Vont zlomen, prosím o jeho zapsání. Akorát nechce velet : ))
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
CSW_OTU_Saphyr
Přihlásil jsem se k RAF
[img]https://cdn.discordapp.com/attachments/1133390277881647156/1186420203387621426/BANNER_-_Saphyr.png[/img] is not a valid Image.
 
Kukuloo
Servus, piloti. Zapisane Úsměv
Letka_13/Kukulo
 
Hot_Dog
Tak mi tam ještě napiš k RAF CSW_310_JD. Na discordu už ho mám, ale ať je tady pro úplnost...Mrknutí
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Hot_Dog
Tak ještě prosím pilota Pablodzim... Můžeme mu říkat třeba Josef FrantišekVyděšený
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Kukuloo
Mame plno. Sice sme planovali malinko viac ludi, mame aktualne 72. Strop je 70. Prirodzenym ubytkom (vzdy sa najde pilot co mu skoci nieco do planov) sa dostaneme na tych 70.

Vsetci ktori sa budu hlasit uz pojdu do rezervy
Letka_13/Kukulo
 
311_Kerbi
Takže jdu pozdě
 
magot
Ne nejdeš, jen naskočíš třeba trochu později, nebo když někdo odpadne tak můžeš hned. Jak ti velitel řekne.
Stejně to bude x hodin.

Piš je Kukulo jako "druhá vlna". Beztak všichni nedorazí.
 
Hot_Dog
311_Kerbi napsal:

Takže jdu pozdě


Registruj se na discordu, tam ti reknu...

Ale ano, nemusels cekat az se to uzavreŠklebící se
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Kukuloo
Zatazovy test je planovany na stredu 12.2.2025 o 21:00 na AOE2. Scenar testu na Discorde vo vlakne #dieppe_2025
Letka_13/Kukulo
 
magot
@ pro Pauluse
startup.cfg

nastavit toto:
Zdroj stáhnutí  Code
[KEY = telemetrydevice]
   addr = "127.0.0.1"
   decimation = 2
   enable = true
   port = 4322


 
1stCL_Fucida
Co je to tady za cheaty? :-)
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
CSW_Cassius Chaerea
To se projevuje jen za letu po zmáčknutí ctrl+E.
CSW
Investice do likvidace ruských okupantů, kterou zařizuje Olexij a jeho tucet špinavců: 670100-2210248265/6210
 
magot
1stCL_Fucida napsal:

Co je to tady za cheaty? :-)

To je třetí oko na šestou ;-)
 
magot
@everyone***AOE2 server stress test is planned on wednesday 12th February at 9:00PM/21:00 CET***
 
magot
server by měl běžet s ostrou misí od 20h GMT+1
do 21h příprava doma na letišti i ve vzduchu v okolí letiště
v 21h opouštět domovská letiště a letět nad dogfight area - CALAIS
i.imgur.com/AppxHL4.jpeg
Upravil/a magot dne 12-02-2025 15:42
 
magot
stress test ostré mise je nasazen!
Heslo je na discord/ --SPECIAL EVENTS--/ dieppe_2025
i.imgur.com/JeMaUSD.jpeg
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 26.6.-28.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-06-2026 10:49
my už web asi ani neprovozujeme. Ještě z nostalgie funguje fórum, ale snad dva roky tam nikdo nic nenapsal. Domlouváme se přes WhatsApp.

31-05-2026 13:32
Czech Lions mají pořád ještě web na https://czechlions
.cz? Co koukam tak jsou u Forpsi a expirace 2028 ...

29-05-2026 17:16
Zítra jedu do Hradce. Kdo chce, potkáme se tam. Budu se jako vždy pohybovat okolo hangáru UVP s virtuálními vyhlídkovými lety.

23-05-2026 20:57
Finský instrukční survival kit Šklebící se https://youtu.be/.
..bSBCPSBVSb


22-05-2026 18:01
Máte někdo kontakt na Rampu nebo Podrse? Mi nejde resetovat heslo na "310raf.com" Patrně protože to mám na starou mailovou adresu.

21-04-2026 09:25
Dnes je to 108 let co zemřel Manfred Albrecht Freiherr von Richthofen, nositel Pour Le Mérite, 80 sestřelů.

25-03-2026 09:17
Bin Ladinova první akce s B-25 https://youtu.be/.
..U6GrE0fRfY

19-03-2026 16:46
Tak to má dneska i svátek.

19-03-2026 11:54
Dnes, přes 114 lety se narodil Adolf Joseph Ferdinand Galland. Generálporučík Luftwaffe, nositel Rytířského kříže Železného kříže, s dubovou ratolestí, meči a brilianty. 104 setřelů

15-03-2026 18:03

40,516,386 návštěv