June 18 2026 09:17:50
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,760
· Nejnovější pilot: 310_Raptor
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Kingdom Come: Deliverance 2
Paulus
Takhle ukrytou kápličku jsem nečekal. Hledali jsme to úplně jinde. Ani na mapě KH není zobrazená. Velký dík!
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Paulus
Kingdom Come: Deliverance II dostává vlastní parfém. Voňte jako Jindra ze Skalice
https://vsesmart....ii-parfem/
Cena a dostupnost
Posuď sám.
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
magot
1.36 mega czk na Pirkštejn, KCD1 se stále dobře prodává
https://www.idnes...novinky_oz
 
310_cibule
Paulus napsal:
Kingdom Come: Deliverance II dostává vlastní parfém. Voňte jako Jindra ze Skalice
https://vsesmart....ii-parfem/
Cena a dostupnost
Posuď sám.


Au.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
2 novinky ve vývoji
i.imgur.com/AvweI4A.jpeg
 
ringlett
310_cibule napsal:

Paulus napsal:
Kingdom Come: Deliverance II dostává vlastní parfém. Voňte jako Jindra ze Skalice
https://vsesmart....ii-parfem/
Cena a dostupnost
Posuď sám.


Au.


Takže ne pot, hnůj a koně?
https://ringlett.blogspot.com/
 
https://ringlett.blogspot.com/
saldy
Spekulovalo se o tom když Embracer koupili licenci lotr. Jestli dokážou vytvořit Středozem takto detailně jak to umí, bude to hodně zajímavá podívaná.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
petsild
Dan je fuč a hned nasadí draky. Smutný
[img]https://img33.rajce.idnes.cz/d3301/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpg[/img] is not a valid Image.[img]https://img33.rajce.idnes.cz/d3301/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR2.jpg[/img] is not a valid Image.[img]https://img33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg[/img] is not a valid Image.
 
magot
V novém dobrodružství KCD nebudou draci a fantasy. Jedna hra je bez a druhá s. Otázka je jak to zbastlej bez Dana..
Nicméně netuším na jakém enginu chtějí dělat LOTR, ale těch pár panáčků na scéně ala KCD v CRY enginu to asi moc LOTR asi nebude, páč tam ty bitvy byly o jinech počtech Šklebící se
 
alfik
Pochybuju že by se neúčastnil. Ta hláška byla jen o tom, že opustil místo uměleckého ředitele.
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
 
magot
Ne, i on sám potvrzuje, že byl "odejit". Na další hře už definitivně vůbec nedělá ani jako poradce.
Dělá na filmu.
YouTube Video


 
alfik
V tom případě to dopadne "jako dycky". Bude to jako ten "nový, lepší, současnější CD Project".
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
 
magot
Jo, ten LOTR bude v UE5.
 
Tyler Durden
Fontána? Odkud se bere voda? Tady je odpověď: Úsměv

YouTube Video



Osud šeptá bojovníkovi: "Nemůžeš odolat bouři" a bojovník šeptá: "já jsem bouře!"

World Adomination!
 
magot
Stále tam má člověk co objevovat Úsměv
 
alfik
Teda, ta "ozdoba" co ta holka nosí na hlavě je divná, ale jinak smekám před tou prací co si s tím dala.
Úsměv
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
 
Paulus
Zítra v sobotu 13.6. i v neděli se koná 4. setkání komunity v Rataji KCD s opravdovým turnajem. Potkám se tam s někým od zdejších hráčů?
https://e.eventfo...5_Pbg9qD-2
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
petsild
Určitě moc pěkný výlet, jen škoda že vidíme pouze miniatury.
[img]https://img33.rajce.idnes.cz/d3301/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpg[/img] is not a valid Image.[img]https://img33.rajce.idnes.cz/d3301/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR2.jpg[/img] is not a valid Image.[img]https://img33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Paulus
Původně jsem postnul obr. 800x600, ale velice dlouho se vše načítalo a někdy nešlo diskuzi otevřít. I tato velikost obr. měla problémy, proto jsem musel vše rozdělit.
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
petsild
Doporučím kečup, nikdy žádný problém: https://www.rajce...
[img]https://img33.rajce.idnes.cz/d3301/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpg[/img] is not a valid Image.[img]https://img33.rajce.idnes.cz/d3301/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR2.jpg[/img] is not a valid Image.[img]https://img33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 26.6.-28.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-06-2026 10:49
my už web asi ani neprovozujeme. Ještě z nostalgie funguje fórum, ale snad dva roky tam nikdo nic nenapsal. Domlouváme se přes WhatsApp.

31-05-2026 13:32
Czech Lions mají pořád ještě web na https://czechlions
.cz? Co koukam tak jsou u Forpsi a expirace 2028 ...

29-05-2026 17:16
Zítra jedu do Hradce. Kdo chce, potkáme se tam. Budu se jako vždy pohybovat okolo hangáru UVP s virtuálními vyhlídkovými lety.

23-05-2026 20:57
Finský instrukční survival kit Šklebící se https://youtu.be/.
..bSBCPSBVSb


22-05-2026 18:01
Máte někdo kontakt na Rampu nebo Podrse? Mi nejde resetovat heslo na "310raf.com" Patrně protože to mám na starou mailovou adresu.

21-04-2026 09:25
Dnes je to 108 let co zemřel Manfred Albrecht Freiherr von Richthofen, nositel Pour Le Mérite, 80 sestřelů.

25-03-2026 09:17
Bin Ladinova první akce s B-25 https://youtu.be/.
..U6GrE0fRfY

19-03-2026 16:46
Tak to má dneska i svátek.

19-03-2026 11:54
Dnes, přes 114 lety se narodil Adolf Joseph Ferdinand Galland. Generálporučík Luftwaffe, nositel Rytířského kříže Železného kříže, s dubovou ratolestí, meči a brilianty. 104 setřelů

15-03-2026 18:03

40,516,140 návštěv