May 17 2024 07:51:50
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
start z letadlové lodi
Lucka
Prosím o radu, jak se při startu z letadlové lodi vyhnout situaci, kdy se srazím s letadlem stojícím přede mnou. U některých typů letadel nelze zvednout sedačku a není dostatečný výhled před sebe. Ještě větší problém pro mě je, když už se rozjíždím a další letadlo se přede mnou právě narodí.
Upravil/a Lucka dne 04-03-2006 00:08
 
313_Gryzlov
1. Případ - nevidím před sebe
Odbrzdit a natočit letadlo šikmo a podívat se.

2. Případ - rozjíždím se a zrovna se někdo narodí
S tím se nedá nic dělat - srážka je nevyhnutelná. Lze se pokusit to ubrzdit, případně zkusit uhnout, aby nedošlo ke kompletní destruktci mého letounu, případně obou. Pak dát znovu refly.
 
1stCL_Wedge
1. Případ jedna je veskrze jasný a ke Gryzlovovu řešení není co dodat:yes:
2. Případ dvě je opravdu z těch se kterými se nedá v mnoha případech nic udělat. Párkrát se mi tedy stalo, zřejmě vlivem nějakého bugu, že sem takto narodivší sse letadlo předemnou projel, aniž bych byl nějak poškozen:confused:
Většinou to ale končí mohutnou explozíííí. Když se mi tohle náhodou stane, tak většinou:1. Pálím ze všech zbraní a modlím se, že ten předemnou exploduje dřív, než se s ním srazím. 2. CTRL E to jistí. 3. Hodit brzdy, kopnout do směrovky a přidat power na max a modlit se, že se otočíš.:Jiricek:

PS: Jo ještě mě napadlo, a to zabere určitě, rychle zmáčknout na počítači tlačítko POWER....to je tutovka!:sm8:
Upravil/a 1stCL_Wedge dne 03-03-2006 10:46
 
311_Rampa
jjj...wegdezíre... CRTL+E... to je takova poslední pomoc, která pomáhá v každékm případě. Je to vlastně cheat, bug ve hře, kterým se dají obejít nepříjemné situace Šklebící se
 
Lucka
313_OTU_Wedge napsal:
1. Případ jedna je veskrze jasný a ke Gryzlovovu řešení není co dodat:yes:
2. Případ dvě je opravdu z těch se kterými se nedá v mnoha případech nic udělat. Párkrát se mi tedy stalo, zřejmě vlivem nějakého bugu, že sem takto narodivší sse letadlo předemnou projel, aniž bych byl nějak poškozen:confused:
Většinou to ale končí mohutnou explozíííí. Když se mi tohle náhodou stane, tak většinou:1. Pálím ze všech zbraní a modlím se, že ten předemnou exploduje dřív, než se s ním srazím. 2. CTRL E to jistí. 3. Hodit brzdy, kopnout do směrovky a přidat power na max a modlit se, že se otočíš.:Jiricek:

PS: Jo ještě mě napadlo, a to zabere určitě, rychle zmáčknout na počítači tlačítko POWER....to je tutovka!:sm8:


No, to se mi včera povedlo dvakrát Úsměv....a server potom napíše "Lucka je definitivně sup" :sm19: BTW: nevím s kým jsem se to srazila, ale pokud toto čte, ať prosím přijme moji omluvu Úsměv
 
1stCL_Wedge
Cožpak o to, že mě to napíše že sem vul..cher, nebo sup, nebo jiný zvíře, to mě nevadí.:no: Nicméně nám, o kterých je všeobecně známo že jedou na body, to odečte 300Šklebící seead:.............a to je věc se kterou se prostě nikdy nevyrovnááááám:sm39:
 
Lucka
313_OTU_Wedge napsal:
Cožpak o to, že mě to napíše že sem vul..cher, nebo sup, nebo jiný zvíře, to mě nevadí.:no: Nicméně nám, o kterých je všeobecně známo že jedou na body, to odečte 300Šklebící seead:.............a to je věc se kterou se prostě nikdy nevyrovnááááám:sm39:


Mě je to taky potom lítóóó....bééééé:sm39:

Hele a jak se jezdí na body? Vyděšený
 
Ace
Spalky pod kola jdou vrazit asi jen kdyz je stroj v klidu, co? ze by to zabrzdilo na fleku...
 
http://www.bitevnici.wz.cz/news.php
312_HeRa
Chtel bych videt toho blazna co skace pod rozjety letadlo a spalkuje ho Úsměv

Lucko to se proste stavaÚsměv Ja na body neletam, takze reknu sorry a jede se dal, ne ? Úsměv
 
312raf.com
Ace
[quote]312_OTU_HeRa napsal:
Chtel bych videt toho blazna co skace pod rozjety letadlo a spalkuje ho Úsměv

Tak to ja bych rozhodne skocil rybicku a zaspalkoval letadlo Mrknutí nez abych musel odklizet trosky a zametat dva piloty do kybliku... lepsi stravit den dva na marodce s prouzkama vod pneumatiky na zadku, ne? Úsměv
 
http://www.bitevnici.wz.cz/news.php
Lucka
312_OTU_HeRa napsal:Lucko to se proste stavaÚsměv Ja na body neletam, takze reknu sorry a jede se dal, ne ? Úsměv


Ano Úsměv

Jde jen o to, jestli se takovým situacím není možné vyhnout, nebo je alespoň eliminovat na minimum.
 
WT_Schmouddle
Dokud je letadlo na špalkách, dí se skrz něj projet...tedy to je můj pocit z toho všeho. Jinak jak říká Gryzlov.
 
www.wtigers.org
Lucka
WT_Schmouddle napsal:
Dokud je letadlo na špalkách, dá se skrz něj projet...tedy to je můj pocit z toho všeho. Jinak jak říká Gryzlov.


Potvrzuji, to už se mi jednou povedlo také :yes: Jen si nejsem jistá, jestli to takhle nefunguje spíše náhodně. Asi bude nejepší to vyzkoušet. Teď jen, kde najít toho pokusného králíka Úsměv
Upravil/a Lucka dne 03-03-2006 12:14
 
Lucka
Ace napsal:Tak to ja bych rozhodne skocil rybicku a zaspalkoval letadlo Mrknutí nez abych musel odklizet trosky a zametat dva piloty do kybliku... lepsi stravit den dva na marodce s prouzkama vod pneumatiky na zadku, ne? Úsměv


:lol:
Upravil/a Lucka dne 03-03-2006 12:22
 
1stCL_Wedge
Lucka napsal:
312_OTU_HeRa napsal:Lucko to se proste stavaÚsměv Ja na body neletam, takze reknu sorry a jede se dal, ne ? Úsměv


Ano Úsměv

Jde jen o to, jestli se takovým situacím není možné vyhnout, nebo je alespoň eliminovat na minimum.


Lucko, takovýmhle situacím se vyhnout dá! Jde jen o to, naučit se startovat na druhou stranu, teda proti směru ve kterém se objevíš po narození se na letadlovce:yes:............Vlastně to taky nepomůže:no:. Tady totiž vzniká nebezpečí že se někdo narodí za Tebou a ke srážce tak stejně dojde, teda akorát s tim rozdílem že to nebude zezadu, ale čumák na čumák................chjo, proč nemáme Harriery:rolleyes:
Upravil/a 1stCL_Wedge dne 03-03-2006 12:45
 
Lucka
313_OTU_Wedge napsal:takovýmhle situacím se vyhnout dá! Jde jen o to, naučit se startovat na druhou stranu, teda proti směru ve kterém se objevíš po narození se na letadlovce:yes:...


:lol::lol:

Neměl jsi dneska k obědu vtipnou kaši?Mrknutí
 
1stCL_Wedge
Lucka napsal:
313_OTU_Wedge napsal:takovýmhle situacím se vyhnout dá! Jde jen o to, naučit se startovat na druhou stranu, teda proti směru ve kterém se objevíš po narození se na letadlovce:yes:...


:lol::lol:

Neměl jsi dneska k obědu vtipnou kaši?Mrknutí


Neměl, nicméně máš pravdu, trochu sem to přehnal...na druhou stranu se dá odstartovat jen s 25% paliva, takže se to nevyplatí.
btw: Je fakt že zašpalkovaný letadlo projet jde!
 
Lucka
313_OTU_Wedge napsal:
Lucka napsal:
313_OTU_Wedge napsal:takovýmhle situacím se vyhnout dá! Jde jen o to, naučit se startovat na druhou stranu, teda proti směru ve kterém se objevíš po narození se na letadlovce:yes:...


:lol::lol:

Neměl jsi dneska k obědu vtipnou kaši?Mrknutí


Neměl, nicméně máš pravdu, trochu sem to přehnal...na druhou stranu se dá odstartovat jen s 25% paliva, takže se to nevyplatí.
btw: Je fakt že zašpalkovaný letadlo projet jde!


NepřehnalŠklebící se Dobře jsi mě pobavil Mrknutí Většinou se narodím až úplně na zadním okraji paluby. A ta představa, jak startuji opačným směrem...:sm6:
 
swt
Musíte si vzít Pfeila, ten má vrtule na obou koncích takže podle směru kterým chceš startovat přidáš plyn buď na předním nebo zadním motoru :hoper:

Edit: češtin
Upravil/a swt dne 03-03-2006 15:03
 
CR_ARNOLD
Šklebící se
 
www.presneletani.cz
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,891,403 návštěv