June 18 2026 10:44:23
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,760
· Nejnovější pilot: 310_Raptor
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Haná 2024
alfik
Udělal jsem to zas... že já se na to... Úsměv

Poooslední sráááz! Poooslední sráááz!

Na vědomost se dává a ouředně budiž vybubnováno, že se pořádá
Poslední Hanácké slet, a to již devatenáctý.

Ve dnech 14.-16. června LP 2024
v Penzionu Sport, v Kostelci na Hané.
Pro případné nováčky odkaz s mapou: https://www.penzi...on-sport5/

Jako vždy, bude-li nás aspoň deset, bude i snídaně.


Seznam přihlášených:
Gryzlov
LesníHU
CloClo
Georgeu
AJaromír
Clone9cz

Zapomněl jsem na něco? Kdyby tak požadujte a apelujte Úsměv
Upravil/a alfik dne 21-05-2024 11:45
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
 
alfik
Gryzlov se jako už několikrát přihlásil telefonicky.
Rovněž si dal stranický závazek že se zeptá Vogona.
Oba připsáni.
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
 
AJaromir
Já jako každý rok nevím. Šklebící se
 
alfik
Nevadí. Budeš připsán a my se budeme na tebe těšit Úsměv
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
 
LesniHU
Já se přemůžu a přijedu, jestli je opravdu poslední Úsměv
 
alfik
Připsán.
To víš, tradice je tradice Úsměv
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
 
Paulus
Stále stejné mínus u penzionu pejsci nejsou vítáni, tak nemohu přijet!
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
alfik
Nezájem?
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
 
HP_Clo-Clo
Beru na vědomí, pokud se dožiju, zas jen sobota Smutný
 
Jirka
Ahoj, vidím, že jsem tam připsanej. Opravdu nemůžu nic slibovat. Manželka jde v květnu na zákrok do nemocnice. Rekonvalescence může trvat chvilku, ale prý i měsíce. Tak vůbec nevím, jak na tom budu. Uvidíme.

V.
 
alfik
Jsi tam se závorkou, stejně jako AJaromír.
Když přijedeš budeme rádi. Když nebudeš moct, neukamenujeme tě.
A že přeju tvé paní brzké uzdravení.
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
 
Georgeu
Tak já se hlásím!
 
alfik
Připsán.
O7
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
 
alfik
Tak zatím to není ani na jeden pokoj.
A nadále neuvádím ty "nevědomé", na základě minulých zkušeností stejně nepřijedou.
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
 
AJaromir
Tohle vlákno by nemělo zapadnout.
 
alfik
Zapadnout???
Myslel jsem, že tuto akci v pondělí zruším pro nezájem. S Lesníkem, Gryzlovem a Georgeu se můžeme "srazit" u mně doma a spát můžou ve spacáku, a Clo-cloa je mi v tom případě upřímně líto.
Tohle už je trapné i panu penzionistovi. Minule když jsme se loučili říkal že asi vymíráme.

Jestli je důvodem politika, tak se jděte postřílet na Slovensko.
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
 
AJaromir
Jestli je důvodem politika, tak někomu mrdá. Já myslel, že lidé se spolu baví kvůli tomu společnému a ne kvůli tomu rozdílnému. Zatím mám 14-16.6 volno. Jenomže osobně se nemohu zaručit. Pokud dostaneme jako kapela objednávku na tento termín, tak bych se musel omlouvat, že nedorazím. Je to těžký. Jinak asi plánuji přijet na kole. Nevím jak to tam je s úschovou kola.
Upravil/a AJaromir dne 18-05-2024 19:52
 
alfik
To je v pohodě, budeš-li mít možnost, rádi tě uvidíme.
Co se týče kola, to fakt netuším. Snad by ses mohl domluvit s obsluhou že si jej večer dáš do chodby, občas tam kola vídám, ale to můžou být jejich.
"Ivane, Ivane. Ty palice medvědí. Nic jsi nepochopil!" Dědeček Hříbeček
 
LesniHU
S kolem nikdy problém nebyl, v pátek jsem se domluvil a do nedele ho měl zamcene na chodbe v patre nebo v kubalku v přízemí.

Pokud jde o počet lidí, není to první rok, kdy jsem si vzpomněl, jak jsme jeli s alfikem autem tam u něj a on mi ukazoval, kde by se to krasne organizovalo.
 
clone9cz
Uvidím, jak se mi povede přehodit pohotovost. Když jo, tak určitě jedu.
 
http://www.wwii-illusion.net
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 26.6.-28.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-06-2026 10:49
my už web asi ani neprovozujeme. Ještě z nostalgie funguje fórum, ale snad dva roky tam nikdo nic nenapsal. Domlouváme se přes WhatsApp.

31-05-2026 13:32
Czech Lions mají pořád ještě web na https://czechlions
.cz? Co koukam tak jsou u Forpsi a expirace 2028 ...

29-05-2026 17:16
Zítra jedu do Hradce. Kdo chce, potkáme se tam. Budu se jako vždy pohybovat okolo hangáru UVP s virtuálními vyhlídkovými lety.

23-05-2026 20:57
Finský instrukční survival kit Šklebící se https://youtu.be/.
..bSBCPSBVSb


22-05-2026 18:01
Máte někdo kontakt na Rampu nebo Podrse? Mi nejde resetovat heslo na "310raf.com" Patrně protože to mám na starou mailovou adresu.

21-04-2026 09:25
Dnes je to 108 let co zemřel Manfred Albrecht Freiherr von Richthofen, nositel Pour Le Mérite, 80 sestřelů.

25-03-2026 09:17
Bin Ladinova první akce s B-25 https://youtu.be/.
..U6GrE0fRfY

19-03-2026 16:46
Tak to má dneska i svátek.

19-03-2026 11:54
Dnes, přes 114 lety se narodil Adolf Joseph Ferdinand Galland. Generálporučík Luftwaffe, nositel Rytířského kříže Železného kříže, s dubovou ratolestí, meči a brilianty. 104 setřelů

15-03-2026 18:03

40,516,583 návštěv