July 27 2024 07:37:26
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 11

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS:F-4E Phantom II
Aces_Wild
Beginner Tips & Tricks + Keybindings

Welcome to my DCS F-4 Phantom Tips & Tricks video with keybindings. We will go over various tips and tricks I learned while flying the F-4 Phantom the last week to assist you on your learning journey. I hope you enjoy the Phantom release!

YouTube Video


 
Aces_Wild
Z Heatblur Discordu:

For those of you having issues with the cutoff HBUI in VR:

It is an issue with the DCS VR implementation and an unfortunate combination of graphic settings. You can fix it either by selecting "use dcs internal resolution" in your VR settings or using our special options if u dont want to do that. It is described further in this sections of our manual:
https://f4.manual...html#hb-ui
 
AJaromir
Kdyby měl někdo problém s ovládáním ve VR, tak si ve speciálním nastavení zkuste pohrát s položkou "Resolution Override"
https://f4.manual...html#hb-ui

User interface elements, such as the Jester Wheel, the manual, virtual browser and others are scaled and positioned via a fixed resolution that must match the resolution of the in-game surface they are rendered on.

With the option unchecked, this resolution is automatically determined based on screen settings. However, in certain situations, especially when using VR or having a multi-monitor setup, this automatic detection might fail and compute an incorrect resolution.

Should UI elements be misplaced, for example the Jester Wheel not being centered or even cut off, check this setting and edit the resolution manually until the UI is displayed properly.
 
Aces_Wild
Pave Spike

Our very own @Zabuzard prepared two short tutorials for the Pave Spike, to help you get more proficient with it but to also make your life easier with it.

In the first video he explains how to make proper use of the Pave Spike's tracking ability. In the second video he explains how one can slew the Pave Spike to specific coordinates or points of interest via different methods.

We hope you enjoy and it helps you put (guided) warheads on (virtual) foreheads.

Have a great Sunday all!

Your Heatblur Team

Tracking

Deep Dive into how the ground stabilization algorithm of the AN/AVQ-23 Pave Spike targeting pod for the DCS: F-4E Phantom by Heatblur Simulations works.

YouTube Video




Coordinates

Explanation of various methods that can be used to cue the AN/AVQ-23 Pave Spike targeting pod for the DCS: F-4E Phantom by Heatblur Simultation to known target positions.

YouTube Video


 
Baron
Pravdu povediac, Phantom je vážne skvele urobený. Len mám jednu otázku - dajú sa z tréningových misií nejak odstrániť tie manuály na obrazovke? Docela mi to tam zavadzia Úsměv
Hals - und Beinbruch!
 
Baron
Ahoj lidi potrebujem poradiť so Sparrowmi. Zatiaľčo počas výcvikovej misie ich môžem odpaľovať jedna radosť, akonáhle vleziem na server Hoggit, môžem na Sparrowy zabudnúť. Jednoducho ich neodpálim, pretože sa mi nezapne Radar aj keď v tej spomenutej výcvikovej misii ide bez problémov (myslím tým použitie priradeného tlačítka). Pre upresnenie popíšem postup - mám aktivovaný Heat, zachytím cieľ (tzn. dostanem tón), klávesou/tlačítkom na ovládanie predného kolesa locknem cieľ, prepnem Heat na Radar a môžem strieľať. Lenže na Hoggitovi to funguje iba po locknutie cieľa, Radar aktivovať nedokážem, teda po prepnutí z Heat na Radar sa kontrolka radaru nezobrazí a tým pádom mám utrum. Sidewindery fungujú bez problémov, ale Sprrow na Hoggitovi jednoducho nevystrelim. Vie niekto poradiť?
Hals - und Beinbruch!
 
magot
No phantoma zatím nemám, ale zkusil bych to takhle. Jseš v heat režimu a nech udělat LOCK jestera, jester udělá radar lock.
Pak zkus přepount zpět na radar režim. Jestli se tam nemydlíš totiž s jesterem o tlačítko .. (tzn. bug)
 
Baron
Ďakujem za odpoveď Jestera som skúšal, žiaľ bezúspešne. Krásne mi uzamkol cieľ, ale nebolo možné vystreliť pretože sa neaktivoval radar. Je možné že ide o chybu servera Hoggit, pretože som nevidel nikoho strieľať Sparrowy z Phantoma. Iba Sidewindery.
Hals - und Beinbruch!
 
Baron
@magot - Phantoma maximalne odporúčam, je to veľmi pekne urobené a výborne sa s nim lieta.
Hals - und Beinbruch!
 
magot
Jo je to moc pěkný, ale teď nemám čas na tak rozsáhlé studium.
Časem asi taky pořídím, hlavně až se ED trochu stabilizuje s těma třetíma stranama, zatím na mne ten jejich business působí krapet nestabilně.
Zatím si vystačím s F1čkou, ještě očekávám verzi M Úsměv
 
Aces_Wild
Baron napsal:

Ahoj lidi potrebujem poradiť so Sparrowmi. Zatiaľčo počas výcvikovej misie ich môžem odpaľovať jedna radosť, akonáhle vleziem na server Hoggit, môžem na Sparrowy zabudnúť. Jednoducho ich neodpálim, pretože sa mi nezapne Radar aj keď v tej spomenutej výcvikovej misii ide bez problémov (myslím tým použitie priradeného tlačítka). Pre upresnenie popíšem postup - mám aktivovaný Heat, zachytím cieľ (tzn. dostanem tón), klávesou/tlačítkom na ovládanie predného kolesa locknem cieľ, prepnem Heat na Radar a môžem strieľať. Lenže na Hoggitovi to funguje iba po locknutie cieľa, Radar aktivovať nedokážem, teda po prepnutí z Heat na Radar sa kontrolka radaru nezobrazí a tým pádom mám utrum. Sidewindery fungujú bez problémov, ale Sprrow na Hoggitovi jednoducho nevystrelim. Vie niekto poradiť?

Mám to podobně jako magot, takže pouze co jsem dohledal na netu :):

Nemáš podvěšenou centrální palivovou nádrž? Pak nelze ty dva čelní AIM-7 odpálit.

In the event of a centerline store or tank precluding forward missile release, the CL TK lamp will illuminate. Rear missiles may still be fired, and the forward missiles may be fired if the centerline tank is dropped or MER is jettisoned. The lamp also illuminates in the event of a BRU-5/A in the centerline position; however, a missile can be launched in that condition. The Aero-27 precludes any release, even if the round has been dropped.

https://f4.manual...aim_7.html
 
Baron
Aces_Wild napsal:

Nemáš podvěšenou centrální palivovou nádrž? Pak nelze ty dva čelní AIM-7 odpálit.

In the event of a centerline store or tank precluding forward missile release, the CL TK lamp will illuminate. Rear missiles may still be fired, and the forward missiles may be fired if the centerline tank is dropped or MER is jettisoned. The lamp also illuminates in the event of a BRU-5/A in the centerline position; however, a missile can be launched in that condition. The Aero-27 precludes any release, even if the round has been dropped.

https://f4.manual...aim_7.html


Skúšal som aj s nádržou aj bez nádrže. Rovnaký výsledok. Myslím, že problém je v zapnutí Radaru - ak kontrolka Radaru nesvieti, znamená to, že AIM-7 nie sú aktivovane. Ide pravdepodobne o bug, dnes som sledoval Phantomy na Hoggitovi, ani jeden z nich AIM-7 neodpálil a vracali sa s nimi na základňu.

Inak vďaka za info Ejsi, to o znemožnení odpálenia keď je podvesená nádrž - to som nevedel.
Hals - und Beinbruch!
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

23-07-2024 11:45
tip na sionistickou čepici .. kam se hrabe Trumpovo "great again" Šklebící se https://x.com/jac.
..64/photo/1

17-07-2024 10:18
Čím víc G, tím víc vrabcocida! Začalo to v 70. letech 1G Šklebící se

20-06-2024 20:57
Jsem nevěděl, že 5G bylo už v 70. letech urbanizace. Šklebící se

20-06-2024 20:55
Dneska jsem se dověděl, že za vymírání vrabců mohou 5G síťe. No můj kamarád a přední ornitolog Zdeněk Vermouzek má trochu jiný názor.

17-06-2024 15:06

13-06-2024 22:31
nj, hledání žabiček Šklebící se https://youtu.be/.
..33_oGDEzWd


13-06-2024 16:27

13-06-2024 16:27
A tak to jo, na žábu pozor. V Polsku uz zřizují i kultovni místa kde uctívají žábu a Billa Gatese.

13-06-2024 16:06
Konspirace o známce od Rainforest Alliance

12-06-2024 08:18
Za ty politické zcela určitě Úsměv

35,303,814 návštěv