June 11 2026 11:50:48
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,760
· Nejnovější pilot: 310_Raptor
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Combat pilot
Ajvn
Úsměv
 
310_cibule
batoh napsal:

magot napsal:

Základ je neukazovat veřejnosti tyhle rané verze, ale Jásoň dělá co může Šklebící se

Prosím, Magote, to víc rozepiš.
Zdravím i Cibuleho!


Ahoj batohu. Je to IMHO míněno ironicky. Jason začal pouštět ven úplně rané verze, takže se magotova doporučení nedrží. Nedokážu zhodnotit, zda to dělá dobře, nebo špatně. Neznám všechny souvislosti. U prvního ila to fungovalo, tady mi přišlo, že to pustil ven hodně brzy. Na druhou stranu není asi moc lidí, kteří mu jen kvůli tomu budou každý měsíc posílat dvacet babek (kdo ví, kdy to vyjde), takže je to fakt asi jen pro pár magorů, jako jsem já,
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
nějaký písmenka
https://stormbird...-for-2025/
 
magot
DD15
https://forum.com...ment-15748

"E"
i.imgur.com/r1d5qAI.jpeg
i.imgur.com/ITrRMhl.jpeg
Rufe
i.imgur.com/dGwuVXY.jpeg
 
310_cibule
Rufe! Bylo by fajn, kdyby byl flyable.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
beztak bys s tím létal jak Murphy s kačerem ;-)
YouTube Video


 
310_cibule
Tak to lítám se vším. Blbě, ale rád ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Tyler Durden
310_cibule napsal:

Rufe! Bylo by fajn, kdyby byl flyable.


Nejsou žádné stavby kolem vzletové a přistávací dráhy že? Úsměv
Osud šeptá bojovníkovi: "Nemůžeš odolat bouři" a bojovník šeptá: "já jsem bouře!"

World Adomination!
 
310_cibule
Jj, chci trénovat další kaskadérské kousky : )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
Jásoň na FS Expu
YouTube Video


 
310_cibule
Už to začíná vypadat jako letadlo : )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
Tak nám udělej video jak s tím lítáš. My můžeme jen bledě závidět Šklebící se
 
Tyler Durden
Jo, ať můžeme závidět. Šklebící se
Osud šeptá bojovníkovi: "Nemůžeš odolat bouři" a bojovník šeptá: "já jsem bouře!"

World Adomination!
 
magot
val
https://forum.com...ment-17754
 
magot
nový udělátka

Main Features:
Entropy FM Physics Engine (this is the biggest component of the update)
F4F-4 aircraft as flyable
A6M2 Model 21 aircraft as flyable
USS Enterprise aircraft carrier where you can land and takeoff
IJN Akagi aircraft carrier where you can land and takeoff
Midway Atoll with Sand and Eastern Islands (Work in Progress, especially the vegetation)
New Ocean (Work in Progress)
Sky-dome and nighttime Celestial Map
User Interface with support for Themes (Work in Progress)
Quick Mission Screen (Work in Progress)
Controller Assignments Screen (Work in Progress) (Not all planned functions work yet)
Options Screen (Work in Progress)
HOTAS support and Joystick Curves
TrackIR support
VR Support (Work in Progress) (Not optimized for performance)
Virtual Instruments (Textual Data with Temporary Artificial Horizon)

https://forum.com...-released/
 
310_cibule
Tak to testnem, no.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Ajvn
Combat Pilot: Carrier Qualification.
Možné vydání v první polovině r. 2026.
Co myslíte je to možné?
 
magot
310_cibule napsal:

Tak to testnem, no.

Mrkni jestli je na atolu ten legendární hotel Panam. Šklebící se
 
1stCL_Fucida
310_cibule napsal:

Tak to testnem, no.


Jestli to není zakázaný, tak budu moc rád, když se m nějaké první dojmy pošleš, optimálně s VR Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
magot
Nové DD - kokpity val+ wildcat
i.imgur.com/F7I95l3.jpeg
i.imgur.com/9gO02K3.jpeg
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 26.6.-28.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

31-05-2026 13:32
Czech Lions mají pořád ještě web na https://czechlions
.cz? Co koukam tak jsou u Forpsi a expirace 2028 ...

29-05-2026 17:16
Zítra jedu do Hradce. Kdo chce, potkáme se tam. Budu se jako vždy pohybovat okolo hangáru UVP s virtuálními vyhlídkovými lety.

23-05-2026 20:57
Finský instrukční survival kit Šklebící se https://youtu.be/.
..bSBCPSBVSb


22-05-2026 18:01
Máte někdo kontakt na Rampu nebo Podrse? Mi nejde resetovat heslo na "310raf.com" Patrně protože to mám na starou mailovou adresu.

21-04-2026 09:25
Dnes je to 108 let co zemřel Manfred Albrecht Freiherr von Richthofen, nositel Pour Le Mérite, 80 sestřelů.

25-03-2026 09:17
Bin Ladinova první akce s B-25 https://youtu.be/.
..U6GrE0fRfY

19-03-2026 16:46
Tak to má dneska i svátek.

19-03-2026 11:54
Dnes, přes 114 lety se narodil Adolf Joseph Ferdinand Galland. Generálporučík Luftwaffe, nositel Rytířského kříže Železného kříže, s dubovou ratolestí, meči a brilianty. 104 setřelů

15-03-2026 18:03

01-03-2026 12:24
večerníček z třetí říše https://youtu.be/.
..N8z5guABCb


40,484,546 návštěv