March 28 2024 10:41:08
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
Ajvn

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Combat pilot
Ajvn
POZNEJ TEN ENGINE.

Lesníku tak co? Zahlas něco do pranice.Úsměv
 
LesniHU
Ajvn napsal:

POZNEJ TEN ENGINE.

Lesníku tak co? Zahlas něco do pranice.Úsměv
Vubec netusim, ale pokud to nezacali tajne vyvijet pred dvema rokama, tak vsechny obrazky jsou obrazky. Za necely rok se zacnou chlubit prvnimi 3D modely a za dva roky to bude vypadat podobne jak na obrazku na zacatku vlakna, jen hur :-). Ve smyslu, ze letadla budou takto detailni, ale mraky budou jednotvarne, predvidatelne a vubec odbyte.
 
saldy
Hratelný torpedoborec by taky nebyl k zahození.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
1stCL_Fucida
Já bych byl vůbec nejradši, kdyby se na nový engine vykašlali a ze známosti si pořídili ten existující z BOX.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Hot_Dog
saldy napsal:

Hratelný torpedoborec by taky nebyl k zahození.


Teď troch ze srandy, nebrat osobně: Tyhle vyžírky miluju, my nemáme ani pořádný letecký simulátor a oni už by nám z toho dělali simulátory tanků, flaků a teď eště lodí... Jako pokud to nesebere ani minutu vývojářskýho času a ještě za to pudou prachy na vývoj hry, pak ano, ale jinak doufám, že dokud nám nebudou dělat aspoň ekvivalent jedný Il-2 bitvy (8-10 letadel + mapa + zbytek) ročně, tak se tímhle nebudou vůbec srát a budou mi sypat letadlaŠklebící se

Je to bohužel další ukázka dnešního hráčského zájmu, že (asi??) není žádný rozumný simulátor tanků / lodí jako samostatná hra... Jak je na tom třeba takovej WoT ve srovnání s Il-2 tankama? Žiju v domění, že co se týče realističnosti a simulace sou na tom Il-2 tanky daleko dál? (nikdy sem ani jedno nehrál, takže nevím...)
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Hot_Dog
1stCL_Fucida napsal:

Já bych byl vůbec nejradši, kdyby se na nový engine vykašlali a ze známosti si pořídili ten existující z BOX.


Ty jo, tak s tímhle, jesti je to myšleno vážně, teda vůbec nesouhasím... BoX engine v současný době vypadá asi nějak takhle:

belltonesynthworks.com/blog/wp-content/uploads/2021/03/wrw-1024x768.jpg
i.stack.imgur.com/AkkuL.jpg
www.friendlywire.com/articles/soldering-vs-breadboards/old-wiring.jpg

A sem si tím poměrně jenoznačně jistej... Díky tomu se vývoj něčeho, co by mohlo trvat asi tak měsíc protáhne na 5 let...

Jedinej smysl by mělo, pokud by byly moduly CombatPilotu kompatibilní s moduly BoXu, což je naprostá utopie a proto ani náhodou, naopak potřebuje modernější engine, který bude ve svý podstatě výrazně jednodušší na vývoj a všechno...
Upravil/a Hot_Dog dne 24-05-2023 16:31
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Leroy
Hot_Dog napsal:

saldy napsal:

Hratelný torpedoborec by taky nebyl k zahození.


Teď troch ze srandy, nebrat osobně: Tyhle vyžírky miluju, my nemáme ani pořádný letecký simulátor a oni už by nám z toho dělali simulátory tanků, flaků a teď eště lodí... Jako pokud to nesebere ani minutu vývojářskýho času a ještě za to pudou prachy na vývoj hry, pak ano, ale jinak doufám, že dokud nám nebudou dělat aspoň ekvivalent jedný Il-2 bitvy (8-10 letadel + mapa + zbytek) ročně, tak se tímhle nebudou vůbec srát a budou mi sypat letadlaŠklebící se

Je to bohužel další ukázka dnešního hráčského zájmu, že (asi??) není žádný rozumný simulátor tanků / lodí jako samostatná hra... Jak je na tom třeba takovej WoT ve srovnání s Il-2 tankama? Žiju v domění, že co se týče realističnosti a simulace sou na tom Il-2 tanky daleko dál? (nikdy sem ani jedno nehrál, takže nevím...)


Začnu s tím druhým. Vždy záleží na člověku a jeho potřebách. Il 2 tanky je asi to nejlepší na trhu v multiplayeru v poměru simulace/hratelnosti. Když tak mi to potvrďte nebo oponujte. Ano má to své mouchy. Např. to že pokud potkáš jako T-34 nebo jiný ruský stroj tak máš docela problém když proti tobě je Tiger, Panther nebo Ferdinand. Tady by to chtělo rozšířít.

První odstavec:
V první řadě souhlas s Hot_Dog je potřeba letecký simulátor se vším všudy. Uvítal bych v tomhle i bombardéry myšleno (B-17, B-25...). A pokud je i prostor a engine to utáhne tak jako proč to tam nedát.
Já bych třeba uvítal i rovnou hratelnou letadlovou loď ovládat kde by si měl i menší počet AI letek, které by si vyslal do prostoru.
 
saldy
Hot_Dog napsal:

saldy napsal:

Hratelný torpedoborec by taky nebyl k zahození.


Teď troch ze srandy, nebrat osobně: Tyhle vyžírky miluju, my nemáme ani pořádný letecký simulátor a oni už by nám z toho dělali simulátory tanků, flaků a teď eště lodí... Jako pokud to nesebere ani minutu vývojářskýho času a ještě za to pudou prachy na vývoj hry, pak ano, ale jinak doufám, že dokud nám nebudou dělat aspoň ekvivalent jedný Il-2 bitvy (8-10 letadel + mapa + zbytek) ročně, tak se tímhle nebudou vůbec srát a budou mi sypat letadlaŠklebící se

Je to bohužel další ukázka dnešního hráčského zájmu, že (asi??) není žádný rozumný simulátor tanků / lodí jako samostatná hra... Jak je na tom třeba takovej WoT ve srovnání s Il-2 tankama? Žiju v domění, že co se týče realističnosti a simulace sou na tom Il-2 tanky daleko dál? (nikdy sem ani jedno nehrál, takže nevím...)


V pohodě, vím jak to myslíš, není to priorita č.1. Ale...Úsměv
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
saldy
Když tak mi to potvrďte nebo oponujte. Ano má to své mouchy. Např. to že pokud potkáš jako T-34 nebo jiný ruský stroj tak máš docela problém když proti tobě je Tiger, Panther nebo Ferdinand. Tady by to chtělo rozšířít.


To jsem si taky myslel, ale po delším hraní se mi to úplně nepotvrdilo. V členitém terénu nás T-34 rychle obcházely a ničily boční palbou, samozřejmě na rozlehlé rovině nemají šanci se přiblížit, ale takový terén je docela vzácný. Tygr musí mít kryté boky, jinak toho moc nezmůže. Je to zábava, tanky mě baví moc.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Leroy
Asi to bude jak říkáš záležet na mapě a na terénu. Tanky jsou za mě fajn i s těmi nedodělky.
 
Ajvn
Jestliže nepůjde ani v tomhle simu rozbalit pořádnou vřavu jak na moři tak na souši, které se ja budu aktivně učastnit ze vzduchu tak se na to můžou zrovna vysrat.
Jeden takový impotentní počin už tady máme.
Kurrr domácí, přece není možné aby podruhé udělal Jasoň stejnou blbost a tvořil simulátor na nějakém přetpotopním engine!
 
Ajvn
Dodatek k poddodatku:
Hafo letadel a melu ve vzduchu beru jako standart ve 21 století!
 
Tyler Durden
To už byl standard ve 20. století. A vidíš kam jsme se dostali... Úsměv
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Ajvn
Máš pravdu předsedo.Úsměv
No ja naivně budu věřit v letecký simolátor, jaký svět dosud neviděl.Úsměv
 
magot
Dostaneš devastátor s kterým budeš rychlostí nedělního důchoce jedoucího na hřbitov křižovat nekonečné vody pacifiku okolo Midway a budeš spokojenej! Šklebící se
 
Ajvn
Jo to je přesně to co mě strašně baví v BOX. Lítat osamoceně nad zeleným špenátem. Šklebící se No a teď to budu mít v bleděmodrém.Úsměv
Nakonec v důchodě už jsem tak co...
 
magot
od Jásoňe
@everyone Hi guys. I apologize for no official Developer Diary yet, but I assure you progress is being made albeit slowly here at he early stage. I want to thank everyone who has helped me research the Midway Atoll and it’s defenses so our first battleground and aerial attack scenario will be rooted in historical fact. We continue to add to our little staff and make funds available for the things we need. I also see our Zeke and Wildcat starting to take shape and we have a cute little 250lb bomb that will set the stage for good looking ordnance you will drop on the enemy. Our engineers also continue to work on our physics and aircraft systems. Many folks have written me on different subjects and I will endeavor to respond soon. Thank you for your patience guys and your continued support and hanging out on our Discord, Forum and Socials. Have a great weekend pilots!


Jo a část lidí z CLOD týmu už je u Jásona (grafici), takže tím se CLOD asi definitivně uzavírá ..
Upravil/a magot dne 07-07-2023 21:13
 
batoh
magot napsal:

od Jásoňe

@všichni Ahoj lidi. Omlouvám se, že zatím nemáme oficiální vývojářský deník, ale ujišťuji vás, že pokrok je dosahován, i když zde v rané fázi pomalu. Chci poděkovat všem, kteří mi pomohli prozkoumat atol Midway a jeho obranu, takže naše první bitevní pole a scénář vzdušného útoku budou mít kořeny v historické skutečnosti. Pokračujeme v rozšiřování našeho malého personálu a dáváme k dispozici finanční prostředky na věci, které potřebujeme. Také vidím, jak se náš Zeke a Wildcat začínají formovat a máme roztomilou malou 250lb bombu, která připraví půdu pro dobře vypadající munici, kterou hodíte na nepřítele. Naši inženýři také pokračují v práci na naší fyzice a leteckých systémech. Mnoho lidí mi napsalo na různá témata a já se pokusím brzy odpovědět. Děkujeme vám za trpělivost, za vaši trvalou podporu a za to, že jste na našem Discordu, fóru a sociálních sítích. Krásný víkend piloti!
 
ringlett
Napsal jsem jim zda nepotřebují někoho na kamufláže.
Dostal jsem zdvořilou odpověď, ne díky, ozveme se vám...
 
magot
Měl si napsat všeobecně na textury. Ale dělat všeobecně grafiku na fulltime job, to je rachota. Něco jako dělat na ropné plošině Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,595,764 návštěv