July 27 2024 17:37:47
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Specialka: Ostravska operacia
Leroy
Zkusil jsem napsat info známým zda by nešli do tanku uvidím zda mi odpoví. Počkám do 4.6. a pak dám vědět. Může být ?
 
ATA_Vasilij
Ahoj, čtu až teď.
Nevím jestli je ještě místo, rád bych šel do Ila, nebo cokoliv za 1.ČS smíšený pluk
 
Kukuloo
@Leroy: rozsirim sloty hned ako sa k tomu dostanem. Budu v ponuke, ale mozno sa do nich budu hlasit ludia (zatial sa moc nehlasia ani do tych co su).

@ATA_Vasilij: si zapisany, zatial v rezerve, ale spolu s Matyldom by ste sa mali vosjt po rozsireni slotov.
Letka_13/Kukulo
 
Hot_Dog
Situace je nasledujici:

Na cervene strane je 28/28 pilotu, Ringlet mozna (asi) nebude, Richard se svou blbosti vyloucil z vwings.net fora, takze s nim neni jak komunikovat specialku...

Z tohoto duvodu zabiraji jejich mista tedy Matylda a ATA_Vasilij, s temito dvema se tedy aktualne pocita a jiz nejsou nahradnici...

Dale na modre strane sou dva nahradnici, kteri by leteli (predpokladam), pokud by bylo misto. Proto navrhuji, jak uz tu padlo, sjednotit sloty pro piloty se sloty pro navodciky, tim pribydou na kazde strane dalsi dva sloty pro piloty, modra strana uz je ma v zasade zaplnene, na cervene strane se uvolni dalsi dve mista, takze se muze jeste nekdo pridat, pripadne pokud to nejak zvladne Richard a nikdo jinej ty mista nezabere, tak muze letet i on...
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Hot_Dog
Aha, koukám, že sme s Kukulooem psali ve stejný čas...

Fuči - prosím přidat piloty Matylda, ATA_Vasilij, headhunter_cz a Placek do SPEC-RED sekce...

Kukuloo - Zařaď tedy Matyldu a ATA_Vasilije jako řádné členy a Ringletta s Richardem dej jako náhradníky nebo do těch rozšířených slotů vzniklých z návodčíků...

Díky...

Edit: eště vidím dva piloty z Letky13 Matwej a Kami, kteří nejsou v SPEC-RED sekci, mají tu účet na vwings? Chtějí být přidáni? Kukuloo?
Upravil/a Hot_Dog dne 25-05-2023 00:26
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Kukuloo
Jasan, ak maju ucty, poprosim pridat.

Ostatne zmeny v rostery az vecer.
Letka_13/Kukulo
 
Hot_Dog
Mrknutí
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
1stCL_Fucida
RED piloti doplněni, pokud ještě někdo nevidíte skryté vlákno, dejte samozřejmě vědět Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Kukuloo
Sloty updatnute. Vysli sme v ustrety tankistom s moznostou 2 ludi na posadku. Letecke sloty sa tym padom rozsirili o 2 na kazdu stranu (nie 4:2 pre reds ako som planoval).

Fokusak a Hasic sa posunuli do rosteru z pozicie nahradnikov. Ringlett a Richard cakame na potvrdenie resp. ci sa podari odstranit technical difficulties.
Letka_13/Kukulo
 
Leroy
K Cs samostatné tankové brigádě
1. Tank: Leroy + Wispr
2. Tank: Kokeš + Alyxxík

Přidejte jenom mě ostatní nejsou zde registrování na fóru. Budu přeposílat info dál. Děkuji
 
Kukuloo
@Leroy: OKacko Mrknutí


Uvolnili sa dve miesta u Luftwaffe
Letka_13/Kukulo
 
Leroy
@Kukuloo tak ještě změna mě připiš k headhunter a místo mě napiš Mavericzek(není registrován na fóru). Díky.
 
Algy
Skiny pre modrých aj červených

Luftwaffe a Il-2m43 - ringlett
La-5FNs2 - Algy

https://www.media...e.rar/file

https://www.media...d.rar/file
Letka_13/Algy

www.letka13.sk
 
www.letka13.sk
Kukuloo
@Leroy: ok, vybavene

@Algy, Ringlett: VELKE DAKUJEME za skiny! Opat mame specialne kvadra na specialku Mrknutí
Letka_13/Kukulo
 
ringlett
Omlouvám se, definitivně ruším účast. Nebudu moci být on line.
 
1stCl_Pyt
Zdar,

sic pozdě, ale rád bych se z účasnil, datum mě neseděl pracovně, ale došlo ke změně. Pokud není pozdě, tak prosím přidat k modrým.

Díky
 
Kukuloo
@Ringlett: okacko, snad v buducnosti to klapne

@1stCl_Pyt: uplne v poho, si v rosteri
Letka_13/Kukulo
 
saldy
Úprava pravidel pro úplně či dočasně vyřazené piloty, ti se můžou zapojit do tankové bitvy, ale pozor smějí se narodit pouze do těchto strojů: PzIII-L, T-34/42 a Flak.

Každý spawn je vybaven vozidlem pro doplnění zásob a to je kýmkoli zničitelné, zničené zásobovací vozidlo se obnoví pouze po přebarvení vlajky.

Tankové bojiště je ze západu ohraničeno řekou a zbytek zátarasem, zátaras a řeku je zakázáno překonávat. Žádné útoky na letecké pozemní cíle či letiště, pouze boj o vlajky.

ijncluny.estranky.cz/img/original/731/20230604165304_1.jpg
ijncluny.estranky.cz/img/original/730/20230604165211_1.jpg

Zastavte poblíž vlajky a počkejte až pomalu sjede dolů a přebarví se
ijncluny.estranky.cz/img/original/729/20230604172857_1.jpg
ijncluny.estranky.cz/img/original/727/20230604175241_1.jpg
ijncluny.estranky.cz/img/original/728/20230604175307_1.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
1stCL_Fucida
Když už nesmějí tanky zasahovat do leteckých bojů, mohou letadla zasahovat do tankových bojů?
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
CSW_Cassius Chaerea
1stCL_Fucida napsal:

Když už nesmějí tanky zasahovat do leteckých bojů, mohou letadla zasahovat do tankových bojů?

V naší četě je Kramer, zákaz nezasahování do leteckých bojů budeme bojkotovat:https://www.faceb...I&_rdr
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

23-07-2024 11:45
tip na sionistickou čepici .. kam se hrabe Trumpovo "great again" Šklebící se https://x.com/jac.
..64/photo/1

17-07-2024 10:18
Čím víc G, tím víc vrabcocida! Začalo to v 70. letech 1G Šklebící se

20-06-2024 20:57
Jsem nevěděl, že 5G bylo už v 70. letech urbanizace. Šklebící se

20-06-2024 20:55
Dneska jsem se dověděl, že za vymírání vrabců mohou 5G síťe. No můj kamarád a přední ornitolog Zdeněk Vermouzek má trochu jiný názor.

17-06-2024 15:06

13-06-2024 22:31
nj, hledání žabiček Šklebící se https://youtu.be/.
..33_oGDEzWd


13-06-2024 16:27

13-06-2024 16:27
A tak to jo, na žábu pozor. V Polsku uz zřizují i kultovni místa kde uctívají žábu a Billa Gatese.

13-06-2024 16:06
Konspirace o známce od Rainforest Alliance

12-06-2024 08:18
Za ty politické zcela určitě Úsměv

35,306,628 návštěv