March 28 2024 22:12:10
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 1
LesniHU

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Hun in the sun! Kamerad in der Sonne
Hot_Dog
Hale, ty vole, co to jako je??? Jakto že je CSW_Cassius Chaerea napsanej jako modrej pilot??? Jakto, že to tady nikde nebylo zmíněno??? Nebejt Druindina, tak si toho ani nevšimnem!!!Zamračený

to se mi nějako nepozdává totoZamračený

YouTube Video



i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Kukuloo
Nie vsetci piloti sa hlasili sem do vlakna, niektori mi dali osobne vediet ze ich mam zapisat na red alebo blue. Mal som stretnutie s pilotmi LW a Cass mi bol nahlaseny ako pilot za LW. Netusim ci sa jedna o nejaky konflikt zaujmov Úsměv
Letka_13/Kukulo
 
Hot_Dog
No to musi vedet Cass, jestli je to konflikt zajmuÚsměv Vzhledem k tomu jak potichu to udelal, asi sam tusiŠklebící se

Bude vypsana specialni odmena pro cervene piloty za jeho hlavu, vetsi nez u samotneho Majora FucidyPff
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
606_Druindin
... tak on to není jen "konflikt zájmů z hlediska CSW" ale jde i o přístup do sekce CSW, konkrétně našemu internímu vláknu věnujícímu se této speciálce (kam má Cass jako člen CSW samozřejmě přístup), tak nás to vlastně překvapilo dvakrát Úsměv
 
Kukuloo
Pristup k vlaknam bude preorganizovany tak aby zodpovedal duchu nasej akcie Úsměv

Je to pre mna nova skusenost Úsměv
Letka_13/Kukulo
 
AB1Richard
Hlavně sem nedávej ukazky z dnes již trezorovému filmu, kde si dělají legraci z důstojníků ČSLAŠklebící se
 
311_Vont
S velkou lítostí oznamují zrušení účasti na této akci. Z důvodu odchodu svého PC do křemíkového nebe. Přeji všem skvělou zábavu a doufám, že se sejdeme na nějaké další pěkné akci. GL všem Mrknutí
Upravil/a 311_Vont dne 03-02-2023 09:21
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
Kukuloo
To je skoda, smola, nie stastie a uz neviem co v jednom Smutný

No snad to nebude posledna akcia Úsměv
Letka_13/Kukulo
 
Kukuloo
Tak mame aktualne 3 volne miesta na red strane. Kto by mal zaujem, nech sa ohlasi. Najlepsie co najskor, bude este par treningov do ostrej akcie.
Letka_13/Kukulo
 
ringlett
Kukuloo napsal:

Tak mame aktualne 3 volne miesta na red strane. Kto by mal zaujem, nech sa ohlasi. Najlepsie co najskor, bude este par treningov do ostrej akcie.


4 místa

už jsem to tu psal, a kluci z letky to vědí. Nejsem letuschopný a ještě nějakou dobu nebudu.
Je mi to líto.
 
Kukuloo
Ano, zaznamenal som, len som si to zle spocital Úsměv
Letka_13/Kukulo
 
1stCL_Fucida
U nás asi definitivně vypadl 2JG26Bus. Zatím se neukázal, neozval...
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Hot_Dog
POZOR, POZOR!

Piloti, přidejte se na poslední chvíli jako nováčci z výcviku do silně organizované akce. Očekávejte velké formace, těsné roje, hardcore rádiovou komunikaci a slávu a uznání žen v důstojnickém klubu... Tak jako v reálu, za největší úspěch bude považováno, když se "zelenáč" udrží se svým velitelem až do přistání!

Poslední volná místa na straně RAF i Luftwafe!


Již příští sobotu! Trénik dnes!

cdnb.artstation.com/p/assets/images/images/037/959/517/large/hendrik-aviationart-scramble-main-art-copy.jpg
Upravil/a Hot_Dog dne 04-02-2023 14:49
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Hot_Dog
Dneska poslední možnost přihlásit se na akci za RAF:

Volná místa ještě jsou, dneska poslední (volnější) trénink od 21:00, kde by pilot mohl být zaučen, poučen a zasvěcenVyděšený

Nicméně tato možnost už je pro zběhlé piloty zvyklé dobře na online prostředí, dobře ovládající RAF stroje a dále schopné a ochotné se plně podřídit velení, strategii a plánu a vzhledem k pozdějšímu přihlášení ochoten vzít roli "čtvorek" v rojích, což je to nejsnažší, bo: "Prostě dělám to co ten přede mnou..."

Pokud si dokážeš na následujích 7 otázek odpovědět ano a máš čas dnes večer a v sobotu večer, přidej se do řad RAF!
1) Umím lítat (nikoliv nutně být extra úspěšný) na full real serverech a nedělá mi to problémy?
2) Nemám problémy létat s RAF stroji, dokážu bezpečně odstartovat a přistát?
3) Dokážu se držet ve formaci, alespoň v řádech nižších 100vek metrů?
4) Dokážu dělat to co ten přede mnou, když budu vědět kdo je předemnou a budu ho mít před sebou od startu po přistání?
5) Používám TS3 a nastavím si ho podle návodu?
6) Sem ochotnej většinu mise mlčet, letět v reálném roji, dělat to co ten přede mnou a sem tam zahlásit do rádia to co ten přede mnou?
7) Mám chuť si vyzkoušet velmi organizované létání?

Více sdělit vzhledem k utajení nemohu, nicméně pokud odpovídáš na tyto otázky ano a máš dnes večer čas, napiš nám sem a přijď večer...

Co takoví Rumcajsové, Baroni, Tappiové, Barracudové, LesniHuové a naprostá většina dalších, které jsem nejmenoval?Mrknutí

PS: Pokud jsi typicky modrý pilot, ale chceš to zkusit za RAF, máš nyní jedinečnou možnost beztrestného vykoupeníŠklebící se
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Hot_Dog
Fuči, včera večer po 8 hodině se zde na foru registroval nový pilot, Eda, ale nevím jaký jméno si dal... Ty ho musíš nějak povolit, aby tu měl účet, něco mu to prej hlásilo...

A pokud ho najdeš tak mu dej prosím rovnou přístup do Red Vlákna, díky...
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
1stCL_Fucida
Aktivoval jsem ho + jsem mu zřídil přístup do Red, teď už by mu to mělo fungovat. Díky za echo.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Hot_Dog
Mrknutí
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Kukuloo
Vitaj na palube! Mrknutí
Letka_13/Kukulo
 
1stCL_Fucida
Ahoj Edo Úsměv To přece stačilo napsat, že se k němu nemůžeš přihlásit Úsměv. Chceš ten původní nějak obnovit?
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
CSW_Eda
Zdravím, po menším zásahu mistra Fučidy byl Edan zmizen a nahradil ho Eda.
Prosím tedy o úpravu účastníka Edan na Eda.
Díkes.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,598,584 návštěv