July 27 2024 13:24:21
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS Dedikované servery
 Vytisknout diskuzi
Dynamic War Organized - Organizační vlákno pro CSW + RH + ATA + PB
Tommy-
Nieviem ktory flak si myslel, ale tie ich statistiky maju nejaky problem. Ja som uplne na konci v Lavine vysadil jedneho zivacka z flaku, ale v statistikach mojej sortie sa javi ako AI. Ked sa ale pozriem na statistiky toho Nemca tankistu, tak tam ma zasahy odo mna.
i.ibb.co/LNDZPtN/Tommy.png
 
311_Mart
Aha, tak možná přece jenom živák. Což by odpovídalo tomu, že jsem tam kroužil x minut a něco po mě fluslo až ke konci.
Upravil/a 311_Mart dne 10-05-2023 12:00
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
Hot_Dog
Plán na dnešek:

1. část se zaměříme na obranu našich cílů, získání CP tanky a podporu tanků v oblasti CP...

2. část - sraz uplně všech ve 21:40 CET nad jezerem a vesnicí Rojnova 0910/1 a pudem zopakovat vymazání obou depotů jako minulou misi, nejprve zadní pak přední... Kdo nebude nad místem srazu včas, dolítne nás a podpoří jako záloha...

Kdo se necítí v první části na stíhání v Il-2, muže jít do tanku a zabrat CP, je tu někdo takovej?

K dispozici máme 4 x La-5, 6 až 7 Il-2 a zbytek bude muset asi do A-20 či Pe-2... Il-2 kdyžtak zejména, pokud se chcete podílet na ochraně cílů v 1. půli.
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
311_Mart
Já klidně stíhání pustím a vezmu ve druhé části A-20. V první půjdu v tanku pro CP. Modré tanky tam tuším musí překonat 2 mosty, pokud chtějí využít silnici, ale dostanou se k CP i bez nich, ale mimo silnici budou ztrácet čas.
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
311_Mart
Kua, ve statech mě to odsoudilo k smrti. Po misi jsem měl Forced Landing, ale za necelých 6 minut si myslím, že jsem se nestihl dostat od zadního depotu na vlastní území. Takže politický důstojník raději rovnou napsal KIA Šklebící se
A přitom jsem s tím tak krásně žuchnul mezi dva smrčky Šklebící se
Jinak s odolností Šturmovika jsem velmi spokojen, až na ten chčijící olej a malinko horší ovladatelnost se na něm 56 zásahů ráže 7,92 mm, 6 zásahů 20 mm HE a 6 zásahů 20 mm AP příliš nepodepsalo Šklebící se
Škoda toho čela, vyhlížel jsem si další cíl na zemi a na Befko jsem nestihl pořádně reagovat, jinak bych z něho VJačkama nadělal trsátka a Blutflecken, jako z toho prvního Vyděšený
Fakt se těším na speciálku Úsměv
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
311_Vont
Koukám, že se zase letělo na punkové vlně Šklebící seMrknutí
GJ
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
311_Mart
Máš áčko Šklebící se
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
311_Vont
Vim, ale včera byla až příliš dobrá zábava s Frantou, Kerbim a Pipem, tak jsem jim dal přednost Mrknutí
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
311_Mart
Jste zase zplundrovali nějaký přístav, co? Šklebící se
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
311_Vont
No, při dlouhých plavbách jsme si vyprávěli námořnické historky, při kterých jsem doslova hýkal smíchy. Šklebící se
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
Hot_Dog
Dneska pudeme hned po startu mise zaútočit na Zadní Depot a při návratu kdyžtak něco naházíme i na Přední Depot. Bude to masivní formace, ukázaka síly, bitevníci a bombeři dohromady, celé to budou krýt stíhači. Může to být riskantní, ale bude to ukázka síly. Proč?

1) Protože si to mužem dovolit, zase vyhráváme...
2) Můžeme to pojmout jako trénink na speciálku...
3) Pokud by se to nějakým exemplárním zpúsobem povedlo, zajistíme, aby se obrázky toho dostali k našim modrým na speciálce, není nic lepšího, než zasít semínko strachuŠklebící se
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Hot_Dog
Update, stahujte!!!
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
311_Mart
Včera se mi líbili útoky na depa. Na to že jsme se tam motali ještě s bombery od 102. a šturmem od HR, tak to mělo docela řád a obešlo se to bez srážek, fatálního vlítnutí do cizích bomb atd.

Frontu jsme posunuli o 17,9 km.
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
Hot_Dog
Včera to byla dobrá práce bitevnici! Sice nas pri tom nenapadli Befka, ale kdyby jo, tak bysme je nejspis i tak prevalcovali s minimalnima ztratama jako pri jejich naslednem utokuMrknutí
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
311_Mart
Akorát teda v tanku to tak růžové nebylo. Vzal jsem KV-1S. Nad CP se motali dvě 109 a u CP číhal zakempený STUG. Ze statistik jsem nevyčetl, zda mi velitele z poklopu vysadil výstřel ze STUGa nebo ze 109, každopádně jsem o něj přišel, což situačnímu povědomí nepřidalo. Proti STUGu se mi ale podařilo naúhlovat, několik střel jsem odrazil a samotného STUGa zničil. Obsadil jsem kontrolní bod, přidala se ke mě ještě jedna T-34 asi od 102. Pokračovali jsme dál a narazili na STUGa, povedlo se mi jej zničit, ale T-34 vlevo ode mě inkasovala zásahy a začala hořet. Přesunul jsem se k ní, byl jsem schovaný pod horizontem a vidím čouhat kousek Pz. IV zpoza křoví. On sám mě asi neviděl, protože když dostal první zásah, začal znovu pálit po hořící T-34 Úsměv Po chvilce přestal - třetí zářez.
Na pomoc přijely další dvě Kávéčka a pokračovali jsme k nepřátelským tankům. Na 2,5 km proběhla přestřelka s další Pz IV, ale bez úspěchu. Pokračujeme, v dálce pálí flak, asi živák. Vyjíždím na most, po stranách dvě další Kávéčka a pálím po flaku na polopásu, vzápětí mě cosi vypne - to cosi byla Stuka, to jsem nečekal Šklebící se

Ale celkové skóre slušné - 2x STUG, 1x Pz. IV a 1x polopás s flakem.
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
Hot_Dog
Zítra poslední, 6. mise z aktuální DWO kampaně "Velikie Luki"...

Bude následovat letní přestávka a další kampaň prej tak zhruba koncem září...
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
ATA_vojmi
Díky velení, téhle kampaně za dobře naplánované útoky a spolubojovníkům za odvahu.
Moc mě to bavilo, těším se na další
 
311_Mart
Taky děkuju za polety. Dobré to bylo. Uvidíme, co nám nachystají na září Úsměv

Kdybyste nebyli proti, mohli bychom dát v úterý v tomto čase trénink na speciálku...
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
Paulus
Taky jsem to chtěl navrhnoutMrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Hot_Dog
Jo, napíšu to do speckového vlákna... Toto úterý si trénink udělejte, ale nebudu tam. To další úterý těsně před speciálkou bych ho udělal určitě a to už budu k dipozici...
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

23-07-2024 11:45
tip na sionistickou čepici .. kam se hrabe Trumpovo "great again" Šklebící se https://x.com/jac.
..64/photo/1

17-07-2024 10:18
Čím víc G, tím víc vrabcocida! Začalo to v 70. letech 1G Šklebící se

20-06-2024 20:57
Jsem nevěděl, že 5G bylo už v 70. letech urbanizace. Šklebící se

20-06-2024 20:55
Dneska jsem se dověděl, že za vymírání vrabců mohou 5G síťe. No můj kamarád a přední ornitolog Zdeněk Vermouzek má trochu jiný názor.

17-06-2024 15:06

13-06-2024 22:31
nj, hledání žabiček Šklebící se https://youtu.be/.
..33_oGDEzWd


13-06-2024 16:27

13-06-2024 16:27
A tak to jo, na žábu pozor. V Polsku uz zřizují i kultovni místa kde uctívají žábu a Billa Gatese.

13-06-2024 16:06
Konspirace o známce od Rainforest Alliance

12-06-2024 08:18
Za ty politické zcela určitě Úsměv

35,305,689 návštěv