July 27 2024 08:08:14
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS Dedikované servery
 Vytisknout diskuzi
Dynamic War Organized - Organizační vlákno pro CSW + RH + ATA + PB
Hot_Dog
POZOR! POZOR!

Z důvodu nedostatku pilotů na modré straně zítřejší mise zrušenaSmutný

Na příští týden už je to nicméně vyřešené a Luftwafe podpoří 2 až 3 nové letky, takže se mužeme těšit na vzásadě (skoro) plný server... Bohužel se jedná o letky povětšinou zkušené až velmi zkušené, takže nám nastanou možná trochu tvrdší časy, než sme měli na střelnici Finských a Chorvatských "sitting ducks"...

Příští týden už tam mise téměř jistě bude!
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
ringlett
Hot_Dog napsal:

Z důvodu nedostatku pilotů na modré straně zítřejší mise zrušenaSmutný


původní měli příliš velký strach?

(teď ho tedy mám pro změnu já ...)
 
Hot_Dog
No ono původních nebylo moc, většinou sme je přečíslovali... Takže de spíš o vyrovnání počtů... Hrozilo, že by nějaká letka z naší strany, nejvíc právě Jugoši, přešli na stranu osy z důvodu balancu, což sem rozhodně nechtěl, tak sem jim radši sehnal nějaký FTC, =GEMINI= a EAGLEŠklebící se Je pravda že Chorvati v zásadě přestali lítat, jakmile roztřískali všechny F4ky, případně F2ky (doufám, že teď dorazej a rozmlátěj nějaký ty fokáče) a u Suomi to zatím vypadá tak, že neoplývají nějakou valnou schopností organizace, navíc je tam jeden takovej blbec mezi nima, takže ten planeset vznikl v zásadě tak, že sme mu řekli, ať vymyslí vlastní planeset s tím, že už nikdy, nikdy do konce kampaně si nebude ani jednou stěžovat na to, že prohráli kvůli planesetu...

A z nějakýho důvodu sou modří piloti leteckých simulátorů obecně nějak háklivý na to historické přečíslování, nechápu vůbec prečo?Šklebící se Bohužel čestných vyjímek jako je Fučida, kterej ví, že německej pilot, co má řádný německý koule, lítá v roce 44/45 s A8 nebo G6 je máloVyděšený
Upravil/a Hot_Dog dne 16-01-2023 18:31
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
ringlett
Jo toho přečíslení jsem si na serverech všiml, s tím, že když je na jejich strane je to ok /nevím jak naši místní, ale vzhledem k Hunovy ve slunci, s tím asi obecně problém mít nebudou/, ale jakmile se poměr změní v jejich neprospěch mizí jak pára nad hrncem
 
311_Mart
Osa mobilizuje - přidali se další Fini (LLv24) a oslovili Španěly (E69). Tak snad si hned nerozbijou nejlepší hračky a neutečou Šklebící se
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
Hot_Dog
ATA + Paulus, indikujte pls hrubé počty na úterý...
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Paulus
S největší pravděpodobností budeme 3!Mrknutí a pokud se nic nezměnilo vybíráme pozemní útoky. MONTY, PAULUS - Hurri IIc (ground attackers/bombs); PICKET - P40 (ground attackers/bombs)
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Hot_Dog
Paulus napsal:

S největší pravděpodobností budeme 3!Mrknutí a pokud se nic nezměnilo vybíráme pozemní útoky. MONTY, PAULUS - Hurri IIc (ground attackers/bombs); PICKET - P40 (ground attackers/bombs)


Díky, za info. Ano, takto jak píšeš je to v pohodě...Mrknutí
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
ringlett
Mohu slíbit 5, možná další 2
 
Hot_Dog
ringlett napsal:

Mohu slíbit 5, možná další 2


Mrknutí
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
311_Vont
Dnes přijdu Mrknutí
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
Hot_Dog
So at the best, we will be arround 42, but dont exactly belive that, expecting around 35-38 as somebody always will not come... But 35+ is still good (and) enough...

MISSION #8 BRIEFING:
- "Life in the Sand"

Primary Task:
Fighters protect heaven above allied - remaining free part of Africa! New Axis planes (FW-190 and G-variant of 109) poses the biggest threat, stay high if possible and in bigger groups...
- There are some A2G and G2G operations planed from very beggining, M4A2 Shermans offensive and some A-20/Hurricanes ground pounding, these operations has to be supported from the air!
- Pay extreme attention to protect our Airfields during Rearming and Refueling our planes! Using airfields as per new rules!

Secondary Task: Frontline operation are expected to grow with the passage of time. Provide Close Air Support whenever possible and needed...
- More nad more Shermans expected to trying break through the frontline...
- C-47 paradrop expected at the very end of the mission!

As ususal, keep coordination on SRS channel 1!

New Rearming rules:

We found out that RRR has a bug, so from now on there will be no RRR and no Temporary airfield.

Pilots will pick one plane and loadout and when they land, they will simply respawn in the same plane and with same loadout.

Naše rozdělení:

Z toho co vim, tak:
- Mart + Vont dou do tanků, pak C-47
- Thomas + Paulus, Monty, Picket + 1/2 ATA do do bitevníků
- My (Já, Tommy, Druidin, JulB, Snakes, Richard, Killer, Turbo) + 1/2 ATA budem mít stíhače. A našim hlavním cílem bude hhlídat ty tankisty, útočníky, paragány...
- Zbylé letky povětšinou hlavně stíhací...
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Hot_Dog
Ztráty po dnešku:

Axis:
Type: bf109f4 lost: 4
Type: bf109g2 lost: 8
Type: bf110g2 lost: 3
Type: fw190a5 lost: 4

Allied:
Type: hurricanemkiic lost: 9
Type: p39l1 lost: 7
Type: p40e1 lost: 1
Type: spitfiremkvb lost: 15

Sice sme tam zařvali krutě dneska, ale v to co sem doufal se povedlo líp než sem čekal... Němci ztratili polovinu svých nejlepších stíhačů, 4z12 FW190 a 8z12 109G. Navíc i 3z6 110G...

Na pozemáky sme vyhráli 89:17 a navíc tam máme paradrop, tak si i myslím, doufám, že fronta by se měla posouvat směrem na západ.
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Baron
To veru vyzerá na riadnu bitku Mrknutí
Upravil/a Baron dne 25-01-2023 16:10
Hals - und Beinbruch!
 
311_Mart
Já si za včerejší tančení sypu popel na hlavu. Pauza byla znát - špatný odhad vzdálenosti, netrefený dvojhmat na rychlé přeskočení do střelce, špatná koordinace s ostatními tanky Naštvaný
V prvním výjezdu jsme s Vontem obsadili CP, Vont měl pak technické KO - hra se zasekla a já jsem po uklidnění situace ve vzduchu, kde řádily 110 nad naší lentilkou, vyrazil k německému tankovému spawnu, který byl na návrší pár km od vesnice. Na horizontu se objevila silueta PzIV oba jsme se zpozorovali a první ranou minuli, střílel jsem první a tak i druhou ránu jsem vyslal dřív, jenže jsem špatně opravil a opět minul. Němec ne a vysadil mě z toho.
Při druhém výjezdu už byl Vont zpátky a přidal se i Headhunter, oba přede mnou měli náskok a byli už na cestě k vesnici nebo ve vesnici, když jsem vyrážel a moc jsem nepobral jak je možné, že jsem byl na západním okraji vesnice jako první Šklebící se
V tom někdo z kluků zahlásil, že PzIV jede po silnici do vesnice a mně se po projetí zatáčky na kraji vesnice ukázala s velitelem čouhajícím z poklopu jen pár set metrů přede mnou. Chytil jsem padesátku, zkusil ho pokropit, ale hajzl stihnul zalézt. Strhl jsem to za poslední barák na kraji vesnice a jeho střela se mi otřela o bok Shermana. Pak nastala špatná koordinace - nevěděl jsem, kdo z našich je vlevo a kdo vpravo a jestli vůbec na Němce ještě vidí. Zkusil jsem zlepšit postavení v úkrytu a ujistit se, že mě Němec už neobjíždí - neobjížděl - jel rovnou po silnici dál, vystřelil a shodil mi pás, tank mi to vytočilo a než jsem se překliknul do střelce dostal jsem druhou a byl konec. Headhunter ho pak dostal.
Byl jsem nasranej, že jsem to tak posral a že kluci nevyužili náskok a nečíhali už na něj.

Výsadkem s Dakotou jsem si spravil chuť. Cestou tam jsem lízal zem a přeskakoval lesy, Snejk mě cestou dohnal a doprovodil k místu shozu, před kterým jsem to vytáhl do 300 metrů a shodil paragány - začal jsem ale házet pozdě. Než vyleze těch 16 paragánů, zdá se to pod tlakem jako věčnost a i než začnou skákat chvilku trvá. Zmáčknul jsem to, když se mi kouř označující místo shozu začal schovávat pod čumákem a před kouř dopadl pouze první paragán, zbytek šel už za. Pak honem dolů a domů. Snejk a kluci z ATA ještě nad frontou chvíli zůstali, pokryli Thomase, něco sundali a pak takticky ustoupili, částečně na šňůrách Šklebící se

Snad nás to přistřihnutí německých křídel nepřišlo příliš draho.
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
311_Vont
Souhlasím, že to bylo včera na levačku.
První akce zámrz hry, po shození a znovu připojení, jsem spěchal se Shermanem znovu na pozici a po cestě, jsem ještě do posádky nabral Druindina a svěřil mu 0,50 moc se mu líbila a už se jí nechtěl pustit. Fakt nedělám si prdel. Po překonání jednoho pole, které bych přirovnal k zelenému oceánu za neustálých defétických poznámek posádky tanku, jsme zjistili, že vedeme tankový průlom do o nepřátelských pozic.
Na konci své Íliady se ukázalo, jakou chybou bylo nerestartoval celé PC. Z 75mm kanónu se stala kapslíková hračka, která vydává ránu, kouř i záblesk, ale neublíží Šklebící se no a tak jsem musel volky nevolky za neustálého klení a hrozíc všem PC bohům pěstí, opustit bojiště nadobro.
No tak zase příště MrknutíŠklebící se
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
606_Druindin
Kdybych to byl býval věděl, tak bych tam byl býval vůbec nelozil. Úsměv
 
606_JuLB
Baron napsal:

To veru vyzerá na riadnu bitku Mrknutí


Skôr by som to nazval masaker 😁.
Na oboch stranách.
 
Hot_Dog
ATA, Paulus, poprosím o předpokládané počty na úterý+-? Díky!
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Paulus
V úterý Paulus do A-20 bombra. Monty a Picket se rozhodnou později.Mrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

23-07-2024 11:45
tip na sionistickou čepici .. kam se hrabe Trumpovo "great again" Šklebící se https://x.com/jac.
..64/photo/1

17-07-2024 10:18
Čím víc G, tím víc vrabcocida! Začalo to v 70. letech 1G Šklebící se

20-06-2024 20:57
Jsem nevěděl, že 5G bylo už v 70. letech urbanizace. Šklebící se

20-06-2024 20:55
Dneska jsem se dověděl, že za vymírání vrabců mohou 5G síťe. No můj kamarád a přední ornitolog Zdeněk Vermouzek má trochu jiný názor.

17-06-2024 15:06

13-06-2024 22:31
nj, hledání žabiček Šklebící se https://youtu.be/.
..33_oGDEzWd


13-06-2024 16:27

13-06-2024 16:27
A tak to jo, na žábu pozor. V Polsku uz zřizují i kultovni místa kde uctívají žábu a Billa Gatese.

13-06-2024 16:06
Konspirace o známce od Rainforest Alliance

12-06-2024 08:18
Za ty politické zcela určitě Úsměv

35,304,038 návštěv