April 20 2024 08:11:30
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS Dedikované servery
 Vytisknout diskuzi
Dynamic War Organized - Organizační vlákno pro CSW + RH + ATA + PB
Hot_Dog
Chlapi, vzpomeňte si – měli jsme to v té barevné brožuře...Šklebící se

Když odflakovávám, tak nikdy neútočím na mašinkvér, kterej po mě začně střílet, mašinkvér je sice na hovno a sedí tam někdo takovejhle:

m.media-amazon.com/images/M/MV5BNGE2ODQ3NzQtYThlZC00ZmMzLWFjMDgtYWEzOTRkNDUxYmI4XkEyXkFqcGdeQXVyNzI1NzMxNzM@._V1_.jpg

Ale když na Vás nemusí ani předsazovat a jenom se mu zvětšujete, tak Vás prostě trefí i s oční vadouŠklebící se

YouTube Video




Tohle byl typický příklad dobrovolné sebevraždy, v momentě kdy dotyčný viděl, že to po něm střílí, tak rozhodně nesmí pokračovat, naopak kdyby uhnul doleva (což sem mimochodem okamžitě hlásil do rádia, ale z nějakýho důvodu mi ShadowPlay nenehrál můj vlastní mikrofon, takže jediné co v tom videu není, je můj hlas), tak by ty dva flaky navázal na sebe po docela dlouhou dobu (oni sou ty mašinkvéristi docela blbý, viz obrázek nahoře) a budou se tě držet, dokud se jim nevzdálíš mimo dostřel... V momentě, kdy sme tam měli cca 8 útočníků si to opravdu nechce hrát na Ramba a dopřát ty flaky svým kámošúm z letky... A to ani nemluvě o tom, že kdyby dotyčný natáhl ten flak doleva, tak možná nesundal hned po té tu A-20, protože by furt střílel po tom Hurrikovi...

První útočník prostě k takovéhlemu postavení ani nedoletí, pokud chce přežít... Pokud nikdo nebude ochoten dělat návnadu tak Vám ty flaky snad prolítnu sám a natáhnuMrknutí

Samozřejmě tomu pak ještě nepřidala ta srážka, nicméně to bych nikomu nevyčítal, to byl prostě pechSmutný

Neberte to prosím špatně, spíš jako poučení pro příště... Nakonec to dopadlo dobře, mapu sme opět vyhráli, posunuli frontu jako nikdy, jen je mi líto, když někoho zbytečně ztratíme...

Na příště můžete zase všichni Hurricany Mk.IIc, i ti, co je ztratili!
Upravil/a Hot_Dog dne 06-12-2022 11:55
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Paulus
Sorry, neměl jsem svůj den. Tak jsem spáchal sebevraždu, přesto jsem zničil 3 objekty… v tanku 2 děla, tak to snad nebyla taková katastrofa.Mrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Hot_Dog
V pohodě, jak sem psal, já to tu dával spíš jako poučení pro ostatní a do příštěMrknutí
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
ATA_Kubule
Ta srážka mě mrzí. Viděl jsem navázány flak, tak jsem po něm šel. Úspěšně zlikvidoval a pak jsem stoupal. Bohužel jsem málo koukal okolo a přišla srážka. Příště poletím pryč u země a nastoupám si bokem, když je nás tam hromada. Ještě jednou sorry
 
311_Mart
Úplně v pohodě, já se akorát srovnal na druhý odhoz, rozjel to dolů a v tom se přede mnou vynořila silueta Hurrika. Následovala přeměna na světlo a teplo Šklebící se
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
Hot_Dog
Vypadá to, že od příští mise bude server poněkud plnější, než na co jsme byli zvyklí doposavaď, povedlo se naverbovat na obě strany nějaké další letky, RAF už je v zásadě plná...

Dejte tedy prosím vědět předběžně, kolik Vás bude v úterý pls, nyní to asi začně bejt trochu důležitější vědět dopředu... Díky...
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Paulus
S největší pravděpodobností budeme 3!Mrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
ringlett
Za nás 4 až 6 kusů
Nelétám, občas se plazím ...
 
Hot_Dog
Z důvodu vyjednávání v hospodě v Casablance s místním odbojem Vás dneska nepodpořím ve vzduchu, nicméně Tommy to má na starosti tak by se pro Vás nemělo nic měnit...

Good Luck dneska!
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
ringlett
4 - 6 ks,
za minulý týden se omlouvám, kolem mne se to nějak hroutí
Nelétám, občas se plazím ...
 
Hot_Dog
Díky za info Ringlette...
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Hot_Dog
Toto úterý bude poslední mise v tomto roce a poslední mise téhle fáze kampaně!

Po novém roce se kampaň přenese do druhé fáze, přičemž by měl být resetován a upgradován planeset...

Jelikož 1. fázy jednoznačně vyhrajem a nic by na tom neměla změnit ani poslední mise, bude poslední mise trochu volnější a v rámci pilotů se zaměříme na sestřelování němců, tedy budem všichni jako stíhači, (samozřejmě kdo chce nést bomby, nadále muže...) a pozemáky necháme hlavně pro tankisty (kdo chce rovnou do tanku, taktéž má volnou ruku)...

Aktuálně planeset vypadá takle:

Allied:
5x Spit M45
6x Spit M46
8x P-39
17x P-40
17x Hurri Mk.IIb
8x Hurri Mk.IIc
12x Hurri Mk.IId
19x A-20
18x A-20 light

Axis:
0x 109F2
0x 109F4
0x 109E7
5x Mc.202
1x Bf110
12x Hs129
23x Ju-87
8x 88C6
6x 88A4
24x He-111

Tak kdyžtak nahlašte, do čeho byste rádi sedli? Ale je to planeset pro celou červenou stranu, 35-40 pilotů a další 4 letky, tak každýmu Spitfira dát nemužu... Nicméně Hurricany Mk.IIc i Mk.IId, sem tam nějakou kobru dostat mužete...

Zatím to berte jako request, jestli se na Vás dané letadlo dostane pak dám vědět na základě toho, co budou chtít ostatní letky a případně budu rozdělovat podle dosavadních výkonůÚsměv

Zatím to bude jen request
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Paulus
Za sebe se hlásím do Hurri Mk.IId, těžký kanóny a bomby to je pro mne. Mrknutí
Dva spolubojovnici nevím jestli dorazí.
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Hot_Dog
OK, "Déčko" je tvoje, spolubojovníci jestlidorazí, tak Monty si ho muže vzít taky, Picket zničil Spita minulou misi (a neměl ho povolenýho), takže na tuhle misi ho nedostaneÚsměv Muže si vzít libovolnýho Hurrica nebo P-40 zatim...
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Hot_Dog
POZOR, POZOR!!!

Druhá fáze kampaně začne toto úterý v obvyklém čase od 20:30!

Planeset na druhou fázy je následující:

12 x Spit IX (fighters only, no 150 oct)
12 x P38 (fighters only)
52 x Spit V (fighters only)
24 x P39 (fighters only)
12 x Hurri IId
48 x A20
12 x Ju52 / C47
26 x Hurri IIc (ground attackers/bombs)
26 x P40 (ground attackers/bombs)

12 x Fw190 A5 (fighters only)
12 x Bf109 G2 (fighters only, no gun pods)
38 x BF 109 F4 (fighters only, no gun pods)
38 x Bf109 F2 (fighters only, no gun pods)
12 x Hs129
6 x bf110E
6 x bf110G
36 x Ju88
12 x Ju52
52 x Bf109E (Jabo/bombs)

Je mi jasný, že každej bude chtít Spitfire Mk.IX a P-38, ale ty budou pouze jako stíhači a minimálně v první misi je vůbec nechci použít, ani jeden! Sou ještě v krabicíchŠklebící se Navíc každej ho dostane jen jednou, kdo ho ztratí tak už ho znova nejspíš mít nebude a navíc je jasný, že se nedostane na všechny...

Zbytek letadel dávám zcela na volné rozebrání, takže prosím napište kdo poletí a o jaká letadla máte zájem... První misi budem asi hodně stíhat, takže Spity Mk.Vb sou volně k dispozici, s výhodou jako trénink na Kukulooovu speciálku! Poprosím jen o střídmonst, aby někdo kdo chce bitevničit na to nechtěl používat Spita, P-39 a pod...
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
311_Vont
C-47 / M4
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
ringlett
4 chceme bitevničit
3 chtějí být stíhači a touží po Devitkách...
 
Hot_Dog
ringlett napsal:

4 chceme bitevničit
3 chtějí být stíhači a touží po Devitkách...


Díky za infoMrknutí Na bitevničení si vyberte libovolné bitevní letadlo včetně A-20.

3 Spity Mk.IX pro ATA vám snad budu moct zařídit, ale slíbit je zatim nemužu, nicméně platí to, co sem říkal, nejprve se musej vybalit z krabic a během minimálně první mise je používat nebudem. Dále platí, že každej ho dostane jen jednou a když ho ztratí, bude se muset vrátit k Mk.Vb. A ti stíhači teda začnou úterní misi taky s Mk.Vb...
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Paulus
Vybíráme pozemní útoky. MONTY, PAULUS - Hurri IIc (ground attackers/bombs); PICKET - P40 (ground attackers/bombs)
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Hot_Dog
Paulus napsal:

Vybíráme pozemní útoky. MONTY, PAULUS - Hurri IIc (ground attackers/bombs); PICKET - P40 (ground attackers/bombs)


Mrknutí
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

34,729,117 návštěv