March 28 2024 10:27:43
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 1
magot

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS Dedikované servery
 Vytisknout diskuzi
Dynamic War Organized - Organizační vlákno pro CSW + RH + ATA + PB
Hot_Dog
=== TOTO JE SOUKROMÉ ORGANIZAČNÍ VLÁKNO PRO LETKY CSW + RH + ATA + PB ===

Vlákno je viditelné všem, ale prosím o respektování jeho účelu...

Discord: https://discord.c...rw3MecyqFr
Statistiky: http://temuri.ddn...t:8000/en/
Pravidla: https://discord.c...7682681876
Planeset na celou kamapaň:

temuri.ddns.net:8000/static/img/AlliedSet.png
Upravil/a Hot_Dog dne 30-05-2023 11:04
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Hot_Dog
Ahoj, díky ATA za včerejšek, myslím že se to celkem povedlo až na nemožnost RRR a z toho plynoucí nemožnost letět druhou polovinu pro některé... Do příštího týdne by to mělo být vyřešené...

Sem kdyžtak postupně piště, kdo budete další úterý...

A dále dotaz, jestli jste takto ok s bitevní rolí? Případně jestli někdo preferuje např. P-40 nad Hurricanem? Nebo chce vyzkoušet stíhací, bombardovací roli, dejte vědět...

Ty letadla se určitě budou nějak točit, ale musíme na celou kampaň (která se počítá cca na 10-15 misí) vyjít s tím co máme nahoře, takže nemužu všem dát každou misi např. Hurri Mk.IId, protože jich máme jen 12, ale určitě si je nějakou misi zalítnete...
Upravil/a Hot_Dog dne 09-11-2022 14:36
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
ringlett
Já tedy za všechny děkuji za pozvání, bylo to fajn a shodli jsme se, že chceme pokračovat.

V čem nemohu mluvit za všechny je způsob nasazení. Mě třeba bitevní činnost vyhovuje. Jako stíhač jsem dost slepý. Uvidíme co nám z toho vyleze. A s IId se netrefím ani z vrat do zadní stěny stodoly. Třeba Matmy s ní sestřeluje befka ...
Nelétám, občas se plazím ...
 
Hot_Dog
Jasný, ať se vyjádří každej nezávisle, nemusíte být všichni z ATA to samé a nemusíte celou kampaň držet to samé...

Samozřejmě obecně potřebujeme více bitevníků než stíhačů a stíhače, pokud maj ochránit bitevníky a bombry, tak pokud možno neslepé, ale kdyžtak do toho Hurricanu nebo P-40 sednu jáŠklebící se
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Paulus
Rád bych se k Vám přidal, ale jaksi technicky nezvládám Discord. Můj PC ho nemá rád…Smutný
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
ringlett
Paulus napsal:

Rád bych se k Vám přidal, ale jaksi technicky nezvládám Discord. Můj PC ho nemá rád…Smutný


Zrovna tohle nejspíš problém nebude
Nelétám, občas se plazím ...
 
Hot_Dog
Paulus napsal:

Rád bych se k Vám přidal, ale jaksi technicky nezvládám Discord. Můj PC ho nemá rád…Smutný


Tak discord není problém, ten se používá pouze pro mezi-letkové plánování a pod...

Nicméně musíme udělat teda nějakej precedens, jak budeme přistupovat k neozkoušeným externistům (promiň, že to tak říkám, ale vlastně vůbec moc netušíme, co jak budeš zvládat a kooperovat, na jakých serverech seš zvyklej létat atd...), bo to původně nebylo tak zamýšlené (důvod vytvoření tohohle vlákna), ale na druhou stranu tahle kampaň zatím trochu trpí nedostatkem pilotů, takže to vyzkoušejme...

Tím, že to budem zařizovat vše pod naší hlavičkou, létal by s námi na TS, tak by bylo nejlepší, kdyby sis mě odchytl nějakej večer na TS a tam si velmi krátce řekli, co a jak a pak bysme dali jednu misi z kampaně na zkoušku...
Upravil/a Hot_Dog dne 10-11-2022 01:24
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Paulus
OK. Dnes večer nebo zítra by to šlo. Kde a v kolik tě najdu.
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Hot_Dog
Jak ste na tom v ATA s SRS, umíte, používáte?

Jde mi o to, že je dobrý mít ho jenom pasivně puštěný na stejnym kanále, aby ste slyšeli, kdy se mluví anglickou hatmatilkou a nemluvili do toho česky na TS3...
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
ringlett
Hot_Dog napsal:

Jak ste na tom v ATA s SRS, umíte, používáte?

Jde mi o to, že je dobrý mít ho jenom pasivně puštěný na stejnym kanále, aby ste slyšeli, kdy se mluví anglickou hatmatilkou a nemluvili do toho česky na TS3...


vůbec s tím neumíme a 2/3 letky si myslí, že je to nějaká anglická sprosťárna.
Ale mám to nainstalovaný
Nelétám, občas se plazím ...
 
Hot_Dog
Jasný, tak to zatim nechte bejt, minule to fungovalo docela dobře i bez toho... Někdy časem to mužu někomu zkusit vysvětlit...
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Leroy
Tahle kampaň je pouze v úterý ? Jestli ano tak to je docela škoda, protože dělám noční a mohu jedině v pátek nebo v sobotu. Já se teprve učím na spojeneckých strojích jedině jak bych mohl pomoc tak je Ju-52 a s tankama GAZ AA nemám. SRS ovládat umím.
 
Paulus
Na úterý se hlásíme 3. Monty, Paulus, Picket. Pokud se nic nepředvídaného nestane. Mrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Hot_Dog
Ano, je to pouze v úterý...

Obecně je to pu pouze pro piloty, kteří bez problémů zvládají své stroje na full-real serverech a ještě jsou schopni nějak fungovat a kooperovat v rámci letky a řídit se rozkazy a plánem, který dostanou. Dokud je místo, tak "na zkoušku" vzít mužem po předchbozí domluvě na TS...

S Paulusem + 2 na úterý počítámMrknutí
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
ringlett
ATA celkem 6, možná 8
Nelétám, občas se plazím ...
 
Hot_Dog
@Ringlet, @Paulus, nechci dávat Briefing na dnešek sem, trochu se to tu zvrhlo a mohl by to vidět někdo z potenciálních pozdějších pilotů za modrou stranu...

Ringlet už něco viděl na Discordu, všechno potřebné se dozvíte večer na TS3... Snad jenom to, že počítejte s Hurricany...
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
ringlett
sestřelen hned při prvním útoku Mrknutí
27 zničených cílů v tanku ...
Nelétám, občas se plazím ...
 
Hot_Dog
Pánové, díky, dneska to bylo dost divoké, doufám, že si to všichni užili aspoň v tanku, když už ne v letadle...

Dělali sme co sme mohli, plán nešel podle plánu, ale nakonec sme yhráli na pozemní cíle 149:47, přičemž velká zásluha de tankistům...

Na sestřely to skončilo remízou 12:12, ale němci ztratili polovinu svých stíhačú 109F, což je do budoucna dobrý vklad...

Doufám, že to dneska moc lidí neotráviloÚsměv
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Hot_Dog
Pro info, výsledek včerejší mise:

Luftwafe ztratilo 20 letadel!
10x 109F4 (zbývají jim 2!)
3x 109F2 (zbývá jim 9)
2x Mc202
5x 110E2 (zbývá jim 7)

RAF ztratilo 17 letadel
2x Hurri MkII.c
6x Hurri MkII.b
3x A-20 ligt
3x A-20 regular (tohle mě sere, protože 3 Frantíci skončili "in-flight", takže sme uplně zbytečně přišli o tři lepší A-20)
1x Spit M46
1x P40
1x P39

Velká škoda těch 3 zbytečně ztracených A-20, jinak to mohlo bejt ještě lepší... Ale co je super, tak sme během 1 mise vymlátili více jak půlku! celého německého stíhacího letectvaCool a ještě skoro půlku 110tekPff Němci očividně brali to nejlepší, co měli k dipozici, sem zvědavej s čím budou lítat za 14 dníMrknutí

A gratulace "in-memorian" ATA_Paulovi, kterej tak srdnatě bránil naše předsunuté letiště v Hurricanu Mk.IIc, že s sebou zvládnul vzít 3 němce, to je docela majstrštikMrknutí
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Hot_Dog
Ringlete, Paulusi, v úterý budete +- klasicky? Tedy cca 6-8 ATA a 3 x Paulus a spol?
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,595,692 návštěv