April 28 2024 08:09:57
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Microprose B 17
310_cibule
V nejnovějším vydání PC Pilot jsou informace o již dříve oznámeném simulátoru B 17 od Microprose.

Už ho dost dlouho neodebírám, tak jen jedno info a dva obrázky (oboje z FB ). VR podpora.

i.ibb.co/mFKQd5C/311371232-5990037101030415-2470267859355802745-n.jpg

i.ibb.co/Pg0Y0B2/311318284-5990037201030405-1441051054086755891-n.jpg
Upravil/a 310_cibule dne 16-10-2022 22:06
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
No, zatím je to celé na úrovni screnů od Ilyi Ševčenka a krachu CLODu a DCS WWII a má to všechny příznaky .. ale třeba se mýlím a někam to dotáhnou ..
 
310_cibule
Špatně to dopadne, všechno to špatně dopadne ; ))
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
Nemusí nutně, chtělo by to ale investora a doba je herním korporacím nakloněna, ale bohužel jsem realista .. tzn. ne příliš positivní Úsměv
 
AJaromir
Nojo, Ilja si myslel, že udělá z hovna bič. Jenomže těch pár drobných by na vývoj nestačilo nikomu.
 
310_cibule
Je to tak. Měl prostě velký voči. To, co skeptici, kteří kritizují úplně všechno z definice (a občas se podle teorie pravděpodobnosti i trefí), věděli hned, zjistil až "odsouzeníhodnou" metodou- pokus omyl.

Odvážným štěstí nepřeje. Dobře jim tak : ))
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
AJaromir
Odvážným.... Hlavou zeď neprorazíš. A když to někdo zkouší, tak je to odvaha, nedomýšlivost, co to je?
 
310_cibule
To záleží. Někdy to může být vizionářství v tom dobrém slova smyslu, jindy neschopnost domýšlet souvislosti. Tohle vždy rozsoudí až budoucnost.

A je na každém z nás, aby se pokusil dopředu odhadnout, o co v jednom každém případě jde. Z mého pohledu jsou opět špatně extrémy, apriorní skepticismus ke všemu novém a nekritická podpora téhož. Zejména pokud jde jen a pouze o rozhodnutí na základě pocitů a emocí.

Žádný jednoduchý návod holt neexistuje : ))
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
Mě teď přijde, že Microprose nemá prostředky na vytvoření něčeho svého.
Zatím konsoliduje menší projekty, střádá dolárky, ale možná jednoho dne, že nastřádá dost a zaplatí si vývoj pořádného enginu, developery a grafiky.
A nebo zkrachuje. Tento čas vzrůstu sw firmy, kdy je ještě velmi mladá, je velmi vrtkavá, člověk nikdy neví ..
Zatím to vypadá že má tak sotva jednoho grafika co není schopen dodat obrázek větší než 720x466 v 21. století Úsměv
 
310_cibule
Možné to je. Uvidíme.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
AJaromir
Jestli ty obrázky dělá na mobil. Mi furt přijde že to bude mobilní hra podle toho jak to vypadá.
 
WT_Horrido
Cibule co to děláš? Ty máš být nadšený a plný očekávání, já mám být skeptický a nadávat na běh světa. Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
310_cibule
Bude to skvělý, dokonalý, vůbec nejlepší. Posílám obratem pět set dolarů (ale zatím nevím kam)...

Už jsem se vzpamatoval a jsem zpět ve své kůži ; ))
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
Three Microprose B-17 games have been announced on Steam:

'B-17 Flying Fortress: The Mighty Eighth Redux' is using the original B-17 II code base, but with new graphics (DirectX 12 based).
'B-17 Flying Fortress The Bloody 100th' is a completely new game based on the B-17 II idea but with new features.
'The Mighty Eighth VR' is a multiplayer, VR-version where you cooperatively (or SP + AI) manage a single B-17.

In an interview in PC Pilot from march 22 Microprose mentioned target dates for the releases being Q4 22 - early 23.
One of the new features in The Bloody 100th would be that you can set up missions in any theater of war (Pacific, North Africa etc).
In the VR-version you would also be able to fly the B-24 and possibly the Lancaster.


https://forum.il2...d-on-steam
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Leroy
Ta písmena VR dávají docela obavy. Když vyšly první informace tak psali, že to budou moc hrát jak VR tak i neVR hráči dohromady. Na stránkách je to tak uvedený. Snad to bude i při vydání.
 
magot
No ta jejich poslední věta je zcela absurdní.
Když už se teoreticky budou mordovat s kokpitem B-24 a Lancasteru a neumožní to hrát lidem s monitorem, tak takové pomatené prohlášení je jen známka toho, že úplně neví co dělají..
Obchodní model nějakého manažerského idiota imho ..
Připomíná mi to fiasko google stadia.

Aby to někdo nepochopil špatně, jsem fanda starého microprose, ovšem ten nový mne zatím nepřesvědčil..
Upravil/a magot dne 26-10-2022 20:57
 
saldy
YouTube Video




V čase 1:00:22 info o B-17
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
AJaromir
Základ blábolu je zachování původního kódu. To už z jakéhokoliv principu je nemožné. Už jen kvůli kompatibilitě s jádrem operačního systému. Dále pak už jen kvůli aktualizované grafice. Ti co celej život lítali MSFSX ví, jaký je dnes problém mít 32 bitový program, který prostě kvůli tomu neumí adresovat více jak 4294967296 bytů (= 4GiB). Dojdou mu adresy a bum, pád hry kvůli OOM. No a teď co, dají tam nové textury, efekty, 3d modely s tím, že to bude kompatibilní se starým kódem? Nemyslím si. Jediné co se z kódu dá zachovat, je herní mechanismus. Podle mě je VR taktický krok, protože v něm hráč nebude tolik vnímat nedokonalou grafiku. Pokud fotky na onom fóru IL2 jsou obrázky hotového produktu, tak to za mě nevypadá nijak úchvatně. Jako nenadchne, neurazí.
Upravil/a AJaromir dne 26-10-2022 21:07
 
magot
1:00:23 - 1:06:10
takže sumasumárum připravují 3 odlišné tituly B-17 (z toho jeden VR) + 1 titul s B-17 který bude akční adventura + 1 titul který bude pouze editor z použitého enginu B-17 Šklebící se
media.tenor.com/8LSToAJJFSsAAAAM/smoke-weed.gif
 
AJaromir
Mě dost dostává ten Outerra engine. Ten je už přes 10 let starý. Navíc se jedná o engine vyvíjený slovenskou firmou. A teď je to najednou Microprose? Co se tam přihodilo?
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,772,929 návštěv