April 26 2024 07:19:03
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
IL2 BOX online speciálka č.4 - Bitva o Ludendorffův most
606_Temp
Nikdo soudný snad nerozporuje, že startující letadla jsou legitimní cíl. Ve své online kariéře jsem zažil kde co. Včetně protivníka úmyslně zabíjejícího lidi na padáku. A ano, kouzlo speciálek je v tom, že válka se neptá.
Ale pokud někomu přijde v pořádku, aby průzkumné letadlo, které nemá vyhledávat boj a které startuje dříve kvůli průzkumu zneužije svoji pozici na zničení někoho, kdo ještě nesmí do vzduchu, tak se proberte.

Pak se můžeme dostat do situace, kdy bude ok si startovat kdykoliv a dělat si cokoliv.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
magot
Prostě Pearl Harbor Krakenem.
 
ringlett
Pak se můžeme dostat do situace, kdy bude ok si startovat kdykoliv a dělat si cokoliv.


Mezi námi Tempíku, taková speciálka by taky měla něco do sebe. Představuju si to tak, že ráno v osm začně běžet mapa a druhý den ráno v osm skončí. Lítejte si jde chcete, máte dva životy a přidělený letecký park. Přihlásit se může třeba 100 pilotů, na serveru najednou max 25 od jedné strany. Kdo splní víc cílů vyhrál. Používejte pouze stroje své strany. Ve válce a lásce je vše dovoleno.

Na mapě letiště, továrny, kolony, dělostřelecké baterie ...
Nelétám, občas se plazím ...
 
LesniHU
ringlett napsal:

Pak se můžeme dostat do situace, kdy bude ok si startovat kdykoliv a dělat si cokoliv.


Mezi námi Tempíku, taková speciálka by taky měla něco do sebe. Představuju si to tak, že ráno v osm začně běžet mapa a druhý den ráno v osm skončí. Lítejte si jde chcete, máte dva životy a přidělený letecký park. Přihlásit se může třeba 100 pilotů, na serveru najednou max 25 od jedné strany. Kdo splní víc cílů vyhrál. Používejte pouze stroje své strany. Ve válce a lásce je vše dovoleno.

Na mapě letiště, továrny, kolony, dělostřelecké baterie ...
Do urcite miry ano. Do urcite miry se to podoba staremu S-M. Ale hlavne se se to podoba klasickem DF serveru.

On imho hlavni problem specialek je v tom, ze maji jeden zacatek. Vidime to i zde, koneckoncu, vsichni cekaji na povel, aby hromadne vzletli v prvni minute, protoze maji pocit, ze s kazou minutou nabiraji nevyhodu. Kdysi jsem o tom dost premyslel nad ruznymi zpusoby, jak to resit, a pres ruzne zpusoby limitovani startu a tim postupneho plneni vzdusneho prostoru jsem nakonec dosel asi k tomu nejelegantnejsimu: proste se rekne, vas start je v XY hodin a druha strana ma taky nalosovany cas startu, ktery vy neznate, a ten muze byt klidne i o hodinu driv ci pozdeji. Tak se mili piloti snazte, jak odstartovat bezpecne a nebyt vyrovnani na plose u drahy jak idioti, zatimco cekate, az uhodi dvanacta, protoze nevite, kdy co prileti.
Samozrejme tenhle zpusob se spatne aplikuje na jakoukoliv specku, ktera se snazi soustredit vse na jeden cil, na jedno misto na mape. Pro vice realisticke sitace, tj. mapa je plna cilu a je volnost planovani obou stran, takze jde vlastne o kazdodenni opotrebeni, by fungoval bezvadne :-)
 
606_Temp
V podstatě taková byla Normandie ještě na starém Ilovi a byla to dle mého nejlepší speciálka. Jelo se nonstop od pátku do nědělě, ve dne i v noci a jakékoliv útoky kýmkoliv kdykoliv byly legitimní. Ale díky délce akce a tím, že se startovalo zaráz, tak nemohlo dojít k tomu, že někdo mohl zaútočit proti pravidlům na někoho, kdo se nemohl dle pravidel bránit. Útoky na letiště byly zcela běžné a nikdo neřekl na tyto operace ani popel. Protože tak to má být.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
saldy
To byly jiné časy, teď se za měsíc daly dohromady 3 Schwarm, to je bída.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
RH_Turbo
BarracudaCZ-
Hezké video dokoukal jsem do konce.Díky.Mrknutí
 
Paulus
Na speciálku, v které si budeme „startovat kdykoliv a dělat si cokoliv“ mám námět.

Operace Bodenplatte – labutí píseň Luftwaffe

Můžeme použít P-51 Mustangy, P-47 či Spitfire Mk. IX. Modří se určitě vyblbnou ve Focke-Wulf Fw 190A a 190D a Messerschmitt Bf 109. Byl by to zajimavej „dogfight“.
Kdo ví, třeba by nám Luftwaffe nakopala prdel.

Hlásím se jako spolutvůrce speciálky.
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
saldy
@Paulus, máme tam rozdělaný nějaký věci, ale Bodenplatu ne.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
WT_Horrido
A nebyla Bodenplatte udělaná tak, aby se to nikdo nedozvěděl a k žádným dogfightům nedošlo? Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
LesniHU
Určitě, a proto bude specka vyhlášena na silvestra večer a poletí se hned ráno....
 
saldy
Bodenplatte bylo v sobotu Mrknutí
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Paulus
saldy napsal:

@Paulus, máme tam rozdělaný nějaký věci, ale Bodenplatu ne.


Hlásím se jako spolutvůrce speciálky. Jakékoli. Chci něco tvořit…
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
magot
saldy napsal:

Bodenplatte bylo v sobotu Mrknutí

A lidem se ten scénář moc líbil. Všichni nadšeně aplaudovali.
Tak proto to chce Paulus opakovat Šklebící se
 
saldy
KG66 razí do bitvy, bohužel už tak početně skromnou skupinu-dvojici postihla technická závada a Matwej se musel vrátit zpět.
ijncluny.estranky.cz/img/original/657/l01.jpg

Musím proto upustit od přístrojové navigace v mracích a raději hledám svou pozici. Po dosažení Rýna východně od cíle, zahlédnu most z velké dálky. Rozhoduji se pro útok, ale je mi jasné, že budu pomalý, minimálně ztratím 100kmh na rychlosti. Foto krátce před odhozem.
ijncluny.estranky.cz/img/original/656/l02.jpg
Odhoz a stoupám se skrýt do mraků, střelec mi hlásí kontakty na šesté. Levý motor to nepěkně schytal od flaku a krátce poté co jsme vyletěli z mraku nás dorazilo Moskyto.
ijncluny.estranky.cz/img/original/655/l03.jpg
ijncluny.estranky.cz/img/original/653/l05.jpg
Krátíme si chvíli při čekání na nepřítele v Achmer
ijncluny.estranky.cz/img/original/654/l04.jpg
Základna střel (z testu)
ijncluny.estranky.cz/img/original/652/l06.jpg
ijncluny.estranky.cz/img/original/651/l07.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Voyk
Pozdě, ale přeci. Bylo to rychlé Šklebící se .
YouTube Video


 
magot
Luftwaffe byla efektivní, o tom není sporu Šklebící se
 
saldy
Statistika z této bitvy eviduje:

Vzdušné sestřely: Kraken-5. Druindin-3. Fučida, Paul-2. Rannisokol, AB1Richard, Vont, Butys-1.

Pozemní zničení: Mart, Kraken-5. BarracudaCZ, Rannisokol, Monty-4. Paulus, Headhunter, Temp, Vont, Kapustnak, Demon-3. XL8, Iceman-2. Magot, Achileus, Rudidlo, Krak-1.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
606_Temp
Protestují. V-1 byl vzdušný sestřel :⁠-⁠D
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
1stCL_Fucida
Protestuji. Já jsem sestřelil jen jedno letadlo! Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,763,345 návštěv