April 24 2024 04:10:29
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Diskuse o válce na Ukrajině
AB1Richard
Ne dvojka je fuč
 
AB1Richard
Jo a ještě k tvé fotce, to co je na tom prepravnim kontajneru je maskovací síť, raketa je uvnitř, ale možná ze je uvnitř opravdu zkorodovaná.Šklebící se
 
magot
AB1Richard napsal:

Jo a ještě k tvé fotce, to co je na tom prepravnim kontajneru je maskovací síť, raketa je uvnitř, ale možná ze je uvnitř opravdu zkorodovaná.Šklebící se

Ano, a může to být i maketa Úsměv
 
AB1Richard
Ano,ale rozhodne zkorodovaná Šklebící se
 
magot
To je fakt Šklebící se
 
pSipi
Hot_Dog napsal:
a nic na tom nezmění, že v Ria Novosti budou psát, že to Rusko neudělalo...

Myslim ze ak chces vediet co Rusi prave robia staci si precitat co prave Ria Novosti dementuje.
 
WT_Horrido
Hot_Dog napsal:

Richarde, já ti řeknu tajemství, jo ale pššš... Udělal to Rus, tím myslím udělalo to Rusko na příkaz Kremlu, a nic na tom nezmění, že v Ria Novosti budou psát, že to Rusko neudělalo...

Dokud se na to nenajdou přímé důkazy a oni se možná nikdy nenajdou, tak z toho Rusko nikdo ze západu přímo neobviní, ale každýmu je jasný, kdo je schopen a má největší zájem zrovna teď takovou akci udělat... Ale pšš Richarde, nikomu to neříkj, málo kdo to dneská ví...


Tři výbuchy po sobě, takže Čepiga, Miškin a Anna Chapman.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
WT_Horrido
Sedm měsíců jim to trvalo, než to ukončili. Ale jistě o tom natočí film.

YouTube Video



武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
AB1Richard
WT_Horrido napsal:

Hot_Dog napsal:

Richarde, já ti řeknu tajemství, jo ale pššš... Udělal to Rus, tím myslím udělalo to Rusko na příkaz Kremlu, a nic na tom nezmění, že v Ria Novosti budou psát, že to Rusko neudělalo...

Dokud se na to nenajdou přímé důkazy a oni se možná nikdy nenajdou, tak z toho Rusko nikdo ze západu přímo neobviní, ale každýmu je jasný, kdo je schopen a má největší zájem zrovna teď takovou akci udělat... Ale pšš Richarde, nikomu to neříkj, málo kdo to dneská ví...


Tři výbuchy po sobě, takže Čepiga, Miškin a Anna Chapman.


No vždyť preci byli z jednotky na mokrou praci Šklebící se
 
310_cibule
Jen na okraj: od rána obtelofonováváme všechny možné experty (i na Západě a v Rusku). Nikdo si netroufá říct, kdo za těmi výbuchy stojí. Existuje několik Pro v případě Rusů i Američanů a přibližně stejně Proti. Každopádně to neudělal jen tak nějaký trouba s akvalungem, tohle byla hodně sofistikovaná operace. Jakákoliv spekulace je v tuto chvíli... jen a pouze spekulace.

Ale nechci kazit zábavu.
Upravil/a 310_cibule dne 29-09-2022 12:54
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
AB1Richard
A Hot Dogovi jste také volali?
 
WT_Horrido
310_cibule napsal:

Jen na okraj: od rána obtelofonováváme všechny možné experty (i na Západě a v Rusku). Nikdo si netroufá říct, kdo za těmi výbuchy stojí. Existuje několik Pro v případě Rusů i Američanů a přibližně stejně Proti. Každopádně to neudělal jen tak nějaký trouba s akvalungem, tohle byla hodně sofistikovaná operace. Jakákoliv spekulace je v tuto chvíli... jen a pouze spekulace.

Ale nechci kazit zábavu.


Sikorski uz poděkoval Úsměv

https://twitter.c...3724966915
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
magot
310_cibule napsal:

Jen na okraj: od rána obtelofonováváme všechny možné experty (i na Západě a v Rusku). Nikdo si netroufá říct, kdo za těmi výbuchy stojí. Existuje několik Pro v případě Rusů i Američanů a přibližně stejně Proti. Každopádně to neudělal jen tak nějaký trouba s akvalungem, tohle byla hodně sofistikovaná operace. Jakákoliv spekulace je v tuto chvíli... jen a pouze spekulace.

Ale nechci kazit zábavu.

Předpokládal bych, že tam rusové pošlou ponorku s minami, kde nastavili delay detonace + 14 dní, aby zametli stopy .
Nicméně bych taky předpokládal, že okolo trubky budou proti-ponorkové detektory a že by něco takového zachytily.
Případně tam poslali malé ponorkové drony, které je obtížné zachytit Ale to vše jsou jen spekulace.
 
310_cibule
Sikorski na twitteru poděkoval hned, akorát to mohl myslet jako fór. Už to smazal. Asi si ho půjčila CIA a nebo, což je pravděpodobnější, i jemu došlo, že je to fór blbej.

Mně nedává moc smysl, aby to vyhodili do luftu jak Rusové, tak Američani. Ale já tomu nerozumim...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
606_Druindin
konec paniky, už sou fotky Úsměv
https://pbs.twimg...=4096x4096
Provedl to neznámý plavec s hodinkama Blancpain.
 
AB1Richard
Tak to je fotomontáž. Po začátku SVO začal pouzivat hodinky ruské výroby Šklebící se
 
Opitze
Ano, určitě to byli Rusové. Kousek od Dánska a Švédska, v mezinárodních vodách, nad kterými létají každý den špionážní letadla, a kde před pár dny mělo NATO své cvičení. A rovnou na čtyřech místech a rovnou oba dva. Takže Čug a Gek měli opět možnost nasadit brejle a ploutve a hezky to tam celé podminovat a pak zmizet po "anglicku".

Vzhledem k tomu, co píše britský tisk, tak je asi jasno... Britové i Ukrajinci to okamžitě hodili na Rusko (bez důkazů), zatímco Poláci to hodili na USA.

USA od toho ale kategoricky dává ruce pryč. Tomu bych i věřil, protože tak blbí zase nejsou a zastavit přívod ruského plynu do Evropy dokáží čistě diplomatickým a ekonomickým tlakem na evropské velmoce, resp. Německo.

Britové jsou ale jaderná velmoc, po brexitu je to tak trochu jiná Evropa a Boris to rozjel slušně a Liz je podle svých slov připravena zmáčknout kdykoliv tlačítko.


Toto vše ve chvíli, kdy Rusko absolutně ignoruje zajetý "mezinárodní pořádek" a ukusuje si z Ukrajiny obrovské území.

Toto ve chvíli, kdy se Green Deal otřásá v základech a ještě ani pořádně nezačal platit.

Toto ve chvíli, kdy se EU snaží emancipovat od USA a především Británie.

Toto ve chvíli, kdy začíná Evropa pochybovat o sankcích a podpoře Ukrajiny, protože evropský průmysl nemá levný (ruský) plyn.

Vzpomeňte si, že USA po konci studené války vede války kvůli ropě, plynu a surovinám.

Závislost sjednoceného a dobře namazaného německého ekonomického stroje na levných ruských surovinách a plynu.

Kdo profituje nejvíc? Američtí plynaři a zbrojaři. Kdo nejméně? Ukrajinci a teď i Evropané.

Ono to s tou starou a nefunkční EU nakonec zatřese, most USA-Británie-Polsko je pevný.

Teď už není žádný německý plán B...
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
1stCL_Fucida
310_cibule napsal:

Sikorski na twitteru poděkoval hned, akorát to mohl myslet jako fór. Už to smazal. Asi si ho půjčila CIA a nebo, což je pravděpodobnější, i jemu došlo, že je to fór blbej.

Mně nedává moc smysl, aby to vyhodili do luftu jak Rusové, tak Američani. Ale já tomu nerozumim...


Manželka říkala, že to byli Rusové - zkoušel jsem oponovat, ale vysvětlila mi (velice názorně), že to byli skutečně oni Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_cibule
1stCL_Fucida napsal:
Manželka říkala, že to byli Rusové - zkoušel jsem oponovat, ale vysvětlila mi (velice názorně), že to byli skutečně oni Úsměv


No a Opitz ti zase vysvětlí, že ne. To si holt člověk nevybere ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Opitze
Ti Rusové jsou ale fakt divní... Na jednu stranu nejsou schopni zastavit a nebo předejít ofenzive u Charkova, jaderné zbraně si nechali zrezivět, ale vyhodit plynovod na dně moře přímo pod nosem NATO, dokáží. A navíc pak zmizí úplně beze stop.

Ale tak Německo stále víc váhalo, tak to Rusové vyřešili za ně...
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

34,750,713 návštěv