April 27 2024 00:06:47
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Prodá někdo joystick?
3IAP_Dryjo
Pánové, nechcete se někdo před Vánoci zbavit svého záložního joysticku, čehokoliv kvalitnějšího než Thrustmaster T flight? Ne, že bych s ním nebyl spokojený, slouží mi krásně už 10 let, ale přecejen, něco pokročilejšího by bylo zajímavý.

Cena ideálně do 5000,-
 
1stCL_Fucida
No, to máš celkem vysokej finanční limit. Ale nevím, jestli by měl někdo chuť se zbavovat vačkových kniplů. Snad veškeré nevačkové se pohybují celkem hluboko pod touto tvojí hranicí a nemělo by smysl kupovat olítaný.

Já bych doporučil jít tímhle směrem:
Vačkový: https://vkbcontro...ge-edition
Klasický: https://vkbcontro...at-edition
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
3IAP_Dryjo
Ok, díky za doporučení, trochu nepřesně jsem se vyjádřil, 5000 jsem myslel klacek i páku :-). Ale ty tvoje doporučení jsou pěkný kousky, zamyslím se nad tím.
 
Ajvn
Dryjo. Dneska cokoli bez vaček je pravěk. Vyhozené peníze.
Buď vem co Ti doporučuje Fučida a nebo něco od téhle firmy: https://virpil-controls.eu Mám od nich grip i bazi a nemůžu si to vynachválit. Pdle mě mají tyhle věcičky lépe technicky, prakticky a řemeslně-výrobně lépe vypracované než konkurence.
 
Coffin Corner
Kdyby jen Ralfidude, jako jeden z nejlepších virtuálních pilotů věděl, že už deset let létá na Warhogu z pravěku, okamžitě by se zřítil v plamenech Úsměv
Nemyslím si, že by sis zase o tolik polepšil Dryjo, ale kdybys chtěl ušetřit tak nabízím Defender Cobra M5, prakticky nepoužívaný.
...taky sem si nemyslel že bych mohl sestřelit německý letadlo. Dva roky po válce se mi to konečně podařilo.
Abraham Simpson
 
3IAP_Dryjo
Zdar, Virpil je na to moje offline škádlení škoda.

Ten Defender vypadá pěkně, ale asi zůstanu u toho svýho plasťáka. Už teď mě tíží svědomí, že ho chci fešáka vyměnit, když mu nic neni :-D.

BTW. vím, že to zní podivně, ale já lítám s kniplem na klíně, na což je ten T-flight jako dělanej, bojím se, že ty ostatní, co jsem zatím viděl na to mají malou základnu a šroubovat to do prkna se mi moc nechce.
 
Kukuloo
Raz za cas tu chalani hodia nejake super kusky za dobre ceny v obchodoch. Naposledy som takto zohnal Ravcore Javelin za 20evri, ked niekto dal tip na czc tusim.




No ja to mam tiez polozene na nohach, akurat nepouzivam dosku ale krabicu od stavebnice Cobi Sherman Firefly Šklebící se
im9.cz/sk/iR/importprodukt-orig/b72/b72df56dc204dfe54c6be754ff25800d.jpg
Letka_13/Kukulo
 
Ajvn
No moment ja jsem na pravěkých klackách taky dosáhl hezkých uspěchů.Úsměv
No ale proč svítit loučema, když už máme svíčky, že?Úsměv
Poslouchej ja opravdu nechci dělat ze sebe tady chytrolína. Jenom Tě prosím nedělej tu samou chybu kterou jsem léta dělal. Už v době vačnatců jsem furt dokola kupoval nějaké levné srágory: Thrustmaster 1600, Javelin , X52... Za málo peněz málo muziky...
Virpilouš je tak o deset levlu nad tím vším. Mrknutí
Stál pravda dohromady 12 papouchů. Ale opravdu za Ty prachy stojí!
Hele když nevěříš mi tak věř Fučidovi.Úsměv
 
magot
střední třída není no ... buď to jsou vrzající plasťáky za 2k nebo brutální overkill za 15k a více..
 
3IAP_Dryjo
Díky bois, věřim, časem určitě pořídim, ale už mám drahech koníčků docela dost a k tomu dvě děti a manželku, která naštěstí umí udržet korunu Mrknutí

Vysedím si nějakou nabídku. VKB nebo Virpil vypadají oba fakt pěkně!
 
ATA_Kubule
Já byl spokojenej s defender cobra, dneska se prodává jako titanwolf. Slušný joy za dobré peníze
 
LesniHU
Logitech G940. Nechce nekdo?
Joy nepouzivam, mam lepsi, pedaly nepouzivam, mam lepsi, a plynovku bych, vzhledem k nulovemu vyuziti v posledni dobe, ozelel, kdyby ten set nekdo uvedl v pravidelne pouzivani.
 
LesniHU
re G940, par lidi se ptalo pres SZ. Joy+plynovku jsem zapojil a dle windowsiho control panelu vsechna tlacitka chodi, ale dalsi osy (mimo dvou os plynovek a dvou os joye) se s jejich otacenim nemeni. Myslim, ze je to spis problem toho windowsiho okenka, ale dokud to nebudu vedet stoprocentne, je prodej pozastaven. To cele na W10/64, samotna plynovka mi na nich normalne fungovala v DCS i BoX, vcetne tech sekundarnich os, proto mam podezreni na zobrazovani v control panelu. Nejsem prvni majitel a jsem presvedcen, ze jsem kratce po koupi prodluzoval kabliky v rukojeti joye, takze s tim by byt problem nemel. S cenou je to tezky, v cechach to uz nikdo neprodava, po evrope se pak prodalo par za necelych 5kkc, takze zde na foru registrovanym za ctyri, pokud s tim nebudu mit moc pakarnu (tj. baleni, posilani a tak). Jestli ma nekdo zajem, i jenom nezavazny predbezny, ozvete se - jestli nikdo mit zajem nebude, nebudu se namahat vybalovat pedaly a vsechno to dal testovat :-).
 
Coffin Corner
Jestli nevěříš nativnímu kontrolnímu panelu ve Windows tak zkus DXTweak2

https://www.xsimu...oller.245/
...taky sem si nemyslel že bych mohl sestřelit německý letadlo. Dva roky po válce se mi to konečně podařilo.
Abraham Simpson
 
LesniHU
Pedaly jsem nasel, odzkousel a po nainstalovani ovladacu funguji i ta dalsi kolecka. Prohlidka odhalila jeste chybejici pruhlednou krytku u jednoho z tech osmi tlacitek na zakladne plynovky.

Plati to, co jsem napsal, to jest, ze nechci mit pakarnu se zasilanim - nedovedu si moc predstavit, jak zabalim kilo tezky joy s pomerne choulostivou mechanikou bimbani paky a sverim to poste. To znamena nejlepe osobni predani, Hradec Kralove a okoli, pripadne neco zkuste vymyslet. Cena plati, jak jsem ji nastrelil v predchozim postu.

Poradi zajemcu, dle casu, jak se mi ozvali:
3IAP_Dryjo
Hans-Assi
310_Pip
 
3IAP_Dryjo
Ahoj, ja jdu z kola ven, spokojim se prozatim s tim svym kvedlatkem. Diky!
 
Ajvn
No jo no. Záleží na tom, kolik toho nakvedláš. Jestli málo tak jo. Jestli jen o fous více než málo tak jsi v Pííííí.... No však víš kde.Šklebící se
 
LesniHU
LesniHU napsal:

Pedaly jsem nasel, odzkousel a po nainstalovani ovladacu funguji i ta dalsi kolecka. Prohlidka odhalila jeste chybejici pruhlednou krytku u jednoho z tech osmi tlacitek na zakladne plynovky.

Plati to, co jsem napsal, to jest, ze nechci mit pakarnu se zasilanim - nedovedu si moc predstavit, jak zabalim kilo tezky joy s pomerne choulostivou mechanikou bimbani paky a sverim to poste. To znamena nejlepe osobni predani, Hradec Kralove a okoli, pripadne neco zkuste vymyslet. Cena plati, jak jsem ji nastrelil v predchozim postu.

Poradi zajemcu, dle casu, jak se mi ozvali:
3IAP_Dryjo
Hans-Assi
310_Pip
G940 uspesne prodan
 
Hood
Dobrý den. Už asi osm let nehraju Il-2 a už to i neplánuju a tak bych chtěl svůj Logitech G940 také prodat. Zatím je ve sklepě, ale pokud by byl nějaký zájemce tak bych ho oprášil a vyzkoušel.
 
CSW_Butys
Ahoj všem, kdyby měl někdo zájem o nový Thrustmaster T.16000M FCS PCm ze sady, tak se určitě domluvíme, viděl bych to za 1000kč. Foto můžu zaslat.
Upravil/a CSW_Butys dne 20-10-2022 18:45
i.ibb.co/P1zc1q9/Butys.png
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,767,152 návštěv