April 19 2024 13:22:49
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Starfield
magot
"ačkoli by hráči plynulý sestup na planetu ocenili, čas strávený realizací by prý nenabídl pozvednutí zážitku, které by tým očekával." - to je "optimalizované" vyjádření jak z Kremlu ..
Ano, já ten zážitek neocením, páč si to díky tomu nekoupím. To je něco jako kdyby se v závodní hře nedalo zatáčet doleva Šklebící se
Ale i tak to může být pěkná hra ala Fallout na cizích planetách, proč ne. Ale nic pro mne ..
Upravil/a magot dne 16-06-2022 13:40
 
alfik
Tipl bych si, že to bude něco jako v sérii Mass Effect, tedy filmeček přistávající lodi.
Nebo dlooouhý výtah na Citadele Vyděšený
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
AJaromir
Vzlet a přistání na planetu je dosud nejlépe udělaný snad jen ve třech hrách co znám. Tou první je Kerbal Space Program. Tou druhou je Orbiter 2016 Space Flight Simulator. A třetí je Space Shuttle Mission 2007. Jinak nic moc. Šklebící se
 
ZVP_Iceman
AJaromir napsal:

Vzlet a přistání na planetu je dosud nejlépe udělaný snad jen ve třech hrách co znám. Tou první je Kerbal Space Program. Tou druhou je Orbiter 2016 Space Flight Simulator. A třetí je Space Shuttle Mission 2007. Jinak nic moc. Šklebící se


Kolik jen já těch Kerbíků zabil..... Smutný
 
magot
Nejlepší byl Werner von Kerman Šklebící se
Btw ta von Braunova stanice na orbitu kterou IRL plánoval se v KSP také objevila Úsměv
 
LesniHU
Argument, ze se neco vynechalo, aby zbyly zdroje na neco jineho, plne chapu. Ne nutne s nim souhlasim, samozrejme, je to ale jen obvykla variace na "vzdycky musis obetovat neco, co chces, pro neco, co chces jeste vic".
Pro me chybejici prechod na planetu zabijak hry neni, jen to bohuzel implikuje, ze ono proceduralni generovani svetu dost mozna bude mit znacne limity a ze to staveni lode, jak se tam s tim chlubi, tak s tim to nebude tak horke, snad s vyjimkou vizualni stranky. Spis mam ale obavu, aby nebyla hra zretardovana dnes popularnim sloucenim post apokalyptickeho a retro naladeni.
 
alfik
LesniHU napsal:
Spis mam ale obavu, aby nebyla hra zretardovana dnes popularnim sloucenim post apokalyptickeho a retro naladeni.

To je problém celé západní civilizace, ale to už je na jinou debatu, třeba na srazu. Už o tom píší i filosofové, politologové, atd., nejen jeden starý invalidní zcela bez-politicko-mocný cyp z eSVéKáček Úsměv
Ztratili jsme drajv. Atlantická civilizace je postavená na mystické myšlence "zítra bude líp". Kvůli tomu jsme od 8-9 století dělali vše. A dařilo se nám to. A teď už nějak ne-e. Nějak nevíme kudy kam, protože už nějak nevěříme že líp bude. Raději máme Star Wars s princeznami, mocnou naSírou, a lajtsejbry, než Star Trek. "Žereme" víc Fallout a Metro než Elite, SC, Kerbal a Vzhůru ke hvězdám.
Proto ta smrtelná kombinace retro-postapo. Ve všem. Nejen ve hrách, i v knížkách a filmech.
I v politice...
No, jak říkám, necháme si to na sraz Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
AJaromir
Koukal jsem na to video ze hry. Zajímalo by mě jak míří zbraněmi. Zaměřovač tam není, pohled přes mířidla není, jak se s tím sakra zaměřuje?
 
magot
uděláš si pernament fixem křížek na monitoru Šklebící se
 
AJaromir
magot napsal:

uděláš si pernament fixem křížek na monitoru Šklebící se

Zbytečně. Nakreslit křížek umí přímo můj monitor. Úsměv
 
alfik
AJaromir napsal:

magot napsal:

uděláš si pernament fixem křížek na monitoru Šklebící se

Zbytečně. Nakreslit křížek umí přímo můj monitor. Úsměv

Nebo (jako já - já ten křížek na monitoru nemám rád) si nalepíš do středů dolních i postranních lišt na monitoru čárky z lepek. Zjistil jsem už před 25 léty, že to stačí - oko vnímá i ty okraje monitoru, a tedy ty lepky, a to stačí k tomu, aby si střed "našlo" Úsměv
A i kdyby ne, oko cukne na některou stranu a "chytí se".
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
WT_Horrido
Takže přistání na planetě bude jen animace. Tak tím je to v podstatě neprodejné. Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
WT_Horrido
alfik napsal:

LesniHU napsal:
Spis mam ale obavu, aby nebyla hra zretardovana dnes popularnim sloucenim post apokalyptickeho a retro naladeni.

To je problém celé západní civilizace, ale to už je na jinou debatu, třeba na srazu. Už o tom píší i filosofové, politologové, atd., nejen jeden starý invalidní zcela bez-politicko-mocný cyp z eSVéKáček Úsměv
Ztratili jsme drajv. Atlantická civilizace je postavená na mystické myšlence "zítra bude líp". Kvůli tomu jsme od 8-9 století dělali vše. A dařilo se nám to. A teď už nějak ne-e. Nějak nevíme kudy kam, protože už nějak nevěříme že líp bude. Raději máme Star Wars s princeznami, mocnou naSírou, a lajtsejbry, než Star Trek. "Žereme" víc Fallout a Metro než Elite, SC, Kerbal a Vzhůru ke hvězdám.
Proto ta smrtelná kombinace retro-postapo. Ve všem. Nejen ve hrách, i v knížkách a filmech.
I v politice...
No, jak říkám, necháme si to na sraz Úsměv


Zrovna buduji galaktickou říši v Endless Space 2. Doufám, že je to dostatečně optimistické. Úsměv

https://steamuser...rbox=false
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
magot
AJaromir napsal:

Koukal jsem na to video ze hry. Zajímalo by mě jak míří zbraněmi. Zaměřovač tam není, pohled přes mířidla není, jak se s tím sakra zaměřuje?

i.imgur.com/2HskGw5.jpg
 
Tyler Durden
Starfield znovu na programu.

YouTube Video



Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Tyler Durden
YouTube Video



Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,721,926 návštěv