April 26 2024 02:58:49
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
IL2 BOX online speciálka č.3 - Poslední let z Pitomniku
saldy
Paulus napsal:

Paulus napsal:

Je tu někdo, kdo mi poradí s Tetkou. Nedaří se mi odstartovat, motory na křídlech nejdou za plynem!


Tak ještě znova. Mám nastartované všechny motory. Přidávám plyn, čelní motor 1 jde do otáček na 100 %, motory na křídlech jdou jen na 11 %. Ruční brzdu jsem vyřadil. Proto nemám tah na vzlet. Kde je chyba?


Máš směs na 100%? Ty 3 páky vpravo úplně dolů. Nebo máš řízení nastavené na 2 plynovky, to by mohlo takhle blbnout.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Paulus
saldy napsal:

Paulus napsal:

Paulus napsal:

Je tu někdo, kdo mi poradí s Tetkou. Nedaří se mi odstartovat, motory na křídlech nejdou za plynem!


Tak ještě znova. Mám nastartované všechny motory. Přidávám plyn, čelní motor 1 jde do otáček na 100 %, motory na křídlech jdou jen na 11 %. Ruční brzdu jsem vyřadil. Proto nemám tah na vzlet. Kde je chyba?


Máš směs na 100%? Ty 3 páky vpravo úplně dolů. Nebo máš řízení nastavené na 2 plynovky, to by mohlo takhle blbnout.


Vyřešeno! Kolize nastavení kláves brzd.
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
magot
Vyhlašuji tedy všeobecný tréning pilotů Junkersů na tento čtvrtek od 20h
SVK TS audio
Samozřejmě mohou dorazit cvičit i piloti Heinkelů a zörsterů Úsměv
Upravil/a magot dne 04-05-2022 12:59
 
310_cibule
Tak jo, dík.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Paulus
Naverboval jsem k sobě navigátora a zadního střelce. Přihlašuji MONTYHO a Picketa.
Upravil/a Paulus dne 05-05-2022 00:41
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
1stCL_Fucida
Zítra na chvilku zaskočím Úsměv

Budeme mít v ostré misi studené motory? Já bych to bral Mrknutí
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Fucida
Mimochodem: Se mi v tom He 111 dělá bez ironie trochu víc na blití. Nejsem na to nějakej zvyklej. LesniHU, budeme muset posádku i zbytek formace připravit na nějaký mezipřistání, aby si Herr Pilot mohl odskočit odplivnout litr nebo dva ke keříku Úsměv No, zkusím to zítra ještě trochu rozlítat...
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
magot
1stCL_Fucida napsal:
Mimochodem: Se mi v tom He 111 dělá bez ironie trochu víc na blití.

Jojo i mě. To dělá ten skleník Šklebící se

1stCL_Fucida napsal:
Budeme mít v ostré misi studené motory?

Ne, teplé Úsměv
 
rudidlo
WT_Horrido napsal:

Roky létáte a neumíte ani odstartovat? To je ostuda. Co když sem příjde nějaký nováček? Šklebící se

Což mi připomíná, kde tě vidím v rosteru?

Machruješ a hajzly máš na chodbě ;-)
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
rudidlo
magot napsal:
Online akce by měla mít jednu unikátní věc, originální soundtrack z filmu Stalingrad (1993), měl by být přehráván dle situace přímo ve hře. (Zatím v testu)
Snad nám to tvůrce R.J. Schneider odpustí toto neautorizované přehrání.


Tvůrce snad ano, ale Twich nám to asi nepromine. :-(
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
1stCL_Fucida
magot napsal:

1stCL_Fucida napsal:
Mimochodem: Se mi v tom He 111 dělá bez ironie trochu víc na blití.

Jojo i mě. To dělá ten skleník Šklebící se


Taky letíš ve VR, jo? Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
LesniHU
1stCL_Fucida napsal:
Mimochodem: Se mi v tom He 111 dělá bez ironie trochu víc na blití. Nejsem na to nějakej zvyklej. LesniHU, budeme muset posádku i zbytek formace připravit na nějaký mezipřistání, aby si Herr Pilot mohl odskočit odplivnout litr nebo dva ke keříku Úsměv No, zkusím to zítra ještě trochu rozlítat...
Tak to je škoda, ze to nema dvojí řízení, ja bych ti s tím umyslne houpal Úsměv
Ja zatím stihl nainstalovat ila, tramspeak a přinést domů sluchatka s mikrofonem. Dneska v noci se snad stihnu podívat na mapu, kde vlastně letíme...
 
310_cibule
1stCL_Fucida napsal:
Taky letíš ve VR, jo? Úsměv


I já. Ale v tetičce. Vůbec první specka ve VR (a vlastně víceméně i online). Ale s navigátorem by to mělo být easy.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Fucida
Jo, my s Lesníkem se neztratíme...a pokud ano, tak se prostě nad záhyby Temže (kde už to známe) prostě otočíme a sednem v Paříži Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_cibule
Tak to si raději vezmi přídavné nádrže. Je to od Volhy dost daleko (akorát jsem s nimi žádnou stojedenáctku nikdy neviděl, což nutně neznamená, že je nějaká někdy neměla).
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
WT_Horrido
Existovaly velké devítisetlitrové "kapky" na levý trupový zavěsník. Fuči je v pohodě.
Upravil/a WT_Horrido dne 05-05-2022 11:08
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
310_cibule
Ještě že tak...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
1stCL_Fucida napsal:

magot napsal:

1stCL_Fucida napsal:
Mimochodem: Se mi v tom He 111 dělá bez ironie trochu víc na blití.

Jojo i mě. To dělá ten skleník Šklebící se


Taky letíš ve VR, jo? Úsměv

No, ještě uvidím Úsměv
 
matmy
magot napsal:

Vyhlašuji tedy všeobecný tréning pilotů Junkersů na tento čtvrtek od 20h
SVK TS audio
Samozřejmě mohou dorazit cvičit i piloti Heinkelů a zörsterů Úsměv


Dorazím. Snad dneska přeperu nastavení třímotoráku v ilovi..
 
rudidlo
magot napsal:

Upraveno a rozšířeno pravidlo (viz. také první strana):
5) Zbraně:
- nikdo nenakládá žádné zbraně a munici, munice ve věžích bude ale dostupná dle defaultního nastavení
- je povoleno používat věžové střelecké pozice navigátory
- není povoleno používat dopředu spřažené zbraně, tzn. hlavní kulomety a kanony. To se tedy týká pouze Bf-110

Nestačí tedy uzamknout zbraňové systémy, nastavit konfiguraci na letišti "Empty" a nemusíme řešit zákaz?
Ptám se pro kamaráda.Mrknutí
Upravil/a rudidlo dne 05-05-2022 19:11
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,762,343 návštěv