May 17 2024 05:33:09
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 10

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World 2022
Coffin Corner
Úžasnej trailer. Aktualizace mi tahá 40 giga... Šklebící se
...taky sem si nemyslel že bych mohl sestřelit německý letadlo. Dva roky po válce se mi to konečně podařilo.
Abraham Simpson
 
magot
To budou mapy ..
 
Ace14
Koupil jsem upgrade BS3, ale nenabízí mě to stažení, nevíte co s tím?
 
AJaromir
Ace14 napsal:

Koupil jsem upgrade BS3, ale nenabízí mě to stažení, nevíte co s tím?

Aktualizace je jen pro OpenBeta verzi DCS. Viz changelog, který také vyšel jen pro Openbeta. Tipuji, že tohle bude ten problém.
 
AJaromir
Jinak furt mi to nedá spát. Přijde mi ten update celkem kontroverzní a ED tím tak trohu narušuje svoji politiku. Na jednu stranu některé zbraně na jiných strojích nesimuluje, protože nikdy nebyly použity, a teď tu máme tak trochu fiktivní verzi KA-50.
 
petsild
Mega povedené video z prostředí války ve Vietnamu.
YouTube Video



img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
alfik
AJaromir napsal:

Ace14 napsal:

Koupil jsem upgrade BS3, ale nenabízí mě to stažení, nevíte co s tím?

Aktualizace je jen pro OpenBeta verzi DCS. Viz changelog, který také vyšel jen pro Openbeta. Tipuji, že tohle bude ten problém.

Mám BS2, ale nenabízí mi BS3 za sníženou cenu, ale za 69,99. Nevíš co mám špatně a co a jak s tím udělat?

PS: Může to být tím, že jsem měl pův. DCS na Steamu, kde jsem měl i BS2? Protože na výpisu profilu na DCS stránkách jej tam nemám, mám jen ty moduly co jsem si koupil přímo na stránkách. A s tím souvisí ta moje otázka - nevěděli byste co s tím? Úsměv
Upravil/a alfik dne 17-12-2022 12:10
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
57thMH_Edison
alfik napsal:

AJaromir napsal:

Ace14 napsal:

Koupil jsem upgrade BS3, ale nenabízí mě to stažení, nevíte co s tím?

Aktualizace je jen pro OpenBeta verzi DCS. Viz changelog, který také vyšel jen pro Openbeta. Tipuji, že tohle bude ten problém.

Mám BS2, ale nenabízí mi BS3 za sníženou cenu, ale za 69,99. Nevíš co mám špatně a co a jak s tím udělat?

PS: Může to být tím, že jsem měl pův. DCS na Steamu, kde jsem měl i BS2? Protože na výpisu profilu na DCS stránkách jej tam nemám, mám jen ty moduly co jsem si koupil přímo na stránkách. A s tím souvisí ta moje otázka - nevěděli byste co s tím? Úsměv


Měl jsem kdysi podobný problém protože jsem koupit BS_1 ještě jako DVD verzi. Napsal jsem přímo na podporu kde jsem poslal foto DVD plus klíč a oni mi to převedli do účtu DCS a mám klid.
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
Sanyo
AJaromir napsal:

Jinak furt mi to nedá spát. Přijde mi ten update celkem kontroverzní a ED tím tak trohu narušuje svoji politiku. Na jednu stranu některé zbraně na jiných strojích nesimuluje, protože nikdy nebyly použity, a teď tu máme tak trochu fiktivní verzi KA-50.


Třeba na rusletu je zmíněná Igla jako aa výzbroj, ale nikde jsem neviděl zmínku, že by mohl lítat v sestavě řízené - neřízené rakety a aa rakety. Čekal jsem, že to bude možné přidat na stávající závěsníky, třeba místo neřízených raket. 6 závěsníků jsem nikde nenašel. Jinak nevím jestli to je bug nebo Igla je tak slabá, ale Apache se mi povedlo sestřelit až po třetí trefě.
 
magot
To nebude bug, igla je slabá a apache celkem silně pancéřovaný.
Měl by vydržet projektily 20mm včetně rotoru.
 
jardazov
Tady je něco k tomu nefungujícímu upgradu na Black Shark 3

https://forum.dcs...k-shark-2/
 
Coffin Corner
Ohledně těch závěsníků na Igly u Ka-50 jaké svět neviděl, jsem na ruskojazyčném fóru ED narazil na názor člověka který měl k Akulám asi hodně blízko a jeho tvrzení dávalo celkem smysl...
V době kdy probíhala modernizace těch (tuším) šestnácti sériových Ka-50 se mimo integraci DIRCM počítalo i s novými křídly se šesti závěsníky. Takže se nachystala kabeláž a křídla která se nestihla namontovat u výrobce se měla dodatečně montovat na opravárenském zařízení příslušného vojenského okruhu.
Jenomže v té době proběhlo radikální rozhodnutí, že Akuly půjdou do zálohy a vše se bude soustředit už jen na Ka-52. A aby se ušetřilo, vzala se již vyrobená křídla pro Ka-50 a použila pro nástupce.
Nicméně kdyby se Akuly reaktivovaly byla prý výměna křídel velice snadná a rychlá.

Bohužel ten příspěvek už nedokážu dohledat. Asi se o tom dozvěděli Čepiga s Myškinem... Vyděšený
...taky sem si nemyslel že bych mohl sestřelit německý letadlo. Dva roky po válce se mi to konečně podařilo.
Abraham Simpson
 
alfik
Mno. Tak to asi budu muset znovu koupit, Steam verze se nepřešupačila "naplno". Tudíž se nepočítá jako koupená.
Ničevo, malčik. Isnt matter. Koupil jsem už tolik simů opakovaně... při různých verzích... že su zvyklý Úsměv

S tím ovšem vyvstává palčivá otázka:
Co radíte, rádcové milí, když už to budu kupovat, tak co - Ka50, Mi24, nebo AH64D?
Co bude lepší (stejně mě sestřelej... jako dycky Vyděšený )?
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
alfik
Coffin Corner napsal:

Ohledně těch závěsníků na Igly u Ka-50 jaké svět neviděl, jsem na ruskojazyčném fóru ED narazil na názor člověka který měl k Akulám asi hodně blízko a jeho tvrzení dávalo celkem smysl...
V době kdy probíhala modernizace těch (tuším) šestnácti sériových Ka-50 se mimo integraci DIRCM počítalo i s novými křídly se šesti závěsníky. Takže se nachystala kabeláž a křídla která se nestihla namontovat u výrobce se měla dodatečně montovat na opravárenském zařízení příslušného vojenského okruhu.
Jenomže v té době proběhlo radikální rozhodnutí, že Akuly půjdou do zálohy a vše se bude soustředit už jen na Ka-52. A aby se ušetřilo, vzala se již vyrobená křídla pro Ka-50 a použila pro nástupce.
Nicméně kdyby se Akuly reaktivovaly byla prý výměna křídel velice snadná a rychlá.

Bohužel ten příspěvek už nedokážu dohledat. Asi se o tom dozvěděli Čepiga s Myškinem... Vyděšený

To souhlasí s tím co jsem dohledával v několika posl. letech já (ti co byli na srazu vědí o čem je řeč Úsměv ).
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
magot
alfik napsal:

Mno. Tak to asi budu muset znovu koupit, Steam verze se nepřešupačila "naplno". Tudíž se nepočítá jako koupená.
Ničevo, malčik. Isnt matter. Koupil jsem už tolik simů opakovaně... při různých verzích... že su zvyklý Úsměv

S tím ovšem vyvstává palčivá otázka:
Co radíte, rádcové milí, když už to budu kupovat, tak co - Ka50, Mi24, nebo AH64D?
Co bude lepší (stejně mě sestřelej... jako dycky Vyděšený )?

No za mne spíš Mi-24 z nostalgie k analogovým strojům.
S hrbáčem je více srandy, můžeš tam i vozit pěchotu, můžeš střílet z bočních kulometů, ta papírová pohybující se mapa je zajímavá alternativa k tomu jak se ztratit a nakonec zařízení plné černé magie zvané Raduga - to je extra výzva Šklebící se
Ten apač, to je takovej mercedes no, neztratíš se, odpaluješ hellfiry na rosničku a s tou třicítkou rozdáváš headshoty jak v nějaké hře na Xboxu, kde zabíjení je tak snadné Úsměv
Upravil/a magot dne 17-12-2022 15:51
 
magot
alfik napsal:

Coffin Corner napsal:

Ohledně těch závěsníků na Igly u Ka-50 jaké svět neviděl, jsem na ruskojazyčném fóru ED narazil na názor člověka který měl k Akulám asi hodně blízko a jeho tvrzení dávalo celkem smysl...
V době kdy probíhala modernizace těch (tuším) šestnácti sériových Ka-50 se mimo integraci DIRCM počítalo i s novými křídly se šesti závěsníky. Takže se nachystala kabeláž a křídla která se nestihla namontovat u výrobce se měla dodatečně montovat na opravárenském zařízení příslušného vojenského okruhu.
Jenomže v té době proběhlo radikální rozhodnutí, že Akuly půjdou do zálohy a vše se bude soustředit už jen na Ka-52. A aby se ušetřilo, vzala se již vyrobená křídla pro Ka-50 a použila pro nástupce.
Nicméně kdyby se Akuly reaktivovaly byla prý výměna křídel velice snadná a rychlá.

Bohužel ten příspěvek už nedokážu dohledat. Asi se o tom dozvěděli Čepiga s Myškinem... Vyděšený

To souhlasí s tím co jsem dohledával v několika posl. letech já (ti co byli na srazu vědí o čem je řeč Úsměv ).

ten závěsník by měl umět i R-73 a Kh-25MP (protiradiační)
tzn. tak už by tu fikci mohli dotáhnout do konce Šklebící se
 
Ace14
AJaromir napsal:

Ace14 napsal:

Koupil jsem upgrade BS3, ale nenabízí mě to stažení, nevíte co s tím?

Aktualizace je jen pro OpenBeta verzi DCS. Viz changelog, který také vyšel jen pro Openbeta. Tipuji, že tohle bude ten problém.

Díky, to bude ono, mám verzi stable.
 
AJaromir
Nicméně BS3 je spíš fikce. Stejně jako SU-25T.
Ale ED píše, že se jedná o skutečný stroj.
Výrobní číslo: 8798000025
Sériové číslo: 00-05
Datum kompletace stroje: 18. Červen 1990

Speciální úderná skupina dvou těchto strojů (marking 24 a 25) byly společně s C2 Ka-29 nasazeny v Čečensku.

Ale zmiňuji to kvůli politice ED, kdy nechtěli nasimulovat pro Sršeň jeden ze zbraňových systémů, protože nikdy nebyl užit. A pamatuji si, že snad v reakci na to Razbam nasimuloval Sidearm pro Harrier.
Upravil/a AJaromir dne 18-12-2022 09:50
 
alfik
No, pokud byl alespoň jeden stroj vybaven novým křídlem, jak tvrdí, a nasazen, tak o fikci mluvit nemůžeme.
O výjimečnosti ovšem ano.
Osobně bych uvítal kdyby vytvořili verzi Ka-52, s Petrovičem.
Btw v Ka-52 by šlo klikat i na čudle u Petroviče, sedí tam vedle sebe Úsměv
Ovšem ta je ještě moc "nová", je to souč. používaná verze a je tudíž na ni uvaleno mnoho utajení a podobně, byť "všichni vědí že..." Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Sanyo
Jenom taková vsuvka. Když jsem se na ten typ ka50 chtěl podívat na RussianPlanes.net, tak na mě vyskočilo " DŮLEŽITÉ: Až do ukončení ruské speciální operace na Ukrajině nebudou na webu zveřejňovány žádné fotografie ruského státního letectva." Sice jim ty kamovy na Ukrajině (byť 52) padají jako mouchy a některá stroje se dostaly k ukrajincům po nouzovém přistání, ale proč z toho nedělat kovbojku, kdy i z fotky by se náááhodou mohlo rozpoznat nějaké super tajné zařízení Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,541 návštěv