May 05 2024 20:22:59
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 10

· Piloti on-line: 1
Letka13TD_Luky

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Problém s Kh-66 Ghrom
Ace14
U Mig-21 mám problém s navedením Kh-66 na cíl i když vše dělám podle návod.
ASP- Gyro
Radar - Fix beam, zaměření cíle na radaru proběhne, ale retikl nezůstává na cíly, nevíte co dělám špatně??
 
Ace14
Ano, mám zalokováno, na radaru je to zaměřené, ale zaměřovač mi nedrží na cíl.
 
Ace14
Přesně jak píšeš, to je ono. Na AG mám přepnuto. Budu zkoušet dál a hledat chybu. Každopádně děkuju za odpověď.
 
AJaromir
Nejsem si jistý, ale cíl by neměl jít zamknout. Možná to jde ve zjednodušeném režimu, ale jinak jsem vždy cíl naváděl ručně.
 
magot
Měl by tam být na HUD zobrazen malý kurzor ve tvaru X. Je umístěn v zaměřovači níže, není úplně ve středu.
To je tam kam cílí paprsek. Pak se odpálí Grom , ten se drží paprsku a pilot drží toto malé X na na cíli dokud střela nedopadne.
Čili paprsek se "rozsvítí" ve chvíli kdy se dá páčka locked beam selector switch do stavu ON - zapnuto.
Co si matně pamatuju tak by tahle střela měla být odpalována v mírném dive aby byla její trajektorie při letu přesná.
Pak se udělá obrat.
Žadné uzamykání cíle neprobíhá, alespoň o žádném nevím ..

Pokud tam zamykání je, pak čím se to tedy zamyká? Jakým tlačítkem?
 
Ace14
Zamknutí probíhá tlačítkem "target lock on" jako když zamkneš vzdušný cíl a zaměřovač zůstával přilepený na místě kdes to zalokoval a tam aj letěla raketa. Ale myslím si, že to bude ta Saburova verze odpovědi, protože dřív to fungovalo v pohodě. Díky kluci.
 
ringlett
Hezký neporadím, ale rejpnu si.
My pro ten ruský znak X co anglánsky mluvící přepisují tím trapným zakašláním máme pěkné písmenko. Jmenuje se CH.

Ch-66 / AS-7 Kerry
Jinak také označovaná izdělije 66. Vyvinuta jako dočasné řešení, než bude k dispozici Ch-23. Vývoj započat a dokončen v roce 1966. Střela se naváděla po paprsku radaru (beam-riding), který pilot držel zaměřený na cíli, nebyla příliš přesná. Vycházela z RS-2-US. Kromě základní verze Ch-66 byla ještě vyráběna výcviková Ch-66UD (učebno-dejstvujuščaja) bez bojové hlavice.
Nelétám, občas se plazím ...
 
Ace14
Takže to funguje jak napsal Saburo: Pokud chceš aby Ti to fungovalo jako dříve, je údajně nutné mít nezaškrtnutou volbu realistic ASP ve special nastavení.¨
A ještě se zeptám, jakým způsobem se teda navádí při zaškrtnutí realistic ASP, to si letí úplně do p....., neposlouchá.
 
magot
Zajímavé. Že by to rusové polákům osekali v jakousi exportní verzi? Jako kdyby jim tam nenamontovali ten paprskomet Úsměv
 
Ace14
magot napsal:

Měl by tam být na HUD zobrazen malý kurzor ve tvaru X. Je umístěn v zaměřovači níže, není úplně ve středu.
To je tam kam cílí paprsek. Pak se odpálí Grom , ten se drží paprsku a pilot drží toto malé X na na cíli dokud střela nedopadne.
Čili paprsek se "rozsvítí" ve chvíli kdy se dá páčka locked beam selector switch do stavu ON - zapnuto.
Co si matně pamatuju tak by tahle střela měla být odpalována v mírném dive aby byla její trajektorie při letu přesná.
Pak se udělá obrat.
Žadné uzamykání cíle neprobíhá, alespoň o žádném nevím ..

Pokud tam zamykání je, pak čím se to tedy zamyká? Jakým tlačítkem?




Takže funguje i tato verze při zaškrtlém realistic ASP. Děkuji pánové za pomoc.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

34,821,363 návštěv