April 18 2024 20:05:55
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 1
WT_Pedropan

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
nastavení FF
VGR_cardas
hoj,
pouzivam saitek cyborg EVO s FF v kombinaci s pedaly od logitech FF volantu...pedaly se pres specialni koncovky (vypada jak RJ 11) pripojuji do volantu a ten pres USB do kompu, FF volantu (samostatne napajeni) je vypnuto nebot mam problem, ze neumim presvedcit system/ILa aby nechal bezet FF u joysticku..pokazde se cuka (kdyz ho zapojim do site) volant, ale FF u joy nejede:-(.

jak presvedcit XP/ILa aby bral joy jako "primarni", tudiz aby fungoval FF ikdyz jsou zaple pedaly....netusite nekdo pls?:confused::cry:

diky
ps. v controls v ILu mi to ukazuje joy jako ID2 zarizeni...
 
312_HeRa
A kydz ho das jako prvni zarizeni.?..myslim joy....mel jsem komplet Logitech volant a FF joy Logitech a fungovalo to......Jeste mas navic dalsi osu(volant) na mapovani Úsměv

EDIT:V IL2Setupu si vybyras, ktery joy pouzivas, ale ono je to hold nekterym hermin zarizenim uplne jedno.... za.....ny Widle :sm41:
Proste muj Saitek x52 bude nadosmrti ID2 i kdybych se rozkrajel.

Napada me, jetsli jsem nevidel nastavovani FF v conf.ini. Tam se mam pocit nastavuje pro kazde zarizeni zvlast ...ale mozna ne....jsem v praci, presne nevim.

Ale Force Feedback v Hardware Setupu mas zaplej?

BTW: Docetl jsem se, ze je lepsi po jakekoliv zmene v nastaveni ILa, hru vypnou a znovu zapnout.

PS:Cim vic se ted stracham v nastaveni tyhle hry, tim vic si myslim, ze mi chybi VS Chemicko-prumyslova :sm8:
Upravil/a 312_HeRa dne 05-10-2005 15:30
 
312raf.com
310_cibule
Nekde jsem slysel (myslim, ze mi to rikal Jiricek), ze ikspecka si proste samy vyberou, co je primerni zarizeni a za ziveho boha je nepresvedcis zmenit nazor. Prodavam, jak jsem koupil, sam tomu vubec nerozumim....
 
57MH_Zvire
A zkoušel jsi v Herních zařízení kliknout na Upřesnit. Dle MS by jsi tam měl mít možnost vybrat si, jaké ID bude mít jaké zařízení. Problém je v tom, že jakmile připojíš cokoliv od MS, tak se jdeš klouzat. Teda aspoň tak se chvá moje PC. Šklebící se
 
airspace.cz
313_Gryzlov
Používám celkem 3 joye a EVO s FF se mi hlásí myslím jako až třetí joy v pořadí. Normálně jsem v Ilovi přecvaknul přepínač FF na On, aniž bych řešil, u kterého joye to je. A funguje tobez problémů.
 
312_HeRa
57MH_Zvire napsal:
A zkoušel jsi v Herních zařízení kliknout na Upřesnit. Dle MS by jsi tam měl mít možnost vybrat si, jaké ID bude mít jaké zařízení. Problém je v tom, že jakmile připojíš cokoliv od MS, tak se jdeš klouzat. Teda aspoň tak se chvá moje PC. Šklebící se

A ne jen u MS. Zasun tam pedaly USB od CH a mas to taky Úsměv
 
312raf.com
VGR_cardas
57MH_Zvire napsal:
A zkoušel jsi v Herních zařízení kliknout na Upřesnit. Dle MS by jsi tam měl mít možnost vybrat si, jaké ID bude mít jaké zařízení. Problém je v tom, že jakmile připojíš cokoliv od MS, tak se jdeš klouzat. Teda aspoň tak se chvá moje PC. Šklebící se


to jsem asi prehlidl....vecer zkusim a dam vedet.dik zatim vsem
 
VGR_cardas
AH_Gryzlov napsal:
Používám celkem 3 joye a EVO s FF se mi hlásí myslím jako až třetí joy v pořadí. Normálně jsem v Ilovi přecvaknul přepínač FF na On, aniž bych řešil, u kterého joye to je. A funguje tobez problémů.

to ale predpokladam nemas pripojeny vsechny 3 najednou....nebo jo?
 
VGR_cardas
tak update: vcera vecer jsem zkusil prenastavit ve woknech -game controllers- saitek jako ID1 (neni to tam jako ID, ale jako "primary device to be used with older games" ....nebo tak nejak- coz me opravdu poprve netrklo ze by se tim melo nastavovat ID :-)) ...po zmene se mi logitech controll center hlasil volant (resp. pedaly) jako ID2 - zajasal jsem.

nicmene po nastartovani ILa se ten smejd ukazoval zase jako ID1 :sm23:, tudiz vse pri starem...nemate nekdo dalsi radu?Úsměv
 
313_Gryzlov
VND_cardas napsal: to ale predpokladam nemas pripojeny vsechny 3 najednou....nebo jo?


Mám připojené všechny tři najednou:

1. joy na gameportu
2. joy USB
3. joy USB

Kouknu se Ti, jaká mají přiřazená čísla, ale vím, že EVO má pořadové číslo 2 nebo 3.

Asi hloupý dotaz, ale funguje Ti FF v Ilovi sám o sobě?
 
WT_Flan
LEGRA_HeRa napsal:
57MH_Zvire napsal:
A zkoušel jsi v Herních zařízení kliknout na Upřesnit. Dle MS by jsi tam měl mít možnost vybrat si, jaké ID bude mít jaké zařízení. Problém je v tom, že jakmile připojíš cokoliv od MS, tak se jdeš klouzat. Teda aspoň tak se chvá moje PC. Šklebící se

A ne jen u MS. Zasun tam pedaly USB od CH a mas to taky Úsměv


Potvrzuji. Na prikladu plynovky CH.
 
AH_Cutora
57MH_Zvire napsal:
A zkoušel jsi v Herních zařízení kliknout na Upřesnit. Dle MS by jsi tam měl mít možnost vybrat si, jaké ID bude mít jaké zařízení. Problém je v tom, že jakmile připojíš cokoliv od MS, tak se jdeš klouzat. Teda aspoň tak se chvá moje PC. Šklebící se


Take potvrzuji. Muzu si preference nastavit jak chci, ale stejne to widle ignoruji a priradi si tomu poradove cislo podle sebe. Naposledy to tusim fungovalo na Win98, ale na NT rade (win2000 i winXP) mi to nefunguje.
 
Panek
Vím že, je to stará záležitost, ale nepřišel někdo konečně na nějaké řešení? Registry, program, ovladače? Kombinace Logitech volat a Saitek EVO FF. Volat se třepe EVO je zdechlé.

Nevíte, kde je rudidlo? Úsměv
 
Jp-
vyzkoušelsi il2 sticks?
 
hroznys
[quote]Panek napsal:
Vím že, je to stará záležitost, ale nepřišel někdo konečně na nějaké řešení? Registry, program, ovladače? Kombinace Logitech volat a Saitek EVO FF. Volat se třepe EVO je zdechlé.

...quote]

Vím, že je to o dalších pár let starší záležitost, ale už to někdo za těch 6 let vymyslel? Googluju řešení už celý odpoledne a porád nic...
 
hroznys
Tak možné řešení problému se jmenuje PPJoy a PPJoyJoy (nutné oba). Více v HW sekci zdejšího fóra.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,717,529 návštěv