March 28 2024 09:42:18
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
[PRODANO] Prodám vnitrnosti s i7-3770
Shadowdeath
Ahoj, po upgradu, uz me to asi mesic lezi doma, predtim pracovalo spolehlive. Tak by nekomu mohlo jeste prijit vhod..

Jedna se o:
- i7-3770 + chladic
- 2x8Gb RAM
- Deska ASUS P8P67 REV 3.1

Processor jsem nekolik poslednich let provozoval na mirne zvysenem taktu 4.2 GHz (default je 3.9Ghz).

Cena tak 2000 Kc
Pouze osobni predani v Praze nebo na hranicich okresu Mrknutí

i.imgur.com/9uZMz1v.jpg
i.imgur.com/reNNLe5.jpg
i.imgur.com/jJhF7oH.jpg
Upravil/a Shadowdeath dne 12-03-2021 13:42
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
606_vencour
A jo, můžu být, prosím, kupec? Kolik to žere?


Je to socket 1155, taky max 32GB jako moje současná.
Upravil/a 606_vencour dne 11-03-2021 18:22
 
310_cibule
A třitisícedevítistovku náhodou neprodáváš? ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Shadowdeath
310_cibule napsal:

A třitisícedevítistovku náhodou neprodáváš? ; )


A nemyslel jsi tritisicedevadesatku? ;-)

Jinak bohuzel, jen to co zbylo po upgradu.. Ten mesic a kus jsem si to projistotu schoval, kdyby nova sestava, jevila nejake znamky nestability, zatim to drzi, klep, klep, tak posilam dale, me to sluzbu delalo docela dlouho, tak snad jeste slouzit bude Úsměv
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
310_cibule
No, myslel : )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
606_vencour
Předáno, děkuji, do týdne to chci poprohazovat a poladit. Praktici tvrdí, že bych měl dávat novou chladicí pastu, takže i to k tomu patří.
 
Shadowdeath
606_vencour napsal:

Předáno, děkuji, do týdne to chci poprohazovat a poladit. Praktici tvrdí, že bych měl dávat novou chladicí pastu, takže i to k tomu patří.


Jj, vymena pasty nebude na skodu, ta co tam je, bude mit nejakych tech 5 let urcite Úsměv Takze nejaky ten stupinek dolu to nejspis udela.

Pastoval jsem nedavno u nove sestavy, celkem jsem koukal kolik je moznosti.. vybral jsem si X :-) nenechte se zmast preview obrazkem Mrknutí
YouTube Video



"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,595,582 návštěv