April 26 2024 03:27:43
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS Dedikované servery
 Vytisknout diskuzi
Aces over Europe II
saldy
US vlajku to neumí. Letiště na repulse trochu přeskupíme, prostor tam ještě je.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
saldy
Pro tankány-sehrál jsem dlouhý souboj proti Pz4 a měl jsem z toho pocit, že oba tanky jsou v tomto terénu rovnocené, předtím jsem zničil tygra-ze zálohy. Na začátku mají modří převahu v dotaci omezených počtů panterů a tygrů, na dalším čekpointu neomezeně Pz3 a 10x Pz4, na Manhay neomezeně Pz3 i Pz4, na předposledním čekpointu opět neomezeně Pz3 a jen 10x Pz4. Shermany jsou všude neomezeně, pouze na druhém čekpointu je navíc menší počet SU-122, můžete s houfnicí ostřelovat údolí s Manhay, případně čelně probít tygra, je-li to vůbec možné.

Po obsazení čekpoint vygeneruje 1x zásobovací náklaďák, určitě vám doplní munici, ale mrtvolu myslím neoživí a 1x AT 88mm/90mm, umí se otáčet kolem dokola.
Upravil/a saldy dne 16-03-2021 12:37
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
606_vencour
saldy napsal:

Pro tankány-sehrál jsem dlouhý souboj proti Pz4 a měl jsem z toho pocit, že oba tanky jsou v tomto terénu rovnocené, předtím jsem zničil tygra-ze zálohy. Na začátku mají modří převahu v dotaci omezených počtů panterů a tygrů, na dalším čekpointu neomezeně Pz3 a 10x Pz4, na Manhay neomezeně Pz3 i Pz4, na předposledním čekpointu opět neomezeně Pz3 a jen 10x Pz4. Shermany jsou všude neomezeně, pouze na druhém čekpointu je navíc menší počet SU-122, můžete s houfnicí ostřelovat údolí s Manhay, případně čelně probít tygra, je-li to vůbec možné.

Po obsazení čekpoint vygeneruje 1x zásobovací náklaďák, určitě vám doplní munici, ale mrtvolu myslím neoživí a 1x AT 88mm/90mm, umí se otáčet kolem dokola.

[img]https://ijncluny.estranky.cz/img/original/240/il-2_2021_02_27_22_07_00_486.jpg[/img] is not a valid Image.


Ok, dík, časem to asi zkusím.
Kontrolní otázka: fronta se nehýbe? Když obsadím 3 checkpointy, nic se neděje? Už jsem testnul ... a jak třeba vidím, vlajka klesá snad minutu ... jiného výsledku jsem si nevšiml?
 
saldy
Posuny fronty možná do budoucna, teď na to není čas.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
606_vencour
saldy napsal:

Posuny fronty možná do budoucna, teď na to není čas.


Za mne i tak dobrý. A když to půjde, rád hýbám světem :-)
 
saldy
Pojďme ve čtvtek zaplnit a potrápit server. Během týdne jsme fixli další chyby a byly nějaké změny, ale ještě to je v testu a něco čeká na opravu. V rotaci jsou už 2 mapy, ardeny a šelda s dobou trvání 3h.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
606_Druindin
Od nás by se někdo měl ukázat, ale je to těžky motivovat lidi lítat na prázdném serveru.
 
Hot_Dog
Já navrhuju, aby se na ten čtvrtek naplánovala nějaká hromadná akce.

-To znamená, že tvůrci zajistí, aby se mapa ve čtvrtek neotočila v nevhodný čas.
-Obě strany se dohodnou nad jednoduchým předem daným scénářem, například:
-Červená strana provede level-bombing vybraného cíle s odpovídajícím stíhacím coverem, modrá strana se pokusí level-bombing překazit.
-Všichni kdo budou na servru poletí ve formaci, dojde k většímu střetu, né jako klasika na 1vs1 a 2vs2 na dogfight servrech, ale pěkný souboj více letadel.
-Podobné scénáře se mohou uskutečnit klidně 2-3 za večer
-nepude tady o to "naplánováním přechcat soupeře" ale spíš si to "rozdat na férovku"...
-IMHO myslím, že tohle by mohlo mít docela úspěch
-Ohledně domlouvání, nepřehánějme to! Prostě se sejdem na servru, dohodnem scénář a letímeMrknutí
Upravil/a Hot_Dog dne 16-03-2021 14:52
 
magot
Já bych dal tu šeldu s tankama. Tanková groupa wehrmachtu se má probít zpátky z obklíčení přes Rýn. V cestě jim stojí most a vesnice obsazená žvejkajícíma amíkama. Úsměv
Ale za mne zatím jen ten free PzIIIL.
Akorát jestli se naspawnuje dost lidí se shermanama .. plus nějaký ty otvírači konzerv ve vzduchu Šklebící se
 
606_Druindin
Tak udělejte pořádnou dynamickou kampaň pro tanky, to tu ještě není, takovej tankovej TAW. Pak to přemenujte na Tank Aces in Europe a je to vyřešený. Nechte tam teda z deset spawnů pro letce, ať maj ty flakový autíčka až budou hotový po čem střílet Úsměv
 
Ajvn
My máme ve čtvrtek přehlídku? Ja příjdu....Šklebící se
 
Bierglass
606_vencour napsal:

"Moje" P-38 nemá proti mapě Repulse protesty.
A musím se omluvit cca na týden, občas mi je rodina ještě bližší.
Však já to pak, pravděpodobně, po týdnu těm cílům vynahradím, nějakým zvýšeným zájmem :-)


To přejde, chce to časŠklebící se
 
saldy
Takže spustíme šeldu ve čtvrtek ve 20h. Zvítězí ten, kdo otočí mapu. To se může stát poměrně rychle. Spojenci vítězí když zničí 5 ze 6 cílů, LW 5 z 8 cílů(včetně paravýsadku). Tanky nemají na otočení mapy žádný vliv. Všechny cíle hlásí útok a svou pozici.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
606_vencour
Bierglass napsal:

606_vencour napsal:

"Moje" P-38 nemá proti mapě Repulse protesty.
A musím se omluvit cca na týden, občas mi je rodina ještě bližší.
Však já to pak, pravděpodobně, po týdnu těm cílům vynahradím, nějakým zvýšeným zájmem :-)


To přejde, chce to časŠklebící se


Hele, Bierglassi, Palbu kdysi letěli lidi, co snad měli rádi tuhle zem. A dnes jsou fóry "co požádat Angelu o pomoc, naše vlída je neschopná" ...

Takže dobře je těm, co nezapomínají na ideály. Jak jinak chceš zlepšit tenhle svět? Nebo ... odkud začít než od rodiny?
Upravil/a 606_vencour dne 16-03-2021 21:30
 
Hans-Assi
Díky moc tvůrcům za zřízení a jejich práci na novém serveru.
Mám dva poznatky:
1. na mapě Šeldy s největší pravděpodobností nejde zničit torpédoborec, který doprovází tanker do Antverp
2. po zničení pěti cílů z osmi server napsal, že modří zvítězili (to je v pořádku), ale následně asi po cca pěti min. "mission failure" a mapa skončila bez zaznamenání vítězství modrých
 
1stCL_Fucida
606_vencour napsal:

Bierglass napsal:

606_vencour napsal:

"Moje" P-38 nemá proti mapě Repulse protesty.
A musím se omluvit cca na týden, občas mi je rodina ještě bližší.
Však já to pak, pravděpodobně, po týdnu těm cílům vynahradím, nějakým zvýšeným zájmem :-)


To přejde, chce to časŠklebící se


Hele, Bierglassi, Palbu kdysi letěli lidi, co snad měli rádi tuhle zem. A dnes jsou fóry "co požádat Angelu o pomoc, naše vlída je neschopná" ...

Takže dobře je těm, co nezapomínají na ideály. Jak jinak chceš zlepšit tenhle svět? Nebo ... odkud začít než od rodiny?


PS: Nicméně by bylo fajn se tady držet itématu. Na povídání o Angele je tu dedikované politické vlákno.

Nadsázka Vencoure, nadsázka Mrknutí

(On je Bierglass už přeci jen o dost starší taťka, než jsme my dva)
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
606_vencour
1stCL_Fucida napsal:

606_vencour napsal:

Bierglass napsal:

606_vencour napsal:

"Moje" P-38 nemá proti mapě Repulse protesty.
A musím se omluvit cca na týden, občas mi je rodina ještě bližší.
Však já to pak, pravděpodobně, po týdnu těm cílům vynahradím, nějakým zvýšeným zájmem :-)


To přejde, chce to čas:D


Hele, Bierglassi, Palbu kdysi letěli lidi, co snad měli rádi tuhle zem. A dnes jsou fóry "co požádat Angelu o pomoc, naše vlída je neschopná" ...

Takže dobře je těm, co nezapomínají na ideály. Jak jinak chceš zlepšit tenhle svět? Nebo ... odkud začít než od rodiny?


PS: Nicméně by bylo fajn se tady držet itématu. Na povídání o Angele je tu dedikované politické vlákno.

Nadsázka Vencoure, nadsázka ;)

(On je Bierglass už přeci jen o dost starší taťka, než jsme my dva)


I "takovéhle hemžení" může někdo popsat slovy "tohle je moje rodina" ... dělat to, co má smysl ...

A ještě: tohle jsem kdysi našel (dostal?) ... že tak nějak vidim i AoE :-)


To the Patrons of Warbirds of Prey

We at Warbirds of Prey are here to meet the needs of the pilots that obey and follow the rules put forth to help enhance that all pilots get the full enjoyment of the services we provide. This can and does lead to a fun and exciting place to fly.

We try to address any issues in a timely manor, however, please remember, since we all do have real life responsibilities, the hours that any given staff member can be online to respond to any given request, are the best we can offer, and of course, will vary depending on the individual being contacted.

Please feel free to PM any one of the staff members at Warbirds of Prey with any requests or issues that may arise, and they will be addressed ASAP. The staff at Warbirds of Prey regularly converse about bans and other offences that have removed pilots from enjoying our services.

If you speak a different language, please try to get an individual who can speak in English on your behalf. This will help Warbirds of Prey in making decisions, and could also possibly explain the reason for any incidents/misunderstandings.

As a group, the staff at Warbirds of Prey have been directed by the owner and operator of Warbirds of Prey to not allow themselves to be drawn into any open forum debates concerning the polices and rules set forth by Warbirds of Prey.

Thank you all who have made this your HOME.

S~

Upravil/a 606_vencour dne 17-03-2021 12:55
 
saldy
Hans-Assi napsal:

Díky moc tvůrcům za zřízení a jejich práci na novém serveru.
Mám dva poznatky:
1. na mapě Šeldy s největší pravděpodobností nejde zničit torpédoborec, který doprovází tanker do Antverp
2. po zničení pěti cílů z osmi server napsal, že modří zvítězili (to je v pořádku), ale následně asi po cca pěti min. "mission failure" a mapa skončila bez zaznamenání vítězství modrých


V týdnu jsem DD zničil 1x250 pumou, hořel, připsal se mi, ale plul si vesele dál...v nastavení je zničitelný, možná bug? Zkusíme fixnout ukončovací skript aby i debrífing ohlásil vítěznou stranu. Uvidíme jak to funguje až ve čtvrtek...
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Letka13TD_Luky
saldy napsal:

Takže spustíme šeldu ve čtvrtek ve 20h. Zvítězí ten, kdo otočí mapu. To se může stát poměrně rychle. Spojenci vítězí když zničí 5 ze 6 cílů, LW 5 z 8 cílů(včetně paravýsadku). Tanky nemají na otočení mapy žádný vliv. Všechny cíle hlásí útok a svou pozici.

Dal som to k nám na fórum, ja sa rád večer pridám.
 
ringlett
Jako můžu říci, že mě to tedy dneska fakticky bavilo.
Navigace, byla fajn.
Akorát tedy ta loď schovaná, na tom fakt velkym rybníku, v oparu proti slunci. Viděl jsem ji až když jsem ji málem přelítnul ....
Nelétám, občas se plazím ...
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,762,469 návštěv