May 04 2024 06:39:54
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS Dedikované servery
 Vytisknout diskuzi
Aces over Europe II
606_Druindin
RRR to nerozlišuje jestli jsi měl první dva lety uspěšny a až třetí jsi nedoletěl, zpenalizuje ti to všechny tři. Když to uděláš jako tři řádně ukončeny lety, tak bys měl dva úspěšny a jeden nedoletěnej - penalizovanej.

Ale záleží vždy jak je server nastaven, Koukám se na staty AOEII a žádnou penalizaci za KIA/Capture nevidím. Vidím jen bonus 25% za přistání.

Na jiných servrech je třeba i bonus za vítězství.
Upravil/a 606_Druindin dne 10-03-2021 23:19
 
606_Druindin
Tak na serveru to asi nějak hapruje i bez RRR.
Včera jsem odstartoval ve spitu s třema bombama, že si zabitevničím. Kousek za letištěm jsem si při čumění do mapy štréchl o strom a spita posadil na zem (parakotoulem). Mám to ještě jako landing v zóně letiště Úsměv
Nic jsem tedy nevystřelil, nic jsem neodhodil. Ve statech mám odhozenou 1 bombu (ze tří) a vystřelenou část munice (390 z 740).
http://62.168.30....42/?tour=6

Takže to nějak hapruje, nebo mi v rámci karambolu jedna bomba upadla a vysypaly se nějaky náboje Úsměv
 
CSW_Rannisokol
Už se na vás ptaj na ofiko fóruÚsměv
https://forum.il2...w-servers/
i.ibb.co/Yp9d9tw/Rannisokol.png
 
606_Temp
Bylo by možné, aby z letišť startoval více, než jeden typ letadel? Pro specku je to ok, ale on-line servery jsou trochu jiné. Alespoň třeba udelat RAF a USAAF letiště.
Mapa Bastogne je třeba pro německé stíhače uživatelský velmi nepříjemná. Nad oblast bojů je to pro běžnou komunitu daleko.
Jedna věc je speciálka, kde mají ti lidi 5 hodin čas a stráví ho tam. Ale online lítání je spíš o tom sednout si na hodinu až dvě ke kniplu, zatímco manželka/ přítelkyně kouká na detektivku Úsměv
To jsou jen takové návrhy. Já plně chápu a podporuji, že má být server opravdu co nejvíc Real. Plno lidí z celosvětové komunity chce "no technochat" na serverech. Ale zas nikdo moc nebude chtít lítat na prázdné mapě 40 minut k cíli.
Nechci, aby to vyznělo jako špatná kritika. Hrozně tomuto projektu fandím. Tak to neberte ve zlém.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
saldy
Repulse je ta největší mapa a cíle jsou navíc vyoseny jižně od základen, je to specifikum mise. Samozřejmě přesunout cíle od Bastoně blíže je vcelku rychlá úprava, ale zatím věřím, že czk komunita dálky na téhle misi ocení. Můžeme také pro Repulse2 zkusit více klasický formát a uvidíme, vše je zatím v testu.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
606_Druindin
Já se tedy ještě v rámci dnešního očekávaného "čtvrtečního poletu" zeptám na pár věcí, ono se to bude hodit i do budoucna Úsměv

Pravidla serveru ?
Jsou stejná jak na původním AOE. Nebo budou dopsána nová - poplatná době.
Jde mi o to jestli budou povoleny útoky na letiště, což je na některých serverech zakázáno. Stejně tak střelba na padák, apod.

Zaměření serveru ?
Bude zaměření serveru historicky korektní (typy & počty & vzdálenosti), nebo spíš historií inspirované - přiohnuté pro balanc a hratelnost.
 
saldy
Nemáme ještě pravidla, zatím asi ponechme ty z AoE. Jinak dělat historicky korektní nejde s DF moc dohromady, i velká Repulse je furt 2x menší oproti reálu. Typy se aspoň snažíme držet podle reálií, problém je se zamykáním výzbroje u některých letounů.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
magot
No bude to tak trochu "jiný" server Šklebící se
Šelda bude taky rozsáhlá (každopáně úplně jiná než specka, předěláno od nuly) a ty poloprázdné DF to je takové zapeklité no ..
Nějaká short-range mapa by se taky mohla někdy vymyslet.
Upravil/a magot dne 11-03-2021 17:45
 
Hot_Dog
Hale, za mě, když to bude server, kde se jednou za týden domluví trochu organizovaný polet typu "bomber night" tak to bude super. Neco podobnyho je na CombatBoxu, kde to delaj jednou za tyden az 14 dni na treninkovym servru v patek v noci, je to super, ale pro evropany v neprijemny cas 3:00 rano...

Pritom staci malo, spustit mapu na servru v dany cas, pul hodiny predem si dohodnout na ts mezi stranama "rules of engagement" a dvou az trihodinova zabava muze zacit...
 
saldy
Nojo na šeldě to mají LW do Antverp taky ranec, ještě se může posunout linie trochu na jih a dát jim letiště Heesch, a spojenci osídlí Gilze rijen, ale víc už ne, aby to ještě trochu připomínalo předlohu...
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
ringlett
Uvidíme večer jaký bude nával....
Nelétám, občas se plazím ...
 
606_vencour
"Moje" P-38 nemá proti mapě Repulse protesty.
A musím se omluvit cca na týden, občas mi je rodina ještě bližší.
Však já to pak, pravděpodobně, po týdnu těm cílům vynahradím, nějakým zvýšeným zájmem :-)
 
606_Druindin
Tak ono to bude dost zásadní rozhodnutí, jestli chci server "plnej" každej den anebo mi stačí jednou týdně domluvená akce. Dle toho se pak musí koncipovat mapy.
 
606_vencour
606_Druindin napsal:

Tak ono to bude dost zásadní rozhodnutí, jestli chci server "plnej" každej den anebo mi stačí jednou týdně domluvená akce. Dle toho se pak musí koncipovat mapy.


Taky pamatuju na Spitech, jak se lidi odhlašovali, když přišla BoBka nebo východ ;-)

Ono se to nějak vytříbí.
 
ringlett
MOžná by nebylo špatné nasadit odpočet před koncem mapy. Bylo to dost stresující. Jak kdyby padl server ...
Nelétám, občas se plazím ...
 
606_Druindin
Dotaz - jsou v oblasti tankových spawnů nasazeni elitnější flaky než v jiných částech mapy.
Jo a když jsme u těch tankovejch spawnů, tak jsme tam viděli ruskou vlajku, což je trochu fópa Úsměv
 
magot
ringlett napsal:

MOžná by nebylo špatné nasadit odpočet před koncem mapy. Bylo to dost stresující. Jak kdyby padl server ...

To byla asi nějakej renonc, to tam je vždy imho. To se ani snad nijak nenastavuje.
 
Letka13TD_Luky
Včera som sa bol preletieť. Pripomenulo mi to veľmi vydarenú špeciálku Mrknutí . Je to snát jediný server kde treba brať plnú nádrž a sledovať palivo. Za mňa plusko. Už som dal na vás odkaz aj na fórum letky_13. Síce prioritne lietame TAW, ale ako precvičenie orientácie na mape medzi TAW-káckymi prestávkami dobré, uvidíme kam sa to bude posúvať. Určite si sem prídem zalietať aj častejšieť. Držím palce chalani.Mrknutí
 
magot
606_Druindin napsal:

Dotaz - jsou v oblasti tankových spawnů nasazeni elitnější flaky než v jiných částech mapy.
Jo a když jsme u těch tankovejch spawnů, tak jsme tam viděli ruskou vlajku, což je trochu fópa Úsměv


No on tam zatím není kompletní asset pro us army a commonwealth, ty vlajky netuším ..
 
606_vencour
Jestli můžu prosit, tak ponechání ducha mapu Repulse za to stojí, dálky, rozložení cílů, možná i náročnost, to mne naučilo jen tak nehazardovat a snažit se vrátit na své letiště v celku.
I když pamatuju na jednu mapu snad na Spitech, kdy jsem po netrefu bombou zničil radar vlastním letadlem. Za to "otočení mapy" mi to tehdy stálo. Bylo to Tunis, Libye nebo něco jiného?
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,812,210 návštěv