April 25 2024 12:44:23
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS Dedikované servery
 Vytisknout diskuzi
Aces over Europe II
magot
ringlett napsal:
To je fuk čí je to bug. Je to bezprecedentní útok na moji osobu.

Já si občas u lítání BOXu dám čokoládu abych si obalil nervy Šklebící se
 
alfik
magot napsal:

ringlett napsal:
To je fuk čí je to bug. Je to bezprecedentní útok na moji osobu.

Já si občas u lítání BOXu dám čokoládu abych si obalil nervy Šklebící se

Já řvu. Dobře si zařvat a potom se tomu smát je nejlepší Úsměv Ještě že žiju sám Vyděšený
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
ringlett
606_Temp napsal:

A absolvoval jsi ho s cílem mít to zapsané ve statistikách? :-)


Právěže ne, šel jsem do toho s tím, že mě zase sundá flak nebo se omotám kolem stromu. Obojí mi jde.
Právě proto jsem tak zklamán Mrknutí
Nelétám, občas se plazím ...
 
saldy
Oberkommando:

Po úspěšném ústupu 17 armády na Krym nás azijské hordy okamžitě pronásledují a dokázaly se uchytit na dvou místech v oblasti Kerče a města Eltigen...

LW: Letectvo udeří primárně na severní předmostí a loďstvo v celé oblasti. Bude také bránit pozemní jednotky. Pozor bolševici zde nasadili nové stroje Jak-9 nebo La-8FN.

WH: Tanky provedou útok na jižní předmostí Eltigen a zatlačí nepřítele zpět do moře, pokud bude postup ohrožovat dělostřelecká palba vedená z moře, požádá o součinnost letectvo, k dispozici jsou i protitankové bitevníky Ju 87G a Henschel.

Stavka:

Naše jednotky po úspěšném vylodění pomalu postupují do vnitrozemí. Fašisté však posilují letectvo a to včetně značného množství strojů Fw 190.

VVS: Letectvo ubrání předmostí před útoky bombardérů. Bitevníci musí nadále pokračovat v náporu na linii fronty a blízké okolí.

Pozemní: Naše tanky zaútočí severním směrem na Kamysh, do průlomu nasadíme i několik strojů SU-152, máme v dosahu i protitankové šturmoviky, neúspěch je vyloučen!

ijncluny.estranky.cz/img/original/357/kerc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
magot
Aneb na Krymu poblíž Kerče se objevili neoznačení vojáci. Zřejmě budou na dovolené!
 
606_Druindin
Pokud budou asijské hordy vyzbrojeni strojem typu La8-FN, tak je jakýkoliv odpor Luftwaffe marný Úsměv
 
606_Temp
magot napsal:

Aneb na Krymu poblíž Kerče se objevili neoznačení vojáci. Zřejmě budou na dovolené!


Někdo ty fašisty musí vyhnat :-)
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
saldy
To bylo včera počasí jak z (_._) , soudruzi vylodíme se za týdenÚsměv
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
saldy
Kerč jede teď.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
606_Druindin
TAW ještě neskončilo, takže z naší strany to bude zatím pořád slaby.
 
Ajvn
Na TAW se vyser stejně stojí za prd.Úsměv
 
saldy
Na chvíli to bohužel spadlo kvůli nějaké aktualizaci, ale díky všem za účast.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
606_Druindin
TAWko už skončilo, takže by se dnes od nás pár pilotů moho dostavit.
Bude tam večír nějaká mapa s řádně naloženyma Tajfunama? Úsměv
 
saldy
Posílal jsem tajfuní updaty teprve včera večer, nepředpokládám, že to bude tak rychle, takže bych to viděl spíš až na příští týden. Při spouštění nových nebo aktualizovaných map nás provází smůla, jak do toho člověk hrábne, úřaduje šotek.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Matylda
606_Druindin napsal:

TAWko už skončilo...


Zaplaťpánbů za to utrpení... Šklebící se Takže dneska AoE, píšu si.
 
ringlett
není něco špatně na servru?
Nemůžeme se přihlásit ....


Tak dobrý, běží
Upravil/a ringlett dne 17-06-2021 21:01
Nelétám, občas se plazím ...
 
magot
server při restartu zamrzl ..
 
saldy
Od září budeme spouštět mapu cca 1x měsíčně, termín ohlásíme s větším předstihem, ale ještě nevíme který čtvrtek to bude. Jinak mapy stále rotují non-stop a náhodně. Všechny se stále snažíme opravovat a přdávat nový obsah od vývojářů. Kde to je vhodný, přibývají flakové spawny pro hráče, ale asi to ještě nikdo nemá, já taky ne. Máme dnes 5 východní, 2 západní a 1 nová západní mapa se snad objeví brzy.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
606_Druindin
saldy napsal:

Od září budeme spouštět mapu cca 1x měsíčně, termín ohlásíme s větším předstihem, ale ještě nevíme který čtvrtek to bude. Jinak mapy stále rotují non-stop a náhodně. Všechny se stále snažíme opravovat a přdávat nový obsah od vývojářů. Kde to je vhodný, přibývají flakové spawny pro hráče, ale asi to ještě nikdo nemá, já taky ne. Máme dnes 5 východní, 2 západní a 1 nová západní mapa se snad objeví brzy..

Jako že bude každej měsíc nová mapa? No to by bylo pěkný, ale aby to nerotovalo na prázdnym servru.
Přes léto ta návštěvnost strašně upadla...

Za nás čím víc západní fronty, tím líp, aktuálně je těžky motivovat členy k návštěvě prázdnyho servru s východním planesetem.
 
ringlett
606_Druindin napsal:
Jako že bude každej měsíc nová mapa? No to by bylo pěkný, ale aby to nerotovalo na prázdnym servru.
Přes léto ta návštěvnost strašně upadla...


Ano, přes prázdniny je totální prázdno. V první půlce jsme se snažili být přítomní, ale bez protistrany je to dost na nic.

Fronta je nám celkem fuk. Ale na západě je to trochu snažší.
Nelétám, občas se plazím ...
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,758,492 návštěv