March 29 2024 08:54:25
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 1
Baron

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS Dedikované servery
 Vytisknout diskuzi
Aces over Europe II
magot
i.imgur.com/JicRDoB.jpg

Otevírám vlákno k našemu serveru (původně JG26). Server je primárně určen pro CZ/ SK komunitu.

Server:
i.imgur.com/ovpObAa.jpg

Heslo: aktuálně bez hesla
Obtížnost: zahřáté motory, zbytek full real
Rotace: 4h
IL2 statistiky
SRS (Voice Comms App) = ANO (Tutorial na IL2 SRS)
Download IL2 SRS


Běžící mapy:
Repulse1 ranní DF verze
Status: nasazena na serveru
Info: Předělaná mise pro DF v ranním čase s náročnějšími povětrnostními podmínkami a větším mrazem.
Tanky podporovány.


Repulse2 večerní DF verze
Status: ve výrobě
Info: Předělaná mise pro DF ve večerním čase a za soumraku s klidnějšími povětrnostními podmínkami.
Tanky podporovány.


Stabilní zátěž serveru je zhruba 50 lidí.
Server admin: Achileus
Mission master: Saldy

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ve výrobě jsou další dvě DF mise 1943 a 1944 aby se dosáhlo rotace 4 map. Později více.
Vlákno je určeno pro zdejší komunitu, aby si mohla přizpůsobit server sama sobě.

Věci na serveru je možno po diskuzi měnit a přizpůsobovat či opravovat, např.:
- změna na studené starty
- uzamknutí server pro nějaký privátní polet skupiny z SVK
- změna nastavení serveru

Také by nebylo špatné shodnout se na nějakých public poletech, třeba jednou týdně, jak tomu bývalo na AOE.
Např. Čtvrtky večer od 20h - 22h.

Zbytek už je na diskuzi ..
Upravil/a magot dne 10-03-2021 15:17
 
saldy
Operation Repulse v0.9.7

ijncluny.estranky.cz/img/original/333/repulses.jpg

Battle of the Scheldt v0.9.5

ijncluny.estranky.cz/img/original/327/scheldts.jpg

Kuban Bridgehead v0.9.4

ijncluny.estranky.cz/img/original/328/kubans.jpg

Air Bridge v0.9.2

ijncluny.estranky.cz/img/original/324/dfstalingrad.jpg

Velikie Luki v0.9.2

ijncluny.estranky.cz/img/original/314/dfluki4.jpg

Hell Pass v0.9.1

ijncluny.estranky.cz/img/original/313/hell-pass2.jpg

Kerč-Eltigen operace

ijncluny.estranky.cz/img/original/354/kerch-eltigen.jpg

Unternehmen Bodenplatte

ijncluny.estranky.cz/img/original/396/bodenplatte.jpg
Upravil/a saldy dne 30-08-2021 15:55
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
606_vencour
Děkuji děkuji.
Zjistil jsem, že klient (=hra) stahuje online mise a lze je pak spustit. Ne editovat, jen spustit. Takže třeba vidím, že je v 8h tma. Hned po startu serveru. Nebo že se Shermanem nic nevymyslím, když jedu na Bastogne, koupim to jak po silnici, z lesa nebo po pasece.
A taky že mi "to" občas řve něco jako "výkonnostní problémy, kontaktujte admina serveru".

Joo a taky jsem zjistil, že mi "repair" běží samo, že to i hlásí, když jsem v servisní oblasti - když to mám na misi spuštěné u sebe. Na ostrém serveru to nepíše, co pamatuju.
 
saldy
Nejezdi do Bastoně, zadání je obsadit všechny čekpointy, tj. najdeš vlajku a u ní počkáš až se přebarví na tvou stranu. Má to samozřejmě smysl jen když hrajou aspoň 2 hráči proti sobě. Hlavní tábory jsou opevněné, tam tě sejmulo AI dělo.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
ATA_Vasilij
Ahoj chválím,

leč, osobně bych upřednostnil Aces over Východ. Nějaká ty Východní mapy s východním planesetem. Taky mám slabost pro počátek války, nikoliv konec. Tedy Yaky nad zasněženým stalingradem proti F4.

Dále preferuji mapy s Ikonami a vnějšími pohledy. To né, že bych potřeboval hledat nepřítele luskáním Ctrl F2 ale protože se rád kochám vnějšími pohledy.
A ve VR je pro mě létání v real nastavení bez ikon utrpením.

A co tak čtu tak většina už tady něco testuje s reverbem, tak si myslím, že možná i většina by uvítala ikony, nebo ne, já nevím. To je fuk. Úsměv
 
magot
Mapy z východu budou.
Ikony a externí pohledy ne. Viz. full real nastavení.
 
606_Druindin
No paráda, pokud to bude mít nějaký vývoj (přibývání map) mohu přislíbit že naše uskupení spojeneckých pilotů (CSW) pomůže tento server rozhýbat svou aktivitou.
Mohu za nás prohlásit, že preferujeme full real nastavení bez technochatu.
Pokud by bylo potřeba pomoct třeba s tvorbou map, nebo sháněním podkladů, či jakkoli jinak můžou se na nás provozovatelé obrátit. Máme poměrně širokou základnu pilotů a je tedy velká šance, že se pro ten či onen úkol někdo najde.
Zatím děkuji a přeji tomuto projektu úspěch v tvrdé multiplayerové konkurenci Úsměv
 
606_Temp
On by byl zajímavý takový západní rok 1942. SpitV, HuricIic, P-40, A-20 vs 190A-3, 109F, Ju88, 110, 87.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
magot
606_Temp napsal:

On by byl zajímavý takový západní rok 1942. SpitV, HuricIic, P-40, A-20 vs 190A-3, 109F, Ju88, 110, 87.

Nj, ale ta mapa. Leda východ..
 
1stCL_Fucida
Díky pánové:-)
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Hot_Dog
magot napsal:

606_Temp napsal:

On by byl zajímavý takový západní rok 1942. SpitV, HuricIic, P-40, A-20 vs 190A-3, 109F, Ju88, 110, 87.

Nj, ale ta mapa. Leda východ..


Tak to bude na východní mapě, nebo na BodenPlatte mapě, to čert vem, tam de o ten planeset, je pravda, že ten rok 42 je už +- udělatelnej bez ruských letadel (1 mapa) a něco takového na všech full real serverech chybí, udělal bych to nad kubání, jako že plus mínus kanál, aspoň je tam voda...

Jinak za mě preferuju co nejpestřejší složení map, východ-západ/early-late... To na ostatních serverech taky chybí, je to pak taková rutina-nuda lítat furt to samý... Né všicichni z CSW s tímto názorem budou souhlasit, někteří nemůžou východ ani vidět, ale troufnu si říct, že většině se to bude líbit...
Upravil/a Hot_Dog dne 10-03-2021 00:21
 
606_Druindin
Hlásíme, že cíle pro červené mají spojeneckou barvu. Měly by mít barvu osy. Pro nové návštěvníky to může být matoucí.
Osa to má tuším správně.
 
magot
606_Druindin napsal:

Hlásíme, že cíle pro červené mají spojeneckou barvu. Měly by mít barvu osy. Pro nové návštěvníky to může být matoucí.
Osa to má tuším správně.

Nahlášeno. (Máme takový interní debug systém)
 
606_vencour
saldy napsal:

Nejezdi do Bastoně, zadání je obsadit všechny čekpointy, tj. najdeš vlajku a u ní počkáš až se přebarví na tvou stranu. Má to samozřejmě smysl jen když hrajou aspoň 2 hráči proti sobě. Hlavní tábory jsou opevněné, tam tě sejmulo AI dělo.


Dík za komentář.
Zabarvil jsem všechny checkpointy. Jel jsem lesem vlevo podél silnice. Byl jsem za tím prvním dělem vpředu, zničil jedno dělo z dvojice uprostřed. Dívám se dalekohledem na to dělo u lesa na kraji a ... snad za minutu mne dostalo. To jako že ho stihli otočit o 180°? Jestli jo, tak ... tak takhle se brání vlast :-)
 
magot
SRS nasazeno na server

zde je tutorial jak na to:
https://forum.il2...comms-app/
 
Ajvn
No to čučím. Jdu skusit. Už předem dík.ÚsměvMrknutí
 
saldy
v0.9.3 Měly by být opraveny barvy linie fronty, opraven vlak-vlakové flaky se někdy odpálily samy. Nastavení většiny flaků upraveno. Barva ikon opravena. Příště upravíme AI jedoucí kolony a statické kolony asi vyhodíme. Hlaste další chyby, co se vám líbí a nelíbí...
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
606_vencour
Mám podezření, že moje dnešní statistiky přímo na serveru se rozcházejí s tím, co je na http://62.168.30.28:8000/en/ ...
Taky mi přijde, že jsem měl 70% paliva a statistika tvrdí že 69% ...ona je to blbost, ale z drobností je svět.

Navíc ... " Gunnery Accuracy 720.0%" ... dává to smysl? Neplete se tam něco? Že by mi svatý Vomáčka držel spoušť a mířil?
 
606_Druindin
Tu nesmyslnou přesnost střelby dělá RRR, vlastně to asi ovlivní všechno. Pokud to chceš mít přesny, tak nic nedoplňuj, neopravuj a ukonči let klasicky "Finish mision" a dej novej let.
 
606_vencour
606_Druindin napsal:

Tu nesmyslnou přesnost střelby dělá RRR, vlastně to asi ovlivní všechno. Pokud to chceš mít přesny, tak nic nedoplňuj, neopravuj a ukonči let klasicky "Finish mision" a dej novej let.

Ok já měl na mysli to, že mi to píše 90 bodů - jako by mne nesestřelili. Čekal bych, že dostanu půlku bodů celých a za další let jen 1/10. Takhle to RRR dělá další paseku - ve výsledcích, jestli to bude někdy počítané na body?
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,601,053 návštěv